Bornauw waarschuwt: "Dat zou heel fout zijn"

door
Bornauw waarschuwt:

Bij de Rode Duivels zijn er een aantal internationals aan de slag in Duitsland. Mogen jongens als Thomas Meunier, Koen Casteels en Sebastiaan Bornauw aantreden? Die laatste hoopt alvast van wel en waarschuwt toch wel voor de Duitsers.


Duitsland heeft de afgelopen jaren toch wel wat van zijn pluimen verloren. Op de laatste twee WK’s werden ze zelfs twee keer in de groepsfase al uitgeschakeld. Ze staan 14de op de FIFA-ranking, België 4de. Toch mogen we hen zeker niet onderschatten, aldus Bornauw.

CRISIS BIJ BAYERN

"De Duitsers onderschatten zou heel fout zijn. Ze hebben een goed team, een groot land met veel goede spelers. En ze gaan er altijd voor. Een vriendenmatch bestaat niet voor die mannen. Ze willen altijd winnen, zeker thuis. De crisis bij Bayern München kan omgekeerd werken. Misschien willen die spelers zich wel extra tonen. Er zijn er ook maar drie spelers van Bayern bij. Ook in Duitsland hebben ze met een generatiewissel te maken”, vertelde Bornauw op zijn persbabbel.

Voor Tedesco is het een terugkeer naar het land waar hij groot werd als coach. Bornauw gaf zijn eerste indrukken over de nieuwe coach van de Rode Duivels. “Hij is als coach een mix van een Italiaanse tactiek en Duits agressief voetbal. Niet onlogisch want hij is een Duitser met Italiaanse roots. Ik praat Duits met de bondscoach. Mijn Duits is niet helemaal perfect. Ik volg intussen geen les meer want ik denk dat mijn Duits intussen goed genoeg is", zei de ex-speler van RSC Anderlecht.

LEES OOK: Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Heeft België een beter team dan Duitsland?

Meest recent

'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

14
14
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

34
34
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

173
173
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

25
25
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

165
165
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

136
136
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

694
694
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

126
126
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

641
641
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

379
379
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

484
484
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

436
436
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

108
108
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

31
31
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

123
123
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

543
543
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

246
246
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

265
265
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

156
156
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

94
94
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

122
122
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

400
400
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

1090
1090

Meer sportnieuws