Bornauw waarschuwt: "Dat zou heel fout zijn"

door
Bornauw waarschuwt:

Bij de Rode Duivels zijn er een aantal internationals aan de slag in Duitsland. Mogen jongens als Thomas Meunier, Koen Casteels en Sebastiaan Bornauw aantreden? Die laatste hoopt alvast van wel en waarschuwt toch wel voor de Duitsers.


Duitsland heeft de afgelopen jaren toch wel wat van zijn pluimen verloren. Op de laatste twee WK’s werden ze zelfs twee keer in de groepsfase al uitgeschakeld. Ze staan 14de op de FIFA-ranking, België 4de. Toch mogen we hen zeker niet onderschatten, aldus Bornauw.

CRISIS BIJ BAYERN

"De Duitsers onderschatten zou heel fout zijn. Ze hebben een goed team, een groot land met veel goede spelers. En ze gaan er altijd voor. Een vriendenmatch bestaat niet voor die mannen. Ze willen altijd winnen, zeker thuis. De crisis bij Bayern München kan omgekeerd werken. Misschien willen die spelers zich wel extra tonen. Er zijn er ook maar drie spelers van Bayern bij. Ook in Duitsland hebben ze met een generatiewissel te maken”, vertelde Bornauw op zijn persbabbel.

Voor Tedesco is het een terugkeer naar het land waar hij groot werd als coach. Bornauw gaf zijn eerste indrukken over de nieuwe coach van de Rode Duivels. “Hij is als coach een mix van een Italiaanse tactiek en Duits agressief voetbal. Niet onlogisch want hij is een Duitser met Italiaanse roots. Ik praat Duits met de bondscoach. Mijn Duits is niet helemaal perfect. Ik volg intussen geen les meer want ik denk dat mijn Duits intussen goed genoeg is", zei de ex-speler van RSC Anderlecht.

LEES OOK: Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Heeft België een beter team dan Duitsland?

Meest recent

Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

71
71
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

35
35
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

141
141
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

253
253
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

127
127
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

61
61
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

106
106
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

85
85
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

234
234
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

48
48
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

132
132
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

512
512
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

530
530
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

330
330
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

541
541
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

184
184
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

355
355
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

585
585
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

51
51
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

373
373
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

43
43
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

573
573
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

51
51
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

469
469
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

436
436

Meer sportnieuws