De Ketelaere velt oordeel over zijn moeilijke situatie bij België

187
De Ketelaere velt oordeel over zijn moeilijke situatie bij België

Charles De Ketelaere werd door Domenico Tedesco opgeroepen voor de interlands tegen Zweden en Duitsland. De aanvallende middenvelder van AC Milan wacht nog steeds op de echte doorbraak bij de Rode Duivels. Tegenover VTM en HLN sprak hij over zijn status bij de nationale ploeg.


De Ketelaere is 22 jaar en dus zeker geen piepjong talent meer. De doorbraak bij de Rode Duivels laat echter op zich wachten. Voorlopig tikt hij af op slechts 11 wedstrijden, waarin hij amper 310 minuten speelde. De teller staat op 1 goal en 0 assists. Onder Tedesco zal CDK moeten knokken voor zijn plaats, maar voorlopig is hij geen basispion. Tegen Zweden bleef hij 90 minuten op de bank, mogelijk krijgt hij wel minuten tegen Duitsland.

BEWIJZEN

De Ketelaere begrijpt dat hij voorlopig weinig speelt bij België. Hij probeert zijn best te doen op training en kreeg de vraag of hij deze campagne eindelijk definitief hoopt door te breken bij de Rode Duivels. Uiteraard hoopt CDK dit, maar de nationale ploeg is ook een gevolg van de prestaties bij je team. De Ketelaere beseft dat hij weinig te eisen heeft door zijn povere seizoen bij AC Milan. Als hij daar een belangrijke speler kan worden, dan is hij van mening dat dit ook gaat volgen bij het nationaal elftal.

Dimitri De Condé was onlangs nog scherp dat spelers die in grote competities actief zijn en daar bankzitter zijn, toch de voorkeur kregen op smaakmakers uit de Belgische competitie. Toch was De Ketelaere niet verrast dat hij werd opgeroepen, ook al besefte hij dat de kans wel degelijk aanwezig was dat hij er niet bij zou zijn. Aan de 22-jarige ex-Bruggeling om op training te bewijzen dat Tedesco hem kansen moet geven.

LEES OOK: Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Zal CDK minuten krijgen tegen Duitsland?

Meest recent

Stadionsoap nog niet voorbij: Club botst op nieuwe hinderpaal

Club Brugge hoopt zo snel mogelijk te kunnen starten met de bouw van zijn nieuwe stadion. Het ...

33
33
'Anderlecht zet eindspel in: vijftal naar uitgang geduwd'

Met Tawfik Bentayeb verzekerde RSC Anderlecht zich vrijdag van zijn zesde zomeraanwinst. De ...

160
160
Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

89
89
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

525
525
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

88
88
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

72
72
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

448
448
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

88
88
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

302
302
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

742
742
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

79
79
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

170
170
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

1067
1067
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

277
277
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

215
215
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

110
110
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

448
448
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

790
790
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

191
191
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

325
325
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

124
124
'Leegloop in Anderlecht: volledig elftal richting exit'

Nu het de League Phase van de Europa League kan ruiken, wordt het vizier bij RSC Anderlecht weer op ...

858
858
Leko spreekt klare taal over transferplannen Club Brugge

Met een zes op zes schoot Club Brugge vlot uit de startblokken, een lijn die Ivan Leko zondag tegen ...

803
803
'Soap rond Saliba escaleert: Anderlecht keert kar'

Dankzij de 0-3 zege tegen Kairat Almaty staat RSC Anderlecht met anderhalf been in de League Phase ...

671
671
‘Anderlecht-jeugdproduct gewild: terugkeer JPL lonkt’

RSC Anderlecht produceert jaarlijks veel talenten, maar een handvol breken door in de A-kern van ...

126
126

Meer sportnieuws