De Ketelaere velt oordeel over zijn moeilijke situatie bij België

door
De Ketelaere velt oordeel over zijn moeilijke situatie bij België

Charles De Ketelaere werd door Domenico Tedesco opgeroepen voor de interlands tegen Zweden en Duitsland. De aanvallende middenvelder van AC Milan wacht nog steeds op de echte doorbraak bij de Rode Duivels. Tegenover VTM en HLN sprak hij over zijn status bij de nationale ploeg.


De Ketelaere is 22 jaar en dus zeker geen piepjong talent meer. De doorbraak bij de Rode Duivels laat echter op zich wachten. Voorlopig tikt hij af op slechts 11 wedstrijden, waarin hij amper 310 minuten speelde. De teller staat op 1 goal en 0 assists. Onder Tedesco zal CDK moeten knokken voor zijn plaats, maar voorlopig is hij geen basispion. Tegen Zweden bleef hij 90 minuten op de bank, mogelijk krijgt hij wel minuten tegen Duitsland.

BEWIJZEN

De Ketelaere begrijpt dat hij voorlopig weinig speelt bij België. Hij probeert zijn best te doen op training en kreeg de vraag of hij deze campagne eindelijk definitief hoopt door te breken bij de Rode Duivels. Uiteraard hoopt CDK dit, maar de nationale ploeg is ook een gevolg van de prestaties bij je team. De Ketelaere beseft dat hij weinig te eisen heeft door zijn povere seizoen bij AC Milan. Als hij daar een belangrijke speler kan worden, dan is hij van mening dat dit ook gaat volgen bij het nationaal elftal.

Dimitri De Condé was onlangs nog scherp dat spelers die in grote competities actief zijn en daar bankzitter zijn, toch de voorkeur kregen op smaakmakers uit de Belgische competitie. Toch was De Ketelaere niet verrast dat hij werd opgeroepen, ook al besefte hij dat de kans wel degelijk aanwezig was dat hij er niet bij zou zijn. Aan de 22-jarige ex-Bruggeling om op training te bewijzen dat Tedesco hem kansen moet geven.

LEES OOK: Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

Zal CDK minuten krijgen tegen Duitsland?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

30
30
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

72
72
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

78
78
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

82
82
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

169
169
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

219
219
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

144
144
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

38
38
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

499
499
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

352
352
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

589
589
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

348
348
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

108
108
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

118
118
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

431
431
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

112
112
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

275
275
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

475
475
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

199
199
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

585
585

Meer sportnieuws