De Ketelaere velt oordeel over zijn moeilijke situatie bij België

door
De Ketelaere velt oordeel over zijn moeilijke situatie bij België

Charles De Ketelaere werd door Domenico Tedesco opgeroepen voor de interlands tegen Zweden en Duitsland. De aanvallende middenvelder van AC Milan wacht nog steeds op de echte doorbraak bij de Rode Duivels. Tegenover VTM en HLN sprak hij over zijn status bij de nationale ploeg.


De Ketelaere is 22 jaar en dus zeker geen piepjong talent meer. De doorbraak bij de Rode Duivels laat echter op zich wachten. Voorlopig tikt hij af op slechts 11 wedstrijden, waarin hij amper 310 minuten speelde. De teller staat op 1 goal en 0 assists. Onder Tedesco zal CDK moeten knokken voor zijn plaats, maar voorlopig is hij geen basispion. Tegen Zweden bleef hij 90 minuten op de bank, mogelijk krijgt hij wel minuten tegen Duitsland.

BEWIJZEN

De Ketelaere begrijpt dat hij voorlopig weinig speelt bij België. Hij probeert zijn best te doen op training en kreeg de vraag of hij deze campagne eindelijk definitief hoopt door te breken bij de Rode Duivels. Uiteraard hoopt CDK dit, maar de nationale ploeg is ook een gevolg van de prestaties bij je team. De Ketelaere beseft dat hij weinig te eisen heeft door zijn povere seizoen bij AC Milan. Als hij daar een belangrijke speler kan worden, dan is hij van mening dat dit ook gaat volgen bij het nationaal elftal.

Dimitri De Condé was onlangs nog scherp dat spelers die in grote competities actief zijn en daar bankzitter zijn, toch de voorkeur kregen op smaakmakers uit de Belgische competitie. Toch was De Ketelaere niet verrast dat hij werd opgeroepen, ook al besefte hij dat de kans wel degelijk aanwezig was dat hij er niet bij zou zijn. Aan de 22-jarige ex-Bruggeling om op training te bewijzen dat Tedesco hem kansen moet geven.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Zal CDK minuten krijgen tegen Duitsland?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

6
6
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

29
29
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

299
299
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

270
270
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

153
153
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

209
209
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

62
62
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

537
537
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

198
198
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

377
377
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

568
568
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

206
206
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

380
380
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

179
179
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

157
157
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

153
153
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

250
250
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

74
74
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

324
324
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

224
224
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

231
231
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

445
445
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

525
525
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws