De Ketelaere velt oordeel over zijn moeilijke situatie bij België

door
De Ketelaere velt oordeel over zijn moeilijke situatie bij België

Charles De Ketelaere werd door Domenico Tedesco opgeroepen voor de interlands tegen Zweden en Duitsland. De aanvallende middenvelder van AC Milan wacht nog steeds op de echte doorbraak bij de Rode Duivels. Tegenover VTM en HLN sprak hij over zijn status bij de nationale ploeg.


De Ketelaere is 22 jaar en dus zeker geen piepjong talent meer. De doorbraak bij de Rode Duivels laat echter op zich wachten. Voorlopig tikt hij af op slechts 11 wedstrijden, waarin hij amper 310 minuten speelde. De teller staat op 1 goal en 0 assists. Onder Tedesco zal CDK moeten knokken voor zijn plaats, maar voorlopig is hij geen basispion. Tegen Zweden bleef hij 90 minuten op de bank, mogelijk krijgt hij wel minuten tegen Duitsland.

BEWIJZEN

De Ketelaere begrijpt dat hij voorlopig weinig speelt bij België. Hij probeert zijn best te doen op training en kreeg de vraag of hij deze campagne eindelijk definitief hoopt door te breken bij de Rode Duivels. Uiteraard hoopt CDK dit, maar de nationale ploeg is ook een gevolg van de prestaties bij je team. De Ketelaere beseft dat hij weinig te eisen heeft door zijn povere seizoen bij AC Milan. Als hij daar een belangrijke speler kan worden, dan is hij van mening dat dit ook gaat volgen bij het nationaal elftal.

Dimitri De Condé was onlangs nog scherp dat spelers die in grote competities actief zijn en daar bankzitter zijn, toch de voorkeur kregen op smaakmakers uit de Belgische competitie. Toch was De Ketelaere niet verrast dat hij werd opgeroepen, ook al besefte hij dat de kans wel degelijk aanwezig was dat hij er niet bij zou zijn. Aan de 22-jarige ex-Bruggeling om op training te bewijzen dat Tedesco hem kansen moet geven.

LEES OOK: Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

Zal CDK minuten krijgen tegen Duitsland?

Meest recent

Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

0
0
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

27
27
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

138
138
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

120
120
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

130
130
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

33
33
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

212
212
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

320
320
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

316
316
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

111
111
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

209
209
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

126
126
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

324
324
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

103
103
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

46
46
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

92
92
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

402
402
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

363
363
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

196
196
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

283
283
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

467
467
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

367
367
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

34
34

Meer sportnieuws