De Ketelaere velt oordeel over zijn moeilijke situatie bij België

door
De Ketelaere velt oordeel over zijn moeilijke situatie bij België

Charles De Ketelaere werd door Domenico Tedesco opgeroepen voor de interlands tegen Zweden en Duitsland. De aanvallende middenvelder van AC Milan wacht nog steeds op de echte doorbraak bij de Rode Duivels. Tegenover VTM en HLN sprak hij over zijn status bij de nationale ploeg.


De Ketelaere is 22 jaar en dus zeker geen piepjong talent meer. De doorbraak bij de Rode Duivels laat echter op zich wachten. Voorlopig tikt hij af op slechts 11 wedstrijden, waarin hij amper 310 minuten speelde. De teller staat op 1 goal en 0 assists. Onder Tedesco zal CDK moeten knokken voor zijn plaats, maar voorlopig is hij geen basispion. Tegen Zweden bleef hij 90 minuten op de bank, mogelijk krijgt hij wel minuten tegen Duitsland.

BEWIJZEN

De Ketelaere begrijpt dat hij voorlopig weinig speelt bij België. Hij probeert zijn best te doen op training en kreeg de vraag of hij deze campagne eindelijk definitief hoopt door te breken bij de Rode Duivels. Uiteraard hoopt CDK dit, maar de nationale ploeg is ook een gevolg van de prestaties bij je team. De Ketelaere beseft dat hij weinig te eisen heeft door zijn povere seizoen bij AC Milan. Als hij daar een belangrijke speler kan worden, dan is hij van mening dat dit ook gaat volgen bij het nationaal elftal.

Dimitri De Condé was onlangs nog scherp dat spelers die in grote competities actief zijn en daar bankzitter zijn, toch de voorkeur kregen op smaakmakers uit de Belgische competitie. Toch was De Ketelaere niet verrast dat hij werd opgeroepen, ook al besefte hij dat de kans wel degelijk aanwezig was dat hij er niet bij zou zijn. Aan de 22-jarige ex-Bruggeling om op training te bewijzen dat Tedesco hem kansen moet geven.

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Zal CDK minuten krijgen tegen Duitsland?

Meest recent

AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

26
26
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

126
126
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

85
85
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

281
281
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

127
127
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

46
46
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

447
447
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

505
505
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

109
109
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

185
185
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

314
314
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

201
201
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

326
326
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

330
330
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

205
205
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

30
30
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

393
393
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

421
421
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

81
81
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

235
235
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

53
53
Ruben Van Gucht in het nauw: Volgt dubbele mokerslag?

Er waait nog steeds een storm door het leven van Ruben Van Gucht. Het Sporza-gezicht verschijnt ...

104
104
Juiste keuze van Verhaeghe? "Club gaat JPL daarin domineren"

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de crisis is helemaal losgebarsten. Ivan Leko ...

388
388
Haalt De Mil vedette uit de vergeetput bij AA Gent?

Een nieuwe trainer biedt ook nieuwe kansen voor spelers die onder de vorige coach amper speelden. ...

859
859

Meer sportnieuws