'Einde verhaal voor drie ervaren Rode Duivels'

door
'Einde verhaal voor drie ervaren Rode Duivels'

Domenico Tedesco maakte enkele stevige keuzes bij de Rode Duivels. Voor een aantal dertigers lijkt het stilaan einde verhaal te zijn. De Zondag laat weten dat het wellicht game over is voor drie ervaren Rode Duivels. Zij staan heel laag in de rangorde.


Axel Witsel dreigt het grootste slachtoffer te worden. De ervaren middenvelder, met 130 interlands achter zijn naam, is wellicht pas vierde keuze op de zes. Amadou Onana stond er tegen Zweden en presteerde zeer sterk en daarachter is er ook nog toptalent Roméo Lavia. Bovendien is ook Orel Mangala een speler die daar uit de voeten kan. Witsel lijkt niet meer snel terug te keren in de selectie.

MERTENS EN BATSHUAYI

Achteraan liet Brandon Mechele aan journalist Frank Buyse weten dat het over en out was voor hem als Rode Duivel als hij de eerste selectie niet zou halen. Dat lijkt dus een feit te zijn. Mechele is 30 jaar en speelde nog maar drie keer voor de Rode Duivels. Ondanks het afhaken van Toby Alderweireld is hij nog gezakt in de rangorde. Wout Faes, Zeno Debast en Sebastiaan Bornauw zijn jonger en spelen op zijn positie. Voor Mechele lijkt het inderdaad voorbij te zijn.

Kunnen we dat ook zeggen van Hans Vanaken? Centraal op het middenveld is er zoveel weelde, waar vooral veel jeugdig talent aanwezig is. Bovendien past Vanaken niet echt in de manier van spelen van Tedesco. Gaat de 30-jarige Vanaken stranden op 23 interlands? Het zou zomaar kunnen. Ook voor Dries Mertens en Michy Batshuayi wordt het moeilijk, maar centraal in de aanval is er minder weelde. Daar kan mits blessures en schorsingen snel verandering komen in hun situatie.

LEES OOK: Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Is het game over voor dit trio?

Meest recent

Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

134
134
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

145
145
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

57
57
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

154
154
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

129
129
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

173
173
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

256
256
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

239
239
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

255
255
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

148
148
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

116
116
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

191
191
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

579
579
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

288
288
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

113
113
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

99
99
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

280
280
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

444
444
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

332
332
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

244
244
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

400
400
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1120
1120
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

121
121
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

219
219

Meer sportnieuws