AS Monaco reageert op geruchten over vertrek Clement

door
AS Monaco reageert op geruchten over vertrek Clement

Bij AS Monaco staat er toch wat te gebeuren komende zomer. De Franse club ziet sportief directeur Paul Mitchell andere oorden opzoeken. Hij trekt mogelijk naar Liverpool of Manchester United. Wat betekent dat voor de toekomst van trainer Philippe Clement?


Nieuwe bazen, nieuwe wetten? Volgens Mitchell moet Clement zeker niet vrezen voor zijn toekomst bij de club. Dat verklaarde hij aan L'Equipe. "Of mijn vertrek de positie van Philippe Clement verzwakt? Nee, want we willen stabiliteit. Een trainer bij AS Monaco is iemand die in staat is om resultaten te halen en jonge spelers kan ontwikkelen. Hetzelfde geldt voor de sportief directeur. De club zal niet van die visie afwijken, want dat zou veel werk ongedaan maken", aldus Mitchell.

GOED BEZIG

Mitchell is de man die Clement weghaalde bij Club Brugge en voorlopig doet de Belgische trainer het goed in Frankrijk. AS Monaco knokt mee voor de top vier sinds Clement naar de Franse eersteklasser trok. Monaco staat momenteel op een vierde plaats en heeft vijf punten minder dan nummer twee Marseille. PSG bijbenen is uiteraard onbegonnen werk en de andere clubs strijden vooral om de tweede plaats.

Clement ligt nog tot medio 2024 onder contract bij AS Monaco. Hij werkte er voorlopig 63 matchen af als trainer. Daarin wist de voormalige succestrainer van KRC Genk 34 keer te winnen, werd er 16 keer verloren en 13 keer eindigde een duel op een gelijkspel.

Zal er komende zomer interesse komen in Clement?

Meest recent

Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

11
11
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

92
92
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

165
165
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

140
140
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

596
596
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

210
210
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

262
262
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

367
367
'Club en Gent akkoord: transferprijs Skoras bekend'

Terwijl het transfergeweld in de grote Europese voetballanden inmiddels is gaan liggen, kunnen de ...

1140
1140
Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

379
379
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

441
441
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

320
320
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

413
413
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

993
993
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

240
240
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

512
512
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

357
357
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

435
435
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

143
143
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1651
1651
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

627
627
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

225
225
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

395
395
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

171
171
Alarm bij Bayern: Kompany groot slachtoffer

In de Premier League gaven ploegen als Liverpool, Arsenal, Manchester City, Chelsea en Manchester ...

393
393

Meer sportnieuws