Romano brengt belangrijke update over transfer Lavia

373 stemmen
Romano brengt belangrijke update over transfer Lavia

Velen hadden vrijdagavond in Zweden het debuut van Roméo Lavia bij de Rode Duivels verwacht, maar Domenico Tedesco liet de 19-jarige middenvelder uiteindelijk de hele wedstrijd op de bank zitten. De kans lijkt wel zeer groot dat we het toptalent dinsdag in Duitsland wel aan het werk zullen zien en dan zal zijn waarde alleen maar verder stijgen.


En dat terwijl onze jonge landgenoot al in de kijker loopt van verschillende grootmachten. Met zijn sterke prestaties bij Southampton heeft Lavia de interesse opgewekt van verschillende Engelse topclubs. De voorbije weken ging men ervan uit dat zijn ex-club Manchester City de beste papieren in handen had om Lavia terug te halen, omdat zij over een terugkoopclausule van 40 miljoen pond - omgerekend zo'n 45 miljoen euro - beschikken.

Fabrizio Romano komt nu echter met een belangrijke nuance, want de clausule zou pas in werking treden vanaf de zomer van 2024. Dat betekent dat er komende zomer dus nog mogelijkheden liggen voor Chelsea en Arsenal om de transfer te kapen. De Blues brachten in augustus al tevergeefs een bod uit, terwijl ook Arsenal versterking op het middenveld zoekt. Ze blijven daarvoor ook denken aan Moises Caicedo, ex-Beerschot en smaakmaker van Brighton.

BEHOUD
Southampton hoopt echter zijn goudhaantje ook volgend seizoen nog aan boord te kunnen houden. Daarvoor zal het wel het behoud in de Premier League nog moeten afdwingen, want Lavia zal wellicht niet staan te popelen om op het tweede niveau te spelen.


LEES OOK: Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Lavia kan volgend seizoen best kiezen voor...

Meest recent

'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

6
6
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

122
122
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

26
26
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

110
110
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

356
356
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

100
100
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

70
70
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

216
216
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

113
113
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

75
75
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

300
300
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

236
236
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

94
94
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

257
257
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

160
160
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

397
397
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

135
135
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

92
92
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

35
35
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

536
536
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

41
41

Meer sportnieuws