Romano brengt belangrijke update over transfer Lavia

door
Romano brengt belangrijke update over transfer Lavia

Velen hadden vrijdagavond in Zweden het debuut van Roméo Lavia bij de Rode Duivels verwacht, maar Domenico Tedesco liet de 19-jarige middenvelder uiteindelijk de hele wedstrijd op de bank zitten. De kans lijkt wel zeer groot dat we het toptalent dinsdag in Duitsland wel aan het werk zullen zien en dan zal zijn waarde alleen maar verder stijgen.


En dat terwijl onze jonge landgenoot al in de kijker loopt van verschillende grootmachten. Met zijn sterke prestaties bij Southampton heeft Lavia de interesse opgewekt van verschillende Engelse topclubs. De voorbije weken ging men ervan uit dat zijn ex-club Manchester City de beste papieren in handen had om Lavia terug te halen, omdat zij over een terugkoopclausule van 40 miljoen pond - omgerekend zo'n 45 miljoen euro - beschikken.

Fabrizio Romano komt nu echter met een belangrijke nuance, want de clausule zou pas in werking treden vanaf de zomer van 2024. Dat betekent dat er komende zomer dus nog mogelijkheden liggen voor Chelsea en Arsenal om de transfer te kapen. De Blues brachten in augustus al tevergeefs een bod uit, terwijl ook Arsenal versterking op het middenveld zoekt. Ze blijven daarvoor ook denken aan Moises Caicedo, ex-Beerschot en smaakmaker van Brighton.

BEHOUD
Southampton hoopt echter zijn goudhaantje ook volgend seizoen nog aan boord te kunnen houden. Daarvoor zal het wel het behoud in de Premier League nog moeten afdwingen, want Lavia zal wellicht niet staan te popelen om op het tweede niveau te spelen.


LEES OOK: Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

Lavia kan volgend seizoen best kiezen voor...

Meest recent

Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

34
34
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

41
41
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

96
96
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

18
18
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

64
64
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

36
36
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

80
80
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

39
39
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

228
228
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

340
340
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

106
106
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

193
193
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

426
426
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

199
199
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

184
184
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

257
257
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1703
1703
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

284
284
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

515
515
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1046
1046
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

244
244
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

339
339
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

738
738
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48

Meer sportnieuws