'AC Milan en Inter strijden om Rode Duivel'

253 stemmen
'AC Milan en Inter strijden om Rode Duivel'

Alles samen voetballen er dit seizoen maar liefst vijf Belgen in Milaan. Romelu Lukaku keerde vorige zomer terug bij Internazionale, terwijl AC Milan met Alexis Saelemaekers, Charles De Ketelaere, Aster Vranckx en Divock Origi maar liefst vier landgenoten in zijn kern heeft. Desondanks zijn de Milanese clubs nog niet verzadigd, want ze hebben allebei nog een Rode Duivel op hun verlanglijst gezet.


Zowel Inter als Milan gaan in de zomer wellicht op zoek naar een nieuwe spits. Bij Inter is er nog onzekerheid over de toekomst van Lukaku, terwijl bij Milan Giroud en Ibrahimovic al zwaar op leeftijd zijn en Origi teleurstelt. Volgens Tuttosport zijn beide teams daardoor uitgekomen bij dezelfde twee spelers: Noah Okafor van Red Bull Salzburg, maar ook Lois Openda.

De 23-jarige spits maakt immers grote sier tijdens zijn eerste seizoen in de Ligue 1. Hij scoorde intussen al veertien keer, waarmee hij Lionel Messi en Neymar voorblijft in de topschutterslijst van de Franse competitie. Ook bij de Rode Duivels komt hij alsmaar meer aan spelen toe, want in Zweden pakte hij met zijn late invalbeurt al zijn zevende cap. Daarin was Openda ook al goed voor twee doelpunten.

CLUB BRUGGE
Milan zou zeer gecharmeerd zijn door het profiel van Openda, die met zijn snelheid en neus voor doelpunten veel ravage kan aanrichten. Bij Inter kennen ze hem dan weer al zeer lang, want ze volgen hem al sinds zijn periode bij Club Brugge. Daar kon Openda nooit helemaal doorbreken, maar tijdens een uitleenbeurt aan Vitesse kon hij zich wel manifesteren.

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Is Openda al klaar voor een nieuwe stap hogerop?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

8
8
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

16
16
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

23
23
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

103
103
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

49
49
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

202
202
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

200
200
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

62
62
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

276
276
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

30
30
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

429
429
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

305
305
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

363
363
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

141
141
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

64
64
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

120
120
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

100
100
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

49
49
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

214
214
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

271
271
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

132
132
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

79
79
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

792
792
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

526
526
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

287
287

Meer sportnieuws