'AC Milan en Inter strijden om Rode Duivel'

253 stemmen
'AC Milan en Inter strijden om Rode Duivel'

Alles samen voetballen er dit seizoen maar liefst vijf Belgen in Milaan. Romelu Lukaku keerde vorige zomer terug bij Internazionale, terwijl AC Milan met Alexis Saelemaekers, Charles De Ketelaere, Aster Vranckx en Divock Origi maar liefst vier landgenoten in zijn kern heeft. Desondanks zijn de Milanese clubs nog niet verzadigd, want ze hebben allebei nog een Rode Duivel op hun verlanglijst gezet.


Zowel Inter als Milan gaan in de zomer wellicht op zoek naar een nieuwe spits. Bij Inter is er nog onzekerheid over de toekomst van Lukaku, terwijl bij Milan Giroud en Ibrahimovic al zwaar op leeftijd zijn en Origi teleurstelt. Volgens Tuttosport zijn beide teams daardoor uitgekomen bij dezelfde twee spelers: Noah Okafor van Red Bull Salzburg, maar ook Lois Openda.

De 23-jarige spits maakt immers grote sier tijdens zijn eerste seizoen in de Ligue 1. Hij scoorde intussen al veertien keer, waarmee hij Lionel Messi en Neymar voorblijft in de topschutterslijst van de Franse competitie. Ook bij de Rode Duivels komt hij alsmaar meer aan spelen toe, want in Zweden pakte hij met zijn late invalbeurt al zijn zevende cap. Daarin was Openda ook al goed voor twee doelpunten.

CLUB BRUGGE
Milan zou zeer gecharmeerd zijn door het profiel van Openda, die met zijn snelheid en neus voor doelpunten veel ravage kan aanrichten. Bij Inter kennen ze hem dan weer al zeer lang, want ze volgen hem al sinds zijn periode bij Club Brugge. Daar kon Openda nooit helemaal doorbreken, maar tijdens een uitleenbeurt aan Vitesse kon hij zich wel manifesteren.

LEES OOK: Inter-baas duidelijk: alle twijfels over Stankovic van tafel

Is Openda al klaar voor een nieuwe stap hogerop?

Meest recent

‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

5
5
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

118
118
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

65
65
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

29
29
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

30
30
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

55
55
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

102
102
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

151
151
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

202
202
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

409
409
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

99
99
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

863
863
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

300
300
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

102
102
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

474
474
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

284
284
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

236
236
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

346
346
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

456
456
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

125
125
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

616
616
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

249
249
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1083
1083
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

245
245
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

497
497

Meer sportnieuws