'AC Milan en Inter strijden om Rode Duivel'

door
'AC Milan en Inter strijden om Rode Duivel'

Alles samen voetballen er dit seizoen maar liefst vijf Belgen in Milaan. Romelu Lukaku keerde vorige zomer terug bij Internazionale, terwijl AC Milan met Alexis Saelemaekers, Charles De Ketelaere, Aster Vranckx en Divock Origi maar liefst vier landgenoten in zijn kern heeft. Desondanks zijn de Milanese clubs nog niet verzadigd, want ze hebben allebei nog een Rode Duivel op hun verlanglijst gezet.


Zowel Inter als Milan gaan in de zomer wellicht op zoek naar een nieuwe spits. Bij Inter is er nog onzekerheid over de toekomst van Lukaku, terwijl bij Milan Giroud en Ibrahimovic al zwaar op leeftijd zijn en Origi teleurstelt. Volgens Tuttosport zijn beide teams daardoor uitgekomen bij dezelfde twee spelers: Noah Okafor van Red Bull Salzburg, maar ook Lois Openda.

De 23-jarige spits maakt immers grote sier tijdens zijn eerste seizoen in de Ligue 1. Hij scoorde intussen al veertien keer, waarmee hij Lionel Messi en Neymar voorblijft in de topschutterslijst van de Franse competitie. Ook bij de Rode Duivels komt hij alsmaar meer aan spelen toe, want in Zweden pakte hij met zijn late invalbeurt al zijn zevende cap. Daarin was Openda ook al goed voor twee doelpunten.

CLUB BRUGGE
Milan zou zeer gecharmeerd zijn door het profiel van Openda, die met zijn snelheid en neus voor doelpunten veel ravage kan aanrichten. Bij Inter kennen ze hem dan weer al zeer lang, want ze volgen hem al sinds zijn periode bij Club Brugge. Daar kon Openda nooit helemaal doorbreken, maar tijdens een uitleenbeurt aan Vitesse kon hij zich wel manifesteren.

LEES OOK: 'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Is Openda al klaar voor een nieuwe stap hogerop?

Meest recent

RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

1
1
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

23
23
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

64
64
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

29
29
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

169
169
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

61
61
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

53
53
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

229
229
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

81
81
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

146
146
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

310
310
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

72
72
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

63
63
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

140
140
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

400
400
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

327
327
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

528
528
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

449
449
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

434
434
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

176
176
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

435
435

Meer sportnieuws