Ronaldinho geeft Messi gouden transfertip: "Zou mooi zijn"

door
Ronaldinho geeft Messi gouden transfertip:

Er doen heel veel transfergeruchten de ronde omtrent Lionel Messi. De 35-jarige Argentijn is einde contract bij PSG en er is nog geen duidelijkheid over zijn toekomst. Ex-ploegmaat Ronaldinho gaf zijn mening over de mogelijk volgende club van de Argentijnse smaakmaker.


"Ik zou hem graag gelukkig willen zien. Ik ben een vriend van hem en ik ben erg blij als mijn vrienden hun dromen waarmaken. Voor mij is Messi de beste. Na alle successen bij Barcelona zou het mooi zijn als hij zijn carrière daar zou kunnen beëindigen", zei de voormalige balvirtuoos aan Marca, die ook zijn favoriete Braziliaanse spelers prijsgaf. "Wie mijn favoriete Braziliaanse spelers zijn? Vinícius Júnior en Neymar", verklaarde hij nog.

FC BARCELONA

Messi speelt zijn tweede seizoen bij PSG en kreeg al de nodige kritiek. In 66 wedstrijden was de wereldkampioen goed voor 29 goals en 32 assists. Na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München werd Messi nog uitgefloten door het Parijse publiek. Bij FC Barcelona was Messi altijd zeer geliefd en de geruchten over een mogelijke terugkeer doen al de nodige maanden de ronde.

Messi speelde in totaal 778 matchen voor de Catalanen. Daarin wist hij maar liefst 672 doelpunten te scoren. Messi deelde ook nog eens 303 assists uit. Hij was dus bij maar liefst 975 doelpunten betrokken. Een waanzinnig aantal. Gaat FC Barcelona Messi via de grote poort terug verwelkomen, of tekent hij nog bij in Parijs? Of kiest hij voor een verrassende uitdaging? De toekomst zal het uitwijzen.

LEES OOK: Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Gaat Messi terugkeren naar FC Barcelona?

Meest recent

'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

145
145
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

187
187
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

755
755
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

145
145
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

105
105
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

173
173
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

402
402
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

127
127
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

62
62
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

385
385
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

761
761
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

921
921
'Code rood bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1426
1426
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

597
597
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

359
359
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

232
232
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

359
359
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

305
305
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

412
412
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

273
273
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

87
87
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

207
207
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

234
234
'Louis van Gaal verrast: laatste sensationele uitdaging'

Louis van Gaal heeft een reputatie om u tegen te zeggen, maar de Nederlandse oefenmeester kampte de ...

206
206
'Lammens in wachtkamer: wie van deze 7 wordt het?'

Marc Overmars sprak afgelopen weekend duidelijke taal over de transferplannen van Antwerp deze ...

487
487

Meer sportnieuws