Boskamp over ontbrekende Duivel: "Hij is de beste"

door
Boskamp over ontbrekende Duivel:

België heeft op een aantal posities weelde. Zo heeft Domenico Tedesco enorm veel keuzemogelijkheden centraal op het middenveld, waar er een zeer goede combinatie is van jong talent en ervaring. Ook op de aanvallende flanken zijn er veel opties. Johan Boskamp kijkt uit naar de terugkeer van één Rode Duivel.


België heeft zelfs na het afhaken van Eden Hazard opties genoeg op de flanken. Zo kunnen Leandro Trossard, Yannick Carrasco, Dodi Lukebakio en Johan Bakayoko er uit de voeten. Jérémy Doku is er ook nog, maar de speler van Stade Rennes moest (weer) afhaken met een blessure. Boskamp kijkt al uit naar zijn terugkeer.

BLESSURES

In Het Belang van Limburg laat de voormalige trainer van onder meer RSC Anderlecht, Standard en KRC Genk weten dat hij tegen Zweden genoot van de acties van Lukebakio en Bakayoko. Beiden vielen op met hun snelheid, dribbels en loepzuivere assists. Volgens Boskamp is Doku echter de beste van ze allemaal. De 20-jarige ex-speler van Anderlecht is echter bijzonder blessuregevoelig.

Doku is een talent van de buitencategorie en iemand die het potentieel heeft voor de wereldtop. Alleen blijft het jammer dat hij enorm vaak sukkelt met blessures. Doku speelde daardoor nog maar 12 interlands voor België, waarin hij 2 keer scoorde en 3 assists uitdeelde. Tedesco had hem voor deze interlandperiode opgeroepen, maar door een zoveelste spierblessure moest hij afhaken. Bakayoko verving hem. De bondscoach hoopt dat hij de volgende keer wel kan rekenen op de spurtbom.

LEES OOK: Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Is Doku de beste flankaanvaller van de Rode Duivels?

Meest recent

'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

24
24
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

45
45
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

27
27
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

Als zesde in de stand verzekerde RSC Anderlecht zich op het nippertje van een plaats in de ...

135
135
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

110
110
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

193
193
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

410
410
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

158
158
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

525
525
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

72
72
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

59
59
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

121
121
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

56
56
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

84
84
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

384
384
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

234
234
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

80
80
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

236
236
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

278
278
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

113
113
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

230
230
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

182
182
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

410
410
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

256
256

Meer sportnieuws