De Ketelaere onthult wat hij van zijn transfer vindt

806 stemmen
De Ketelaere onthult wat hij van zijn transfer vindt

Charles De Ketelaere stagneert. De aanvallende middenvelder trok voor 35 miljoen euro van Club Brugge naar AC Milan, maar dat is voorlopig geen succes. De jonge Belg kreeg al zeer veel kritiek en CDK beseft maar al te goed dat het beter moet. Hij sprak met de kanalen van DPG Media (VTM en HLN).


"Teleurstellend. Of negatief. Niet wat ik ervan verwacht had. Na een goed seizoen en na die transfer - waar ik nog steeds achtersta - had ik gehoopt belangrijker te zijn. Hoe dat komt? Er is niet één reden. Een nieuwe omgeving, een hoger niveau. Gewoon de aanpassing aan veel zaken", vertelde hij aan Het Laatste Nieuws

TIJD DRINGT

De Ketelaere moet zich dringend gaan herpakken. Hij kreeg al zeer veel kansen van Stefano Pioli, die hem ondanks de povere prestaties niet liet vallen. De ex-speler van Club Brugge kreeg maar liefst 31 keer een kans van de coach en speelde tot op heden 1.242 minuten. Daarin wist het talent niet een keer te scoren en deelde hij maar een assist uit. Het is dan ook geen toeval dat de kritiek er is gekomen, nadat hij met veel bombarie werd aangetrokken.

Voor De Ketelaere wordt 2023 van cruciaal belang. De aanvallende middenvelder zal in de zomer nog een kans krijgen bij AC Milan en zal wellicht nog tot januari de kans krijgen om zich door te zetten. Als dat niet lukt, zal AC Milan wellicht gaan nadenken over zijn toekomst. Het is dus aan de linkspoot om de echte doorbraak te versieren bij de Italiaanse topclub.

Gaat CDK nog doorbreken bij AC Milan?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

81
81
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

33
33
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

28
28
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

25
25
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

310
310
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

50
50
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

187
187
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

222
222
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

156
156
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

663
663
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

164
164
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

164
164
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1044
1044
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

665
665
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

442
442
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

832
832
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

828
828
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

135
135
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

487
487
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

803
803
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

393
393

Meer sportnieuws