De Ketelaere onthult wat hij van zijn transfer vindt

806 stemmen
De Ketelaere onthult wat hij van zijn transfer vindt

Charles De Ketelaere stagneert. De aanvallende middenvelder trok voor 35 miljoen euro van Club Brugge naar AC Milan, maar dat is voorlopig geen succes. De jonge Belg kreeg al zeer veel kritiek en CDK beseft maar al te goed dat het beter moet. Hij sprak met de kanalen van DPG Media (VTM en HLN).


"Teleurstellend. Of negatief. Niet wat ik ervan verwacht had. Na een goed seizoen en na die transfer - waar ik nog steeds achtersta - had ik gehoopt belangrijker te zijn. Hoe dat komt? Er is niet één reden. Een nieuwe omgeving, een hoger niveau. Gewoon de aanpassing aan veel zaken", vertelde hij aan Het Laatste Nieuws

TIJD DRINGT

De Ketelaere moet zich dringend gaan herpakken. Hij kreeg al zeer veel kansen van Stefano Pioli, die hem ondanks de povere prestaties niet liet vallen. De ex-speler van Club Brugge kreeg maar liefst 31 keer een kans van de coach en speelde tot op heden 1.242 minuten. Daarin wist het talent niet een keer te scoren en deelde hij maar een assist uit. Het is dan ook geen toeval dat de kritiek er is gekomen, nadat hij met veel bombarie werd aangetrokken.

Voor De Ketelaere wordt 2023 van cruciaal belang. De aanvallende middenvelder zal in de zomer nog een kans krijgen bij AC Milan en zal wellicht nog tot januari de kans krijgen om zich door te zetten. Als dat niet lukt, zal AC Milan wellicht gaan nadenken over zijn toekomst. Het is dus aan de linkspoot om de echte doorbraak te versieren bij de Italiaanse topclub.

LEES OOK: 'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Gaat CDK nog doorbreken bij AC Milan?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

157
157
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

45
45
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

17
17
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

122
122
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

172
172
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

162
162
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

404
404
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

123
123
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

170
170
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

170
170
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

229
229
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

321
321
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

185
185
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

442
442
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

183
183
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

118
118
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

555
555
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

255
255
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

356
356
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

169
169
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws