Lukaku geeft oorzaak voor desastreus WK

door
Lukaku geeft oorzaak voor desastreus WK

Romelu Lukaku scoorde drie keer tegen Zweden en was voor de zoveelste keer bepalend voor de Rode Duivels. De 29-jarige aanvaller bewees dat hij op eenzame hoogte staat in de aanval van de nationale ploeg. De aanvaller blikte na de vlotte zege nog eens kort terug op het WK in Qatar.


Lukaku was toen niet fit, maar speelde toch 45 minuten tegen Kroatië. Hij bezorgde de defensie van de Kroaten héél veel problemen, maar het zat hem niet mee en Lukaku miste een aantal enorme kansen. België speelde daardoor 0-0 en werd uitgeschakeld. Een enorme domper. Lukaku was nadien enorm gefrustreerd en die beelden gingen de wereld rond. Sindsdien sprak de spits van Inter niet meer over Qatar. Tot nu.

NIEUWE WIND

"Ik was enorm ontgoocheld. We hebben ons voor het eerst laten doen door de geluiden van de buitenwereld. De ploeg is altijd hecht geweest en dat zag je vandaag ook weer. Als ik scoorde, sprong iedereen recht. We moeten op dit elan voortgaan", zei hij aan Het Laatste Nieuws. Het WK ligt nu achter de rug en er is een nieuw tijdperk. Lukaku was tevreden met de 0-3-zege in Zweden.

"We zijn veel aanvallender gaan spelen. We hebben niet veel tijd gehad om ons voor te bereiden, maar ik ben tevreden. Verandering is niet slecht, zolang de resultaten volgen", aldus de aanvaller. Dinsdag krijgen de Belgen nog eens een kans tegen een topland. Tegen Duitsland volgt een stevige test voor Tedesco.

LEES OOK: Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Gaat Lukaku ook tegen Duitsland scoren?

Meest recent

'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

0
0
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

56
56
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

22
22
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

56
56
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

27
27
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

31
31
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

51
51
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

205
205
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

349
349
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

192
192
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

133
133
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

585
585
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

862
862
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

71
71
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

306
306
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

572
572
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

106
106
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

448
448
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

572
572
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

671
671
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

371
371
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

619
619
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

471
471
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

260
260

Meer sportnieuws