'Topdeal Man City doet Anderlecht zwaar balen'

919 stemmen
'Topdeal Man City doet Anderlecht zwaar balen'

RSC Anderlecht zocht in de vorige zomer naar een vlotscorende spits. In die optiek werden Sebastiano Esposito en Fábio Silva naar het Lotto Park gehaald, maar ook andere aanvallers stonden hoog op de lijst van de Brusselaars. Wilfried Gnonto bijvoorbeeld. De jonge Italiaan, die ondertussen reeds 9 caps telt voor de Squadra Azzurra, trok uiteindelijk naar Leeds United, maar lang zal hij daar niet meer blijven.


Gnonto kwam op de radar van Anderlecht terecht nadat hij vorig seizoen grote indruk maakte bij FC Zürich. Het jeugdproduct van Internazionale werdin Zwitserland als “wervelend” omschreven, zoals de cartoon Tasmanian Devil. De jonge aanvaller maakte vorig seizoen een grote impact op de Super League, waar hij zich in de picture speelde met zijn snelheid, kracht, dribbels en doelgerichtheid.

Gazzetta dello Sport schreef toen lovend over Gnonto, dat hem omschreef als de coming man in het Italiaanse voetbal. In 2020 werd hij ook niet toevallig opgenomen in de gerenommeerde ‘Next Generation-lijst’ van The Guardian, die de 60 beste jonge voetballers ter wereld uitlicht. Uiteindelijk kon Leeds United hem overtuigen om in de vorige zomer naar Elland Road te trekken.

De vraag is echter hoe lang hij daar zal blijven, want Gnonto wordt vandaag het hof gemaakt door enkele Engelse grootmachten. Gazzetta dello Sport weet namelijk dat Arsenal, Chelsea en Manchester City hem willen aantrekken. Leeds United betaalde vorige zomer 4 miljoen euro voor Gnonto, terwijl zijn marktwaarde vandaag geschat wordt op maar liefst 18 miljoen euro.

LEES OOK: Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

Anderlecht beschikt over een goed scoutingsysteem

Meest recent

'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

0
0
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

116
116
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

61
61
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

145
145
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

80
80
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

121
121
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

87
87
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

49
49
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

64
64
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

385
385
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

213
213
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

283
283
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

280
280
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

77
77
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

961
961
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

312
312
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

347
347
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

448
448
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

143
143
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

108
108
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

178
178
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

275
275
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

397
397

Meer sportnieuws