AA Gent baalt: "Trots, maar we zijn nu het slachtoffer"

door
AA Gent baalt:

AA Gent speelt met zijn beloften in Eerste Nationale en de Buffalo's willen dolgraag de stap naar de Challenger Pro League zetten. Dit weekend moeten ze de belangrijke match tegen Club Luik afwerken, maar AA Gent moet een resem spelers missen vanwege interlandverplichtingen. Trainer Emilio Ferrera baalt.


"Na 3 overwinningen op rij zit Jong KAA Gent weer op het goeie spoor. De ploeg van coach Emilio Ferrera staat op 2 punten van een plaats in de top-4 en maakt dus nog altijd kans op promotie naar 1B. Zondag wacht de uitmatch tegen Club Luik, de tweede in de stand. Sowieso een moeilijke opdracht, maar door de vele afwezige jeugdinternationals krijgt Jong KAA Gent amper een ploeg op de been", laat de club weten.

CLUB LUIK

"Lagae, Fofana, Vernemmen, Asselman, Fernandez-Pardo, Vanderdonck, Lamock en Demeyer zijn allemaal opgeroepen voor de Belgische jeugdselecties. Goodluck is vertrokken naar Nigeria en Caliskan naar Turkije. Zo wordt de spoeling wel heel erg dun, zeker als je weet dat we altijd 9 spelers moeten selecteren die minstens 3 jaar opgeleid zijn bij KAA Gent. We zullen jongens op de bank moeten zetten die eigenlijk geblesseerd zijn. Ik zal ook 3 doelmannen moeten meenemen", vertelt Ferrera op de website van AA Gent.

Bij Club Luike wensten ze de partij niet uit te stellen. "We zijn trots dat veel van onze spelers geselecteerd worden voor de nationale ploegen, maar we zijn er nu ook wel het slachtoffer van. Om de match toch te kunnen uitstellen, zou Club Luik akkoord moeten gaan. Maar daar hebben ze niet mee ingestemd.”

Gaat Gent die match toch winnen?

Meest recent

Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

9
9
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

69
69
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

75
75
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

233
233
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

63
63
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

661
661
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

197
197
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

165
165
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

150
150
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

231
231
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

103
103
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

105
105
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

68
68
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

354
354
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

75
75
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

44
44
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

262
262
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

95
95
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

78
78
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

204
204
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

223
223
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

329
329
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

81
81

Meer sportnieuws