AA Gent baalt: "Trots, maar we zijn nu het slachtoffer"

door
AA Gent baalt:

AA Gent speelt met zijn beloften in Eerste Nationale en de Buffalo's willen dolgraag de stap naar de Challenger Pro League zetten. Dit weekend moeten ze de belangrijke match tegen Club Luik afwerken, maar AA Gent moet een resem spelers missen vanwege interlandverplichtingen. Trainer Emilio Ferrera baalt.


"Na 3 overwinningen op rij zit Jong KAA Gent weer op het goeie spoor. De ploeg van coach Emilio Ferrera staat op 2 punten van een plaats in de top-4 en maakt dus nog altijd kans op promotie naar 1B. Zondag wacht de uitmatch tegen Club Luik, de tweede in de stand. Sowieso een moeilijke opdracht, maar door de vele afwezige jeugdinternationals krijgt Jong KAA Gent amper een ploeg op de been", laat de club weten.

CLUB LUIK

"Lagae, Fofana, Vernemmen, Asselman, Fernandez-Pardo, Vanderdonck, Lamock en Demeyer zijn allemaal opgeroepen voor de Belgische jeugdselecties. Goodluck is vertrokken naar Nigeria en Caliskan naar Turkije. Zo wordt de spoeling wel heel erg dun, zeker als je weet dat we altijd 9 spelers moeten selecteren die minstens 3 jaar opgeleid zijn bij KAA Gent. We zullen jongens op de bank moeten zetten die eigenlijk geblesseerd zijn. Ik zal ook 3 doelmannen moeten meenemen", vertelt Ferrera op de website van AA Gent.

Bij Club Luike wensten ze de partij niet uit te stellen. "We zijn trots dat veel van onze spelers geselecteerd worden voor de nationale ploegen, maar we zijn er nu ook wel het slachtoffer van. Om de match toch te kunnen uitstellen, zou Club Luik akkoord moeten gaan. Maar daar hebben ze niet mee ingestemd.”

LEES OOK: Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Gaat Gent die match toch winnen?

Meest recent

Kompany slaat heel Duitsland met verstomming: "Een legende"

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

8
8
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

19
19
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

130
130
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

146
146
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

95
95
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

289
289
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

239
239
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

76
76
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

617
617
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

203
203
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

328
328
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

894
894
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

336
336
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

563
563
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

349
349
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

718
718
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

886
886
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

859
859
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

62
62
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

1137
1137
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

919
919
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

459
459
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

536
536
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

797
797
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

399
399

Meer sportnieuws