AA Gent baalt: "Trots, maar we zijn nu het slachtoffer"

door
AA Gent baalt:

AA Gent speelt met zijn beloften in Eerste Nationale en de Buffalo's willen dolgraag de stap naar de Challenger Pro League zetten. Dit weekend moeten ze de belangrijke match tegen Club Luik afwerken, maar AA Gent moet een resem spelers missen vanwege interlandverplichtingen. Trainer Emilio Ferrera baalt.


"Na 3 overwinningen op rij zit Jong KAA Gent weer op het goeie spoor. De ploeg van coach Emilio Ferrera staat op 2 punten van een plaats in de top-4 en maakt dus nog altijd kans op promotie naar 1B. Zondag wacht de uitmatch tegen Club Luik, de tweede in de stand. Sowieso een moeilijke opdracht, maar door de vele afwezige jeugdinternationals krijgt Jong KAA Gent amper een ploeg op de been", laat de club weten.

CLUB LUIK

"Lagae, Fofana, Vernemmen, Asselman, Fernandez-Pardo, Vanderdonck, Lamock en Demeyer zijn allemaal opgeroepen voor de Belgische jeugdselecties. Goodluck is vertrokken naar Nigeria en Caliskan naar Turkije. Zo wordt de spoeling wel heel erg dun, zeker als je weet dat we altijd 9 spelers moeten selecteren die minstens 3 jaar opgeleid zijn bij KAA Gent. We zullen jongens op de bank moeten zetten die eigenlijk geblesseerd zijn. Ik zal ook 3 doelmannen moeten meenemen", vertelt Ferrera op de website van AA Gent.

Bij Club Luike wensten ze de partij niet uit te stellen. "We zijn trots dat veel van onze spelers geselecteerd worden voor de nationale ploegen, maar we zijn er nu ook wel het slachtoffer van. Om de match toch te kunnen uitstellen, zou Club Luik akkoord moeten gaan. Maar daar hebben ze niet mee ingestemd.”

🚀

Gaat Gent die match toch winnen?

Meest recent

Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

41
41
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

15
15
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

147
147
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

80
80
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

341
341
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

111
111
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

208
208
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

147
147
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

184
184
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

380
380
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

255
255
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

127
127
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

277
277
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

66
66
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

162
162
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

146
146
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

77
77
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

272
272
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

274
274
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

427
427
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

208
208
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

101
101
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

342
342

Meer sportnieuws