'Yaremchuk-saga nóg wat pijnlijker voor Club Brugge'

791 stemmen
'Yaremchuk-saga nóg wat pijnlijker voor Club Brugge'

Met amper twee doelpunten in 24 optredens is Roman Yaremchuk, die afgelopen zaterdag tegen KV Kortrijk weer een dot van een kans liet liggen, een flop van jewelste. De 27-jarige Oekraïner kan de hoge verwachtingen allerminst inlossen. Een jammerlijk verhaal voor Club Brugge, dat er alleen maar pijnlijker op wordt.


De landskampioen legde vorige zomer een absolute recordsom van 16 miljoen op tafel om Yaremchuk weg te plukken bij Benfica, een bedrag dat via allerhande bonussen alsmaar toeneemt. Met de deadline in zicht sprongen diverse dossiers af, waarop Vincent Mannaert het een opportuniteit achtte om de voormalige spits van AA Gent terug naar België te halen.

Een van die andere targets was Rasmus Hojlund, die uiteindelijk voor een gelijkaardige som richting Atalanta verhuisde. Daar is de 20-jarige Deen, die in het verleden eveneens op de radar van KRC Genk stond, wel goed voor acht goals in 25 wedstrijden. Blauw-Zwart zal het zich dan ook serieus beklagen dat het niet nog iets harder doordrukte om hem te strikken.

16 MILJOEN
Het Nieuwsblad weet namelijk dat Club wel degelijk bereid was om ook voor Hojlund bijzonder ver te gaan. De krant kreeg zopas de bevestiging dat het voor de drievoudig international zelfs evenveel miljoenen veil had als voor Yaremchuk. Helaas verkoos Hojlund zelf de Serie A boven het voorstel uit Jan Breydel, terwijl zijn alternatief daar volledig door de mand viel.

LEES OOK: Grove borstel Sibierski: deze spelers mogen/moeten nog weg

Club moet terug in een goedkopere vijver vissen

Meest recent

Grove borstel Sibierski: deze spelers mogen/moeten nog weg

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie ...

38
38
'Extra aanvaller Genk: Zuid-Amerikaanse parel in vizier'

KRC Genk hoopt zo snel mogelijk zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Ondertussen blijven de ...

31
31
'Kompany schrikt zich rot: transfergesprekken Harry Kane'

Harry Kane is momenteel op een missie om Engeland naar de tweede wereldtitel uit zijn geschiedenis ...

106
106
Club Brugge stunt: internationale topper tekent tot 2029

Club Brugge heeft voor een serieuze stunt gezorgd op de transfermarkt. Als opvolger van Simon ...

212
212
Bizar: Gianni Infantino publiceert dankwoord voor Belgen

Gianni Infantino heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij voetbalminnend België. De ...

103
103
Ontknoping WK 2026: één halve finalist aanzienlijk benadeeld

Dinsdagavond is het zover, dan worden de halve finales op het WK 2026 op gang getrapt. Bij de vier ...

111
111
Courtois speelt hard: Mannaert moet buigen of breken

Thibaut Courtois leek bij zijn terugkeer naar de Rode Duivels één duidelijke afspraak ...

328
328
'Club krijgt het heet: Tresoldi al rond met nieuwe ploeg'

Club Brugge zal deze zomer cashen op verschillende sterkhouders, maar is niet van plan om al zijn ...

333
333
'Stunttransfer Youri Tielemans: één laatste struikelblok'

Youri Tielemans is nog maar net terug na een zwaar wereldkampioenschap met de Rode Duivels. Maar de ...

175
175
Witte rook rond Trossard, makelaar Lukaku haalt uit

Nu hun WK erop zit kunnen de Rode Duivels niet enkel met een welverdiende vakantie, een aantal van ...

128
128
Courtois vs. Garcia: insider Rode Duivels doet boekje open

Wat als ... Thibaut Courtois toch gewoon was blijven staan tegen Spanje? Na het foutje van zijn ...

827
827
'Club laat miljoenen rollen: opvolger Tresoldi onderweg'

Club Brugge schakelt stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt. Vorige week werd met Cheveyo ...

303
303
'AA Gent vangt jackpot: sterkhouder richting exit'

Na een matig seizoen gaat AA Gent met de grove borstel door de kleedkamer. Nadat de Buffalo's reeds ...

342
342
'Witte rook: absolute grootmacht shopt bij Club Brugge'

Lang viel er weinig nieuws te rapen bij Club Brugge, maar zoals verwacht bleek dat slechts stilte ...

512
512
Kiki Vanrafelghem zorgt voor heel wat emoties naast het veld

Voor Kiki Vanrafelghem was het allesbehalve een gewone oefenwedstrijd. De middenvelder van KV ...

415
415
'KRC Genk verschiet zich: bliksemtransfer Tolu Arokodare'

Een jaartje geleden verkocht KRC Genk zijn speerpunt Tolu Arokodare voor een recordsom aan ...

509
509
'Club Brugge zet zich schrap: toptransfer Seys vlak na WK'

Nu hun wereldkampioenschap achter de rug is, kunnen de Rode Duivels eindelijk op adem komen na een ...

1667
1667
Rechtstreeks UCL in: Thorgan Hazard heeft nieuwe club

Bijna twee maanden nadat hij zijn laatste wedstrijd voor RSC Anderlecht speelde, heeft Thorgan ...

133
133
Ruimte voor topaanwinst: Genk kondigt vertrekker aan

Het zijn drukke dagen voor de sportieve leiding van KRC Genk. Midden in de zoektocht naar een nieuwe ...

196
196
Adedeji-Sternberg krijgt mokerslag na Club Brugge-akkoord

Noah Adedeji-Sternberg had zijn zinnen gezet op Club Brugge, maar die deal ligt plots een pak ...

1821
1821
'Mannaert velt verdict: Rode Duivels dumpen Garcia'

Zoals vooraf verwacht bleek de kwartfinale tegen Spanje het eindstation voor de Rode Duivels in de ...

776
776
Done deal: AA Gent stelt vijfde zomeraanwinst voor

Na een teleurstellend seizoen, waarin het op de valreep wel nog een Europees ticket uit de brand ...

316
316
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

1350
1350
'Genk houdt been stijf: recordtransfer van de baan?'

Het zijn drukke dagen bij KRC Genk, waar niet alleen de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach stilaan ...

399
399
'Sommer eist slachtoffer: Club terug transfermarkt op'

Op zijn officiële aankondiging blijft het vooralsnog wachten, al lijkt het stilaan louter ...

1166
1166

Meer sportnieuws