'Yaremchuk-saga nóg wat pijnlijker voor Club Brugge'

791 stemmen
'Yaremchuk-saga nóg wat pijnlijker voor Club Brugge'

Met amper twee doelpunten in 24 optredens is Roman Yaremchuk, die afgelopen zaterdag tegen KV Kortrijk weer een dot van een kans liet liggen, een flop van jewelste. De 27-jarige Oekraïner kan de hoge verwachtingen allerminst inlossen. Een jammerlijk verhaal voor Club Brugge, dat er alleen maar pijnlijker op wordt.


De landskampioen legde vorige zomer een absolute recordsom van 16 miljoen op tafel om Yaremchuk weg te plukken bij Benfica, een bedrag dat via allerhande bonussen alsmaar toeneemt. Met de deadline in zicht sprongen diverse dossiers af, waarop Vincent Mannaert het een opportuniteit achtte om de voormalige spits van AA Gent terug naar België te halen.

Een van die andere targets was Rasmus Hojlund, die uiteindelijk voor een gelijkaardige som richting Atalanta verhuisde. Daar is de 20-jarige Deen, die in het verleden eveneens op de radar van KRC Genk stond, wel goed voor acht goals in 25 wedstrijden. Blauw-Zwart zal het zich dan ook serieus beklagen dat het niet nog iets harder doordrukte om hem te strikken.

16 MILJOEN
Het Nieuwsblad weet namelijk dat Club wel degelijk bereid was om ook voor Hojlund bijzonder ver te gaan. De krant kreeg zopas de bevestiging dat het voor de drievoudig international zelfs evenveel miljoenen veil had als voor Yaremchuk. Helaas verkoos Hojlund zelf de Serie A boven het voorstel uit Jan Breydel, terwijl zijn alternatief daar volledig door de mand viel.

LEES OOK: OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

Club moet terug in een goedkopere vijver vissen

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

153
153
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

117
117
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

129
129
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

34
34
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

53
53
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

201
201
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

48
48
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

202
202
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

84
84
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

378
378
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

356
356
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

156
156
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

203
203
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

388
388
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

199
199
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

116
116
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

424
424
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

419
419
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

661
661
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

782
782
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

297
297
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

472
472
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

260
260
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

310
310

Meer sportnieuws