'Yaremchuk-saga nóg wat pijnlijker voor Club Brugge'

door
'Yaremchuk-saga nóg wat pijnlijker voor Club Brugge'

Met amper twee doelpunten in 24 optredens is Roman Yaremchuk, die afgelopen zaterdag tegen KV Kortrijk weer een dot van een kans liet liggen, een flop van jewelste. De 27-jarige Oekraïner kan de hoge verwachtingen allerminst inlossen. Een jammerlijk verhaal voor Club Brugge, dat er alleen maar pijnlijker op wordt.


De landskampioen legde vorige zomer een absolute recordsom van 16 miljoen op tafel om Yaremchuk weg te plukken bij Benfica, een bedrag dat via allerhande bonussen alsmaar toeneemt. Met de deadline in zicht sprongen diverse dossiers af, waarop Vincent Mannaert het een opportuniteit achtte om de voormalige spits van AA Gent terug naar België te halen.

Een van die andere targets was Rasmus Hojlund, die uiteindelijk voor een gelijkaardige som richting Atalanta verhuisde. Daar is de 20-jarige Deen, die in het verleden eveneens op de radar van KRC Genk stond, wel goed voor acht goals in 25 wedstrijden. Blauw-Zwart zal het zich dan ook serieus beklagen dat het niet nog iets harder doordrukte om hem te strikken.

16 MILJOEN
Het Nieuwsblad weet namelijk dat Club wel degelijk bereid was om ook voor Hojlund bijzonder ver te gaan. De krant kreeg zopas de bevestiging dat het voor de drievoudig international zelfs evenveel miljoenen veil had als voor Yaremchuk. Helaas verkoos Hojlund zelf de Serie A boven het voorstel uit Jan Breydel, terwijl zijn alternatief daar volledig door de mand viel.

LEES OOK: Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

Club moet terug in een goedkopere vijver vissen

Meest recent

Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

8
8
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

23
23
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

93
93
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

81
81
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

247
247
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

32
32
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

48
48
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

504
504
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

73
73
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

83
83
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

119
119
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

124
124
'Anderlecht voor toptransfer: impact is enorm'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

207
207
Taravel ziet kans: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

111
111
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

837
837
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

503
503
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

77
77
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

327
327
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

174
174
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

100
100
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

238
238
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

409
409
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

89
89
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

35
35
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

33
33

Meer sportnieuws