'Chelsea verbaast met nieuwe aanvaller'

door
'Chelsea verbaast met nieuwe aanvaller'

Het Chelsea van Graham Potter presteert dit seizoen onder de verwachtingen. The Blues tekenen momenteel voor een teleurstellende tiende plaats in de Premier League, en dat ondanks de vele zware investeringen in de zomer en het tussenseizoen.


De duurste aankoop van Chelsea was Enzo Fernandez. De Argentijn werd voor 121 miljoen weggeplukt bij het Portugese Benfica, een absoluut club- en Premier Leaguerecord. Voorlopig blijft Chelsea hangen in de middenmoot over het Kanaal en lijken de Londenaren naast Europees voetbal te pakken volgend seizoen. Daar willen ze snel verandering in brengen op Stamford Bridge, en dat mag natuurlijk opnieuw wat kosten.

Coach Graham Potter zou volgend seizoen graag op een nieuwe spits kunnen rekenen. Hij denkt volgens Fichajes daarbij aan Benjamin Sesko, een spits van RB Salzburg die na dit seizoen automatisch de overstap maakt naar zusterclub RB Leipzig voor 24 miljoen euro. Chelsea zou echter boven dat bedrag kunnen gaan voor de Sloveen. Leipzig zou naar verluidt 50 miljoen euro kunnen vragen voor de speler en hem direct kunnen verkopen.

GROOT TALENT
Sesko staat te boek als een groot talent. De 19-jarige scoorde dit seizoen 12 goals over alle competities heen en gaf ook 3 assists. Chelsea wil de concurrentie te vroeg af zijn en na dit seizoen al toeslaan. Afwachten of Sesko toehapt of eerst nog wat ervaring wil opdoen in Duitsland.

POLL: Moet Chelsea hem halen?

Meest recent

'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

32
32
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

43
43
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

115
115
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

170
170
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

109
109
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

32
32
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1080
1080
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

93
93
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

373
373
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

126
126
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

201
201
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

65
65
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

86
86
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

67
67
Ulderink doet markante uitspraak over toekomst bij Antwerp

Na een zwakke start in de play-offs leefde Antwerp de voorbije weken weer op. Na een nul op negen ...

87
87
'Schokkende wending rond Roméo Lavia'

Donderdag gaat Chelsea op zoek naar een ticket voor de finale van de Conference League. De Blues ...

145
145
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de ...

310
310
Twee blunders Anderlecht: Kindermans doet boekje open

Donderdag gaat Anderlecht op bezoek bij Antwerp en dat is voor Jean Kindermans nog altijd een ...

558
558
'Verrassende wending: Westerlo wil Belgische top afroeven'

Bij Westerlo dromen ze nog stilletjes van een Europees ticket, al moeten ze daarvoor in de play-offs ...

62
62
2 Absolute sterkhouders afwezig: selectie Club Brugge bekend

Club Brugge verspeelde door een tegenvallende één op zes tegen Union de koppositie in ...

382
382

Meer sportnieuws