'Barça droomt van twee topaanvallers'

door
'Barça droomt van twee topaanvallers'

FC Barcelona zette vorige week een reuzestap richting de Spaanse titel door Real Madrid te verslaan met 2-1. De Catalanen tellen nu twaalf punten meer dan hun Madrileense rivaal, maar voor volgend seizoen willen ze er toch wat bij in Camp Nou.


Zo willen Xavi en co er een aanvaller bij halen die Robert Lewandowski zou kunnen aflossen of bijstaan voorin. Volgens SPORT denkt Barça aan twee namen. Eerst en vooral wordt de naam genoemd van Roberto Firmino. Die verlaat Liverpool deze zomer transfervrij. Laat dat nu net iets zijn voor Barça, dat nog altijd moet opletten wat het doet met zijn geld. Met Firmino zou Xavi er 'gratis' een kwaliteitsvolle aanvaller bij krijgen. Ook Real en Atlético Madrid zouden interesse tonen voor de Braziliaan.

Een tweede aanvaller die genoemd wordt, is Gonçalo Ramos. De aanvaller van Benfica is aan een sterk seizoen bezig. Hij scoorde  al 24 goals en gaf al 10 assists over alle competities heen. Een nadeel voor Barça is wel het prijskaartje van Ramos. Dat schommelt volgens Transfermarkt rond de 40 miljoen euro. Voor Barça is dat momenteel mogelijk een té grote hap uit het budget.

GOEDE LEWANDOWSKI
Wie Barça ook haalt volgend seizoen, het zal nog altijd kunnen rekenen op Robert Lewandowski. En die is dit seizoen uitstekend op dreef. De Pool scoorde al 25 doelpunten en gaf ook 6 assists. Hij heeft nog een contract tot midden 2026 en zal vermoedelijk dus wel nog even aan boord blijven in Catalonië.

LEES OOK: Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Wie moet Barça halen?

Meest recent

'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

25
25
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

44
44
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

81
81
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

76
76
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

434
434
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

113
113
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

104
104
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

478
478
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

376
376
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

120
120
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

224
224
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

694
694
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

324
324
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

217
217
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

59
59
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

35
35
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

254
254
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

90
90
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

549
549
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

199
199
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

195
195
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

42
42
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

428
428
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

412
412
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

316
316

Meer sportnieuws