'Barça droomt van twee topaanvallers'

door
'Barça droomt van twee topaanvallers'

FC Barcelona zette vorige week een reuzestap richting de Spaanse titel door Real Madrid te verslaan met 2-1. De Catalanen tellen nu twaalf punten meer dan hun Madrileense rivaal, maar voor volgend seizoen willen ze er toch wat bij in Camp Nou.


Zo willen Xavi en co er een aanvaller bij halen die Robert Lewandowski zou kunnen aflossen of bijstaan voorin. Volgens SPORT denkt Barça aan twee namen. Eerst en vooral wordt de naam genoemd van Roberto Firmino. Die verlaat Liverpool deze zomer transfervrij. Laat dat nu net iets zijn voor Barça, dat nog altijd moet opletten wat het doet met zijn geld. Met Firmino zou Xavi er 'gratis' een kwaliteitsvolle aanvaller bij krijgen. Ook Real en Atlético Madrid zouden interesse tonen voor de Braziliaan.

Een tweede aanvaller die genoemd wordt, is Gonçalo Ramos. De aanvaller van Benfica is aan een sterk seizoen bezig. Hij scoorde  al 24 goals en gaf al 10 assists over alle competities heen. Een nadeel voor Barça is wel het prijskaartje van Ramos. Dat schommelt volgens Transfermarkt rond de 40 miljoen euro. Voor Barça is dat momenteel mogelijk een té grote hap uit het budget.

GOEDE LEWANDOWSKI
Wie Barça ook haalt volgend seizoen, het zal nog altijd kunnen rekenen op Robert Lewandowski. En die is dit seizoen uitstekend op dreef. De Pool scoorde al 25 doelpunten en gaf ook 6 assists. Hij heeft nog een contract tot midden 2026 en zal vermoedelijk dus wel nog even aan boord blijven in Catalonië.

LEES OOK: ‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Wie moet Barça halen?

Meest recent

Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

24
24
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

28
28
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

62
62
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

171
171
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

432
432
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

189
189
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

84
84
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

86
86
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

75
75
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

225
225
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

111
111
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

162
162
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

80
80
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

271
271
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

239
239
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

285
285
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

392
392
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

325
325
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

190
190
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

208
208
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

452
452
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

276
276

Meer sportnieuws