Albert voorspelt enorme verrassing in Duivelse basiself

door
Albert voorspelt enorme verrassing in Duivelse basiself

Domenico Tedesco begint om 20u45 helemaal aan zijn avontuur als bondscoach van de Rode Duivels. De Duitser maakte in zijn eerste selectie alvast enkele opvallende keuzes, met de niet-selecties van Axel Witsel en Dries Mertens als meest in het oog springende beslissingen. Het valt dus niet uit te sluiten dat hij ook in de basiself voor verrassingen zal zorgen.


Philippe Albert denkt alvast dat een opmerkelijke naam aan de aftrap zal komen in Solna. De analist oppert bij RTBF dat Thomas Meunier wellicht aan de aftrap zal komen. De 31-jarige rechtsachter komt de laatste maanden nochtans amper aan de bak bij Borussia Dortmund en er kwam dan ook heel wat kritiek op het feit dat hij wél in de selectie zat.

"Tedesco weet dat de speelminuten van Meunier armtierig zijn. Als hij hem dan toch selecteert, dan denk ik dat het is om hem te laten spelen", meent Albert. "Hij vindt waarschijnlijk dat hij te weinig andere opties heeft om Meunier en Castagne op de flanken te vervangen. Saelemaekers kan daar wel depanneren en je kan ook Carrasco een rijtje laten zakken."

PIJNPUNT OP LINKS
De flanken blijven inderdaad een pijnpunt voor de Rode Duivels. Castagne is in principe wel een vaste waarde, maar Saelemaekers is ook geen titularis bij AC Milan. Die eerste zou bovendien ook op links kunnen moeten depanneren, want daar zijn nog minder opties. Er zijn enkel Carrasco en Trossard, maar zij komen beter tot hun recht hoger op het veld. In een defensie met vier schuiven sommigen Theate naar voor als mogelijke linksachter, maar dat is ook niet diens natuurlijke positie. Het was ook daarom dat velen pleitten om Maxim De Cuyper in de selectie op te nemen, omdat de Westerlo-sensatie momenteel zowat de enige natuurlijke linkerflankspeler is die een hoog niveau haalt.

LEES OOK: Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Vind je dat Meunier in de ploeg moet staan?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

15
15
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

59
59
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

135
135
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

50
50
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

283
283
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

75
75
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

576
576
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

192
192
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

171
171
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

397
397
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

58
58
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

229
229
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

65
65
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

114
114
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

461
461
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

269
269
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

353
353
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

786
786
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

662
662
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

369
369

Meer sportnieuws