Albert voorspelt enorme verrassing in Duivelse basiself

door
Albert voorspelt enorme verrassing in Duivelse basiself

Domenico Tedesco begint om 20u45 helemaal aan zijn avontuur als bondscoach van de Rode Duivels. De Duitser maakte in zijn eerste selectie alvast enkele opvallende keuzes, met de niet-selecties van Axel Witsel en Dries Mertens als meest in het oog springende beslissingen. Het valt dus niet uit te sluiten dat hij ook in de basiself voor verrassingen zal zorgen.


Philippe Albert denkt alvast dat een opmerkelijke naam aan de aftrap zal komen in Solna. De analist oppert bij RTBF dat Thomas Meunier wellicht aan de aftrap zal komen. De 31-jarige rechtsachter komt de laatste maanden nochtans amper aan de bak bij Borussia Dortmund en er kwam dan ook heel wat kritiek op het feit dat hij wél in de selectie zat.

"Tedesco weet dat de speelminuten van Meunier armtierig zijn. Als hij hem dan toch selecteert, dan denk ik dat het is om hem te laten spelen", meent Albert. "Hij vindt waarschijnlijk dat hij te weinig andere opties heeft om Meunier en Castagne op de flanken te vervangen. Saelemaekers kan daar wel depanneren en je kan ook Carrasco een rijtje laten zakken."

PIJNPUNT OP LINKS
De flanken blijven inderdaad een pijnpunt voor de Rode Duivels. Castagne is in principe wel een vaste waarde, maar Saelemaekers is ook geen titularis bij AC Milan. Die eerste zou bovendien ook op links kunnen moeten depanneren, want daar zijn nog minder opties. Er zijn enkel Carrasco en Trossard, maar zij komen beter tot hun recht hoger op het veld. In een defensie met vier schuiven sommigen Theate naar voor als mogelijke linksachter, maar dat is ook niet diens natuurlijke positie. Het was ook daarom dat velen pleitten om Maxim De Cuyper in de selectie op te nemen, omdat de Westerlo-sensatie momenteel zowat de enige natuurlijke linkerflankspeler is die een hoog niveau haalt.

LEES OOK: Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Vind je dat Meunier in de ploeg moet staan?

Meest recent

'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

0
0
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

5
5
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

141
141
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

274
274
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

47
47
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

233
233
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

356
356
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

575
575
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

238
238
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

58
58
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

180
180
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

125
125
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1324
1324
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

100
100
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

609
609
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

58
58
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

127
127
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

163
163
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

166
166
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

285
285
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

154
154
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

118
118
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

99
99
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118

Meer sportnieuws