Albert voorspelt enorme verrassing in Duivelse basiself

door
Albert voorspelt enorme verrassing in Duivelse basiself

Domenico Tedesco begint om 20u45 helemaal aan zijn avontuur als bondscoach van de Rode Duivels. De Duitser maakte in zijn eerste selectie alvast enkele opvallende keuzes, met de niet-selecties van Axel Witsel en Dries Mertens als meest in het oog springende beslissingen. Het valt dus niet uit te sluiten dat hij ook in de basiself voor verrassingen zal zorgen.


Philippe Albert denkt alvast dat een opmerkelijke naam aan de aftrap zal komen in Solna. De analist oppert bij RTBF dat Thomas Meunier wellicht aan de aftrap zal komen. De 31-jarige rechtsachter komt de laatste maanden nochtans amper aan de bak bij Borussia Dortmund en er kwam dan ook heel wat kritiek op het feit dat hij wél in de selectie zat.

"Tedesco weet dat de speelminuten van Meunier armtierig zijn. Als hij hem dan toch selecteert, dan denk ik dat het is om hem te laten spelen", meent Albert. "Hij vindt waarschijnlijk dat hij te weinig andere opties heeft om Meunier en Castagne op de flanken te vervangen. Saelemaekers kan daar wel depanneren en je kan ook Carrasco een rijtje laten zakken."

PIJNPUNT OP LINKS
De flanken blijven inderdaad een pijnpunt voor de Rode Duivels. Castagne is in principe wel een vaste waarde, maar Saelemaekers is ook geen titularis bij AC Milan. Die eerste zou bovendien ook op links kunnen moeten depanneren, want daar zijn nog minder opties. Er zijn enkel Carrasco en Trossard, maar zij komen beter tot hun recht hoger op het veld. In een defensie met vier schuiven sommigen Theate naar voor als mogelijke linksachter, maar dat is ook niet diens natuurlijke positie. Het was ook daarom dat velen pleitten om Maxim De Cuyper in de selectie op te nemen, omdat de Westerlo-sensatie momenteel zowat de enige natuurlijke linkerflankspeler is die een hoog niveau haalt.

LEES OOK: Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Vind je dat Meunier in de ploeg moet staan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

6
6
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

37
37
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

113
113
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

13
13
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

250
250
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

607
607
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

104
104
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

18
18
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

72
72
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

76
76
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

100
100
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

435
435
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

254
254
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

128
128
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

402
402
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

578
578
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

321
321
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

134
134
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

104
104
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

152
152
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1464
1464
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

86
86

Meer sportnieuws