Albert voorspelt enorme verrassing in Duivelse basiself

door
Albert voorspelt enorme verrassing in Duivelse basiself

Domenico Tedesco begint om 20u45 helemaal aan zijn avontuur als bondscoach van de Rode Duivels. De Duitser maakte in zijn eerste selectie alvast enkele opvallende keuzes, met de niet-selecties van Axel Witsel en Dries Mertens als meest in het oog springende beslissingen. Het valt dus niet uit te sluiten dat hij ook in de basiself voor verrassingen zal zorgen.


Philippe Albert denkt alvast dat een opmerkelijke naam aan de aftrap zal komen in Solna. De analist oppert bij RTBF dat Thomas Meunier wellicht aan de aftrap zal komen. De 31-jarige rechtsachter komt de laatste maanden nochtans amper aan de bak bij Borussia Dortmund en er kwam dan ook heel wat kritiek op het feit dat hij wél in de selectie zat.

"Tedesco weet dat de speelminuten van Meunier armtierig zijn. Als hij hem dan toch selecteert, dan denk ik dat het is om hem te laten spelen", meent Albert. "Hij vindt waarschijnlijk dat hij te weinig andere opties heeft om Meunier en Castagne op de flanken te vervangen. Saelemaekers kan daar wel depanneren en je kan ook Carrasco een rijtje laten zakken."

PIJNPUNT OP LINKS
De flanken blijven inderdaad een pijnpunt voor de Rode Duivels. Castagne is in principe wel een vaste waarde, maar Saelemaekers is ook geen titularis bij AC Milan. Die eerste zou bovendien ook op links kunnen moeten depanneren, want daar zijn nog minder opties. Er zijn enkel Carrasco en Trossard, maar zij komen beter tot hun recht hoger op het veld. In een defensie met vier schuiven sommigen Theate naar voor als mogelijke linksachter, maar dat is ook niet diens natuurlijke positie. Het was ook daarom dat velen pleitten om Maxim De Cuyper in de selectie op te nemen, omdat de Westerlo-sensatie momenteel zowat de enige natuurlijke linkerflankspeler is die een hoog niveau haalt.

LEES OOK: 'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Vind je dat Meunier in de ploeg moet staan?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

25
25
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

37
37
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

57
57
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

61
61
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

44
44
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

46
46
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

79
79
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

177
177
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

147
147
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

129
129
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

66
66
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

62
62
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

126
126
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

182
182
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

268
268
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

154
154
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

204
204
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

383
383
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

68
68
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

120
120
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

507
507
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

135
135
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

281
281

Meer sportnieuws