Albert voorspelt enorme verrassing in Duivelse basiself

door
Albert voorspelt enorme verrassing in Duivelse basiself

Domenico Tedesco begint om 20u45 helemaal aan zijn avontuur als bondscoach van de Rode Duivels. De Duitser maakte in zijn eerste selectie alvast enkele opvallende keuzes, met de niet-selecties van Axel Witsel en Dries Mertens als meest in het oog springende beslissingen. Het valt dus niet uit te sluiten dat hij ook in de basiself voor verrassingen zal zorgen.


Philippe Albert denkt alvast dat een opmerkelijke naam aan de aftrap zal komen in Solna. De analist oppert bij RTBF dat Thomas Meunier wellicht aan de aftrap zal komen. De 31-jarige rechtsachter komt de laatste maanden nochtans amper aan de bak bij Borussia Dortmund en er kwam dan ook heel wat kritiek op het feit dat hij wél in de selectie zat.

"Tedesco weet dat de speelminuten van Meunier armtierig zijn. Als hij hem dan toch selecteert, dan denk ik dat het is om hem te laten spelen", meent Albert. "Hij vindt waarschijnlijk dat hij te weinig andere opties heeft om Meunier en Castagne op de flanken te vervangen. Saelemaekers kan daar wel depanneren en je kan ook Carrasco een rijtje laten zakken."

PIJNPUNT OP LINKS
De flanken blijven inderdaad een pijnpunt voor de Rode Duivels. Castagne is in principe wel een vaste waarde, maar Saelemaekers is ook geen titularis bij AC Milan. Die eerste zou bovendien ook op links kunnen moeten depanneren, want daar zijn nog minder opties. Er zijn enkel Carrasco en Trossard, maar zij komen beter tot hun recht hoger op het veld. In een defensie met vier schuiven sommigen Theate naar voor als mogelijke linksachter, maar dat is ook niet diens natuurlijke positie. Het was ook daarom dat velen pleitten om Maxim De Cuyper in de selectie op te nemen, omdat de Westerlo-sensatie momenteel zowat de enige natuurlijke linkerflankspeler is die een hoog niveau haalt.

LEES OOK: Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

Vind je dat Meunier in de ploeg moet staan?

Meest recent

Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

32
32
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

33
33
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

165
165
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

91
91
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

71
71
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

108
108
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

98
98
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

152
152
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

156
156
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

169
169
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

295
295
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

211
211
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

340
340
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

153
153
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

165
165
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

97
97
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

223
223
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

848
848
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

219
219
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

564
564
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

391
391
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

231
231
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

276
276
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

171
171
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

552
552

Meer sportnieuws