TRANSFERUURTJE: 'Club heeft helemaal beet, Real shopt bij Anderlecht'

815 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft helemaal beet, Real shopt bij Anderlecht'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al beet heeft. Het is nog steeds wachten op de officiële bevestiging, maar vanuit Spanje wordt nog maar eens bevestigd dat Victor Barbera in de zomer in Brugge zal neerstrijken. De 18-jarige spits is dit seizoen de topschutter van de B-ploeg van FC Barcelona, maar legde een contractverlenging naast zich neer omdat hij bij Club meer sportieve perspectieven ziet.



Ook Anderlecht gaat mogelijk zaakjes doen met de Spaanse top, zij het in omgekeerde richting. Er gaan immers geruchten dat Bart Verbruggen verschenen is op het verlanglijstje van Real Madrid. De Koninklijke zou op zoek zijn naar een nieuwe doublure voor Thibaut Courtois, omdat huidige nummer twee Andriy Lunin aanstuurt op een vertrek om meer speelminuten te verzamelen. Verbruggen zou alvast één van de meer interessante opties op het ruime lijstje van Real zijn.

Voor AA Gent dreigt een rampscenario, want zij lijken nu al afscheid te moeten gaan nemen van Michael Ngadeu. De verdediger is einde contract, maar zou per direct naar Beijing Guoan willen vertrekken. Hij zou over een optie beschikken om zijn contract eenzijdig te ontbinden en zijn entourage maakt zich sterk dat Ngadeu zijn laatste match voor de Buffalo's gespeeld heeft.



Union lijkt komende zomer een recordtransfer te gaan realiseren. Volgens Fabrizio Romano is de kans zeer groot dat Victor Boniface dan zal vertrekken, want de Nigeriaanse spits loopt in de kijker na zijn sterke prestaties in de Europa League. Er zou een prijskaartje van maar liefst 10 à 15 miljoen euro aan de transfer hangen, waarmee het record van Deniz Undav (7 miljoen) verpulverd zou worden.

BUITENLAND

Schok bij Bayern München, want daar zou donderdagavond Julian Nagelsmann ontslagen zijn. Het bestuur besliste om de samenwerking met de 35-jarige trainer meteen stop te zetten na een 2-1-nederlaag tegen Leverkusen. Aan de basis van die beslissing zouden vooral de spanningen met de spelersgroep en het bestuur liggen. Thomas Tuchel zou al meteen contract van twee jaar voorgeschoteld krijgen om hem op te volgen.



Bij Real Madrid koesteren ze nog steeds straffe plannen. De Koninklijke zou nu al gesprekken voeren met de entourage van Erling Haaland over een transfer in 2024. De Noorse doelpuntenmachine zou door een clausule in zijn contract dan voor zo'n 220 à 240 miljoen euro kunnen vertrekken bij Manchester City. Bovendien zou Real ook nog de komst van Kylian Mbappé niet uit het hoofd gezet hebben. Tegen dan zouden Karim Benzema, Luka Modric, Eden Hazard en mogelijk ook Toni Kroos moeten vertrekken om ruimte in het loonbudget te maken voor die megatransfers.

Voor Romelu Lukaku kan ook een pikante transfer lonken. De Rode Duivel zou volgens Italiaanse bronnen in beeld zijn bij AS Roma, waar José Mourinho zijn komst wel ziet zitten. De Romeinen hebben in de zomer wellicht een nieuwe spits nodig omdat Tammy Abraham naar de Premier League lijkt te gaan terugkeren.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Kan Verbruggen op termijn de opvolger van Courtois worden?

Meest recent

Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

1
1
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

16
16
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

24
24
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

49
49
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

24
24
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

98
98
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

82
82
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

15
15
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

129
129
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

303
303
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

193
193
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

56
56
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

629
629
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

440
440
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

433
433
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

328
328
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

609
609
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

313
313
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

467
467
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

128
128
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2020
2020
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

177
177
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

259
259
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

241
241
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

77
77

Meer sportnieuws