TRANSFERUURTJE: 'Club heeft helemaal beet, Real shopt bij Anderlecht'

815 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft helemaal beet, Real shopt bij Anderlecht'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al beet heeft. Het is nog steeds wachten op de officiële bevestiging, maar vanuit Spanje wordt nog maar eens bevestigd dat Victor Barbera in de zomer in Brugge zal neerstrijken. De 18-jarige spits is dit seizoen de topschutter van de B-ploeg van FC Barcelona, maar legde een contractverlenging naast zich neer omdat hij bij Club meer sportieve perspectieven ziet.



Ook Anderlecht gaat mogelijk zaakjes doen met de Spaanse top, zij het in omgekeerde richting. Er gaan immers geruchten dat Bart Verbruggen verschenen is op het verlanglijstje van Real Madrid. De Koninklijke zou op zoek zijn naar een nieuwe doublure voor Thibaut Courtois, omdat huidige nummer twee Andriy Lunin aanstuurt op een vertrek om meer speelminuten te verzamelen. Verbruggen zou alvast één van de meer interessante opties op het ruime lijstje van Real zijn.

Voor AA Gent dreigt een rampscenario, want zij lijken nu al afscheid te moeten gaan nemen van Michael Ngadeu. De verdediger is einde contract, maar zou per direct naar Beijing Guoan willen vertrekken. Hij zou over een optie beschikken om zijn contract eenzijdig te ontbinden en zijn entourage maakt zich sterk dat Ngadeu zijn laatste match voor de Buffalo's gespeeld heeft.



Union lijkt komende zomer een recordtransfer te gaan realiseren. Volgens Fabrizio Romano is de kans zeer groot dat Victor Boniface dan zal vertrekken, want de Nigeriaanse spits loopt in de kijker na zijn sterke prestaties in de Europa League. Er zou een prijskaartje van maar liefst 10 à 15 miljoen euro aan de transfer hangen, waarmee het record van Deniz Undav (7 miljoen) verpulverd zou worden.

BUITENLAND

Schok bij Bayern München, want daar zou donderdagavond Julian Nagelsmann ontslagen zijn. Het bestuur besliste om de samenwerking met de 35-jarige trainer meteen stop te zetten na een 2-1-nederlaag tegen Leverkusen. Aan de basis van die beslissing zouden vooral de spanningen met de spelersgroep en het bestuur liggen. Thomas Tuchel zou al meteen contract van twee jaar voorgeschoteld krijgen om hem op te volgen.



Bij Real Madrid koesteren ze nog steeds straffe plannen. De Koninklijke zou nu al gesprekken voeren met de entourage van Erling Haaland over een transfer in 2024. De Noorse doelpuntenmachine zou door een clausule in zijn contract dan voor zo'n 220 à 240 miljoen euro kunnen vertrekken bij Manchester City. Bovendien zou Real ook nog de komst van Kylian Mbappé niet uit het hoofd gezet hebben. Tegen dan zouden Karim Benzema, Luka Modric, Eden Hazard en mogelijk ook Toni Kroos moeten vertrekken om ruimte in het loonbudget te maken voor die megatransfers.

Voor Romelu Lukaku kan ook een pikante transfer lonken. De Rode Duivel zou volgens Italiaanse bronnen in beeld zijn bij AS Roma, waar José Mourinho zijn komst wel ziet zitten. De Romeinen hebben in de zomer wellicht een nieuwe spits nodig omdat Tammy Abraham naar de Premier League lijkt te gaan terugkeren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Kan Verbruggen op termijn de opvolger van Courtois worden?

Meest recent

Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

10
10
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

206
206
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

66
66
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

37
37
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

75
75
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

27
27
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

103
103
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

103
103
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

76
76
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

399
399
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

355
355
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

392
392
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

233
233
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

363
363
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

670
670
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

491
491
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

273
273
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

806
806
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

72
72
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

347
347
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

450
450
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

290
290
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

239
239
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

292
292

Meer sportnieuws