TRANSFERUURTJE: 'Club heeft helemaal beet, Real shopt bij Anderlecht'

815 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft helemaal beet, Real shopt bij Anderlecht'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al beet heeft. Het is nog steeds wachten op de officiële bevestiging, maar vanuit Spanje wordt nog maar eens bevestigd dat Victor Barbera in de zomer in Brugge zal neerstrijken. De 18-jarige spits is dit seizoen de topschutter van de B-ploeg van FC Barcelona, maar legde een contractverlenging naast zich neer omdat hij bij Club meer sportieve perspectieven ziet.



Ook Anderlecht gaat mogelijk zaakjes doen met de Spaanse top, zij het in omgekeerde richting. Er gaan immers geruchten dat Bart Verbruggen verschenen is op het verlanglijstje van Real Madrid. De Koninklijke zou op zoek zijn naar een nieuwe doublure voor Thibaut Courtois, omdat huidige nummer twee Andriy Lunin aanstuurt op een vertrek om meer speelminuten te verzamelen. Verbruggen zou alvast één van de meer interessante opties op het ruime lijstje van Real zijn.

Voor AA Gent dreigt een rampscenario, want zij lijken nu al afscheid te moeten gaan nemen van Michael Ngadeu. De verdediger is einde contract, maar zou per direct naar Beijing Guoan willen vertrekken. Hij zou over een optie beschikken om zijn contract eenzijdig te ontbinden en zijn entourage maakt zich sterk dat Ngadeu zijn laatste match voor de Buffalo's gespeeld heeft.



Union lijkt komende zomer een recordtransfer te gaan realiseren. Volgens Fabrizio Romano is de kans zeer groot dat Victor Boniface dan zal vertrekken, want de Nigeriaanse spits loopt in de kijker na zijn sterke prestaties in de Europa League. Er zou een prijskaartje van maar liefst 10 à 15 miljoen euro aan de transfer hangen, waarmee het record van Deniz Undav (7 miljoen) verpulverd zou worden.

BUITENLAND

Schok bij Bayern München, want daar zou donderdagavond Julian Nagelsmann ontslagen zijn. Het bestuur besliste om de samenwerking met de 35-jarige trainer meteen stop te zetten na een 2-1-nederlaag tegen Leverkusen. Aan de basis van die beslissing zouden vooral de spanningen met de spelersgroep en het bestuur liggen. Thomas Tuchel zou al meteen contract van twee jaar voorgeschoteld krijgen om hem op te volgen.



Bij Real Madrid koesteren ze nog steeds straffe plannen. De Koninklijke zou nu al gesprekken voeren met de entourage van Erling Haaland over een transfer in 2024. De Noorse doelpuntenmachine zou door een clausule in zijn contract dan voor zo'n 220 à 240 miljoen euro kunnen vertrekken bij Manchester City. Bovendien zou Real ook nog de komst van Kylian Mbappé niet uit het hoofd gezet hebben. Tegen dan zouden Karim Benzema, Luka Modric, Eden Hazard en mogelijk ook Toni Kroos moeten vertrekken om ruimte in het loonbudget te maken voor die megatransfers.

Voor Romelu Lukaku kan ook een pikante transfer lonken. De Rode Duivel zou volgens Italiaanse bronnen in beeld zijn bij AS Roma, waar José Mourinho zijn komst wel ziet zitten. De Romeinen hebben in de zomer wellicht een nieuwe spits nodig omdat Tammy Abraham naar de Premier League lijkt te gaan terugkeren.

LEES OOK: Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

Kan Verbruggen op termijn de opvolger van Courtois worden?

Meest recent

Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

10
10
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

17
17
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

110
110
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

49
49
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

392
392
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

41
41
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

67
67
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

92
92
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

380
380
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

66
66
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

403
403
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

218
218
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

94
94
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

189
189
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

534
534
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

149
149
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

74
74
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

229
229
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

494
494
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

233
233
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

106
106
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

87
87
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

98
98
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

275
275

Meer sportnieuws