TRANSFERUURTJE: 'Club heeft helemaal beet, Real shopt bij Anderlecht'

815 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft helemaal beet, Real shopt bij Anderlecht'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al beet heeft. Het is nog steeds wachten op de officiële bevestiging, maar vanuit Spanje wordt nog maar eens bevestigd dat Victor Barbera in de zomer in Brugge zal neerstrijken. De 18-jarige spits is dit seizoen de topschutter van de B-ploeg van FC Barcelona, maar legde een contractverlenging naast zich neer omdat hij bij Club meer sportieve perspectieven ziet.



Ook Anderlecht gaat mogelijk zaakjes doen met de Spaanse top, zij het in omgekeerde richting. Er gaan immers geruchten dat Bart Verbruggen verschenen is op het verlanglijstje van Real Madrid. De Koninklijke zou op zoek zijn naar een nieuwe doublure voor Thibaut Courtois, omdat huidige nummer twee Andriy Lunin aanstuurt op een vertrek om meer speelminuten te verzamelen. Verbruggen zou alvast één van de meer interessante opties op het ruime lijstje van Real zijn.

Voor AA Gent dreigt een rampscenario, want zij lijken nu al afscheid te moeten gaan nemen van Michael Ngadeu. De verdediger is einde contract, maar zou per direct naar Beijing Guoan willen vertrekken. Hij zou over een optie beschikken om zijn contract eenzijdig te ontbinden en zijn entourage maakt zich sterk dat Ngadeu zijn laatste match voor de Buffalo's gespeeld heeft.



Union lijkt komende zomer een recordtransfer te gaan realiseren. Volgens Fabrizio Romano is de kans zeer groot dat Victor Boniface dan zal vertrekken, want de Nigeriaanse spits loopt in de kijker na zijn sterke prestaties in de Europa League. Er zou een prijskaartje van maar liefst 10 à 15 miljoen euro aan de transfer hangen, waarmee het record van Deniz Undav (7 miljoen) verpulverd zou worden.

BUITENLAND

Schok bij Bayern München, want daar zou donderdagavond Julian Nagelsmann ontslagen zijn. Het bestuur besliste om de samenwerking met de 35-jarige trainer meteen stop te zetten na een 2-1-nederlaag tegen Leverkusen. Aan de basis van die beslissing zouden vooral de spanningen met de spelersgroep en het bestuur liggen. Thomas Tuchel zou al meteen contract van twee jaar voorgeschoteld krijgen om hem op te volgen.



Bij Real Madrid koesteren ze nog steeds straffe plannen. De Koninklijke zou nu al gesprekken voeren met de entourage van Erling Haaland over een transfer in 2024. De Noorse doelpuntenmachine zou door een clausule in zijn contract dan voor zo'n 220 à 240 miljoen euro kunnen vertrekken bij Manchester City. Bovendien zou Real ook nog de komst van Kylian Mbappé niet uit het hoofd gezet hebben. Tegen dan zouden Karim Benzema, Luka Modric, Eden Hazard en mogelijk ook Toni Kroos moeten vertrekken om ruimte in het loonbudget te maken voor die megatransfers.

Voor Romelu Lukaku kan ook een pikante transfer lonken. De Rode Duivel zou volgens Italiaanse bronnen in beeld zijn bij AS Roma, waar José Mourinho zijn komst wel ziet zitten. De Romeinen hebben in de zomer wellicht een nieuwe spits nodig omdat Tammy Abraham naar de Premier League lijkt te gaan terugkeren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Kan Verbruggen op termijn de opvolger van Courtois worden?

Meest recent

'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

59
59
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

67
67
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

67
67
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

39
39
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

107
107
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

173
173
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

35
35
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

159
159
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

298
298
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

808
808
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

44
44
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

144
144
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

215
215
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

132
132
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

112
112
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

321
321
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

539
539
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

193
193
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

727
727
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

791
791
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

127
127
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

95
95
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

197
197
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

237
237

Meer sportnieuws