TRANSFERUURTJE: 'Club heeft helemaal beet, Real shopt bij Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft helemaal beet, Real shopt bij Anderlecht'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al beet heeft. Het is nog steeds wachten op de officiële bevestiging, maar vanuit Spanje wordt nog maar eens bevestigd dat Victor Barbera in de zomer in Brugge zal neerstrijken. De 18-jarige spits is dit seizoen de topschutter van de B-ploeg van FC Barcelona, maar legde een contractverlenging naast zich neer omdat hij bij Club meer sportieve perspectieven ziet.



Ook Anderlecht gaat mogelijk zaakjes doen met de Spaanse top, zij het in omgekeerde richting. Er gaan immers geruchten dat Bart Verbruggen verschenen is op het verlanglijstje van Real Madrid. De Koninklijke zou op zoek zijn naar een nieuwe doublure voor Thibaut Courtois, omdat huidige nummer twee Andriy Lunin aanstuurt op een vertrek om meer speelminuten te verzamelen. Verbruggen zou alvast één van de meer interessante opties op het ruime lijstje van Real zijn.

Voor AA Gent dreigt een rampscenario, want zij lijken nu al afscheid te moeten gaan nemen van Michael Ngadeu. De verdediger is einde contract, maar zou per direct naar Beijing Guoan willen vertrekken. Hij zou over een optie beschikken om zijn contract eenzijdig te ontbinden en zijn entourage maakt zich sterk dat Ngadeu zijn laatste match voor de Buffalo's gespeeld heeft.



Union lijkt komende zomer een recordtransfer te gaan realiseren. Volgens Fabrizio Romano is de kans zeer groot dat Victor Boniface dan zal vertrekken, want de Nigeriaanse spits loopt in de kijker na zijn sterke prestaties in de Europa League. Er zou een prijskaartje van maar liefst 10 à 15 miljoen euro aan de transfer hangen, waarmee het record van Deniz Undav (7 miljoen) verpulverd zou worden.

BUITENLAND

Schok bij Bayern München, want daar zou donderdagavond Julian Nagelsmann ontslagen zijn. Het bestuur besliste om de samenwerking met de 35-jarige trainer meteen stop te zetten na een 2-1-nederlaag tegen Leverkusen. Aan de basis van die beslissing zouden vooral de spanningen met de spelersgroep en het bestuur liggen. Thomas Tuchel zou al meteen contract van twee jaar voorgeschoteld krijgen om hem op te volgen.



Bij Real Madrid koesteren ze nog steeds straffe plannen. De Koninklijke zou nu al gesprekken voeren met de entourage van Erling Haaland over een transfer in 2024. De Noorse doelpuntenmachine zou door een clausule in zijn contract dan voor zo'n 220 à 240 miljoen euro kunnen vertrekken bij Manchester City. Bovendien zou Real ook nog de komst van Kylian Mbappé niet uit het hoofd gezet hebben. Tegen dan zouden Karim Benzema, Luka Modric, Eden Hazard en mogelijk ook Toni Kroos moeten vertrekken om ruimte in het loonbudget te maken voor die megatransfers.

Voor Romelu Lukaku kan ook een pikante transfer lonken. De Rode Duivel zou volgens Italiaanse bronnen in beeld zijn bij AS Roma, waar José Mourinho zijn komst wel ziet zitten. De Romeinen hebben in de zomer wellicht een nieuwe spits nodig omdat Tammy Abraham naar de Premier League lijkt te gaan terugkeren.

LEES OOK: 'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Kan Verbruggen op termijn de opvolger van Courtois worden?

Meest recent

Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

19
19
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

12
12
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

95
95
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

57
57
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

58
58
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

125
125
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

236
236
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

301
301
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

268
268
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

327
327
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

57
57
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

251
251
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

187
187
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

257
257
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

185
185
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

452
452
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

393
393
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

107
107
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

309
309
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

209
209
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

568
568
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

794
794
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

435
435
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

351
351

Meer sportnieuws