'Anderlecht wil uitpakken met Premier League-transfer'

502 stemmen
'Anderlecht wil uitpakken met Premier League-transfer'

We haalden het al eerder aan: RSC Anderlecht moet op zoek gaan naar flankaanvallers. Jesper Fredberg beseft dit uiteraard ook en hij lijkt met het scoutingsteam duidelijk op zoek naar vers bloed op de flank. Er wordt immers nog een flankaanvaller aan Paars-Wit gelinkt.


Anderlecht werd eerder deze week nog gekoppeld aan Haissem Hassan van Villarreal, maar Paars-Wit kijkt ook naar andere pistes. Het is volgens Football Insider uitgekomen bij Aston Villa. Daar hebben ze Jaden Philogene op de radar gekregen. De 21-jarige flankaanvaller speelt dit seizoen voor Cardiff City in The Championship, waar hij in 31 wedstrijden 4 keer scoorde. De voormalige Engelse jeugdinternational ligt nog maar één jaar onder contract bij Aston Villa, waardoor hij dus een relatief ‘goedkope’ optie kan zijn. Volgens Transfermarkt bedraagt de marktwaarde van de dribbelvaardige linkerflankaanvaller 2,5 miljoen euro.

NOOD AAN EXTRA FLANKAANVALLERS

Anderlecht krijgt echter wel veel concurrentie, want ploegen als RC Lens en Union Berlin hebben ook belangstelling. RSCA heeft nood aan versterking op de flanken, zeker na het vertrek van Julien Duranville en Enock Agyei. Er is weinig weelde op die posities.

Anders Dreyer en Francis Amuzu doen het goed, maar daarachter gaapt een grote leegte. Nilson Angulo en Abdulrazak Ishaq kunnen niet overtuigen en Brian Riemer moet nu vaak spelers als Mario Stroeykens, Lior Refaelov en zelfs Benito Raman daar posteren bij invalbeurten. Versterking op de flanken is dus broodnodig komende zomer.

  

LEES OOK: Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

39
39
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

146
146
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

632
632
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

73
73
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

140
140
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

46
46
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

58
58
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

30
30
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

142
142
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

166
166
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

22
22
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

146
146
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

287
287
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

375
375
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

185
185
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

107
107
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

835
835
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

507
507
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

364
364
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

266
266
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

48
48

Meer sportnieuws