'Anderlecht wil uitpakken met Premier League-transfer'

door
'Anderlecht wil uitpakken met Premier League-transfer'

We haalden het al eerder aan: RSC Anderlecht moet op zoek gaan naar flankaanvallers. Jesper Fredberg beseft dit uiteraard ook en hij lijkt met het scoutingsteam duidelijk op zoek naar vers bloed op de flank. Er wordt immers nog een flankaanvaller aan Paars-Wit gelinkt.


Anderlecht werd eerder deze week nog gekoppeld aan Haissem Hassan van Villarreal, maar Paars-Wit kijkt ook naar andere pistes. Het is volgens Football Insider uitgekomen bij Aston Villa. Daar hebben ze Jaden Philogene op de radar gekregen. De 21-jarige flankaanvaller speelt dit seizoen voor Cardiff City in The Championship, waar hij in 31 wedstrijden 4 keer scoorde. De voormalige Engelse jeugdinternational ligt nog maar één jaar onder contract bij Aston Villa, waardoor hij dus een relatief ‘goedkope’ optie kan zijn. Volgens Transfermarkt bedraagt de marktwaarde van de dribbelvaardige linkerflankaanvaller 2,5 miljoen euro.

NOOD AAN EXTRA FLANKAANVALLERS

Anderlecht krijgt echter wel veel concurrentie, want ploegen als RC Lens en Union Berlin hebben ook belangstelling. RSCA heeft nood aan versterking op de flanken, zeker na het vertrek van Julien Duranville en Enock Agyei. Er is weinig weelde op die posities.

Anders Dreyer en Francis Amuzu doen het goed, maar daarachter gaapt een grote leegte. Nilson Angulo en Abdulrazak Ishaq kunnen niet overtuigen en Brian Riemer moet nu vaak spelers als Mario Stroeykens, Lior Refaelov en zelfs Benito Raman daar posteren bij invalbeurten. Versterking op de flanken is dus broodnodig komende zomer.

  

POLL: Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

'Stevige solden: Rode Duivel met korting op te halen'

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

0
0
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

23
23
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

44
44
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

80
80
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

132
132
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

67
67
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

174
174
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

42
42
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

53
53
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

221
221
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

324
324
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

164
164
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

301
301
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

163
163
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

160
160
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

185
185
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

343
343
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

196
196

Meer sportnieuws