'Anderlecht wil uitpakken met Premier League-transfer'

door
'Anderlecht wil uitpakken met Premier League-transfer'

We haalden het al eerder aan: RSC Anderlecht moet op zoek gaan naar flankaanvallers. Jesper Fredberg beseft dit uiteraard ook en hij lijkt met het scoutingsteam duidelijk op zoek naar vers bloed op de flank. Er wordt immers nog een flankaanvaller aan Paars-Wit gelinkt.


Anderlecht werd eerder deze week nog gekoppeld aan Haissem Hassan van Villarreal, maar Paars-Wit kijkt ook naar andere pistes. Het is volgens Football Insider uitgekomen bij Aston Villa. Daar hebben ze Jaden Philogene op de radar gekregen. De 21-jarige flankaanvaller speelt dit seizoen voor Cardiff City in The Championship, waar hij in 31 wedstrijden 4 keer scoorde. De voormalige Engelse jeugdinternational ligt nog maar één jaar onder contract bij Aston Villa, waardoor hij dus een relatief ‘goedkope’ optie kan zijn. Volgens Transfermarkt bedraagt de marktwaarde van de dribbelvaardige linkerflankaanvaller 2,5 miljoen euro.

NOOD AAN EXTRA FLANKAANVALLERS

Anderlecht krijgt echter wel veel concurrentie, want ploegen als RC Lens en Union Berlin hebben ook belangstelling. RSCA heeft nood aan versterking op de flanken, zeker na het vertrek van Julien Duranville en Enock Agyei. Er is weinig weelde op die posities.

Anders Dreyer en Francis Amuzu doen het goed, maar daarachter gaapt een grote leegte. Nilson Angulo en Abdulrazak Ishaq kunnen niet overtuigen en Brian Riemer moet nu vaak spelers als Mario Stroeykens, Lior Refaelov en zelfs Benito Raman daar posteren bij invalbeurten. Versterking op de flanken is dus broodnodig komende zomer.

  

LEES OOK: 'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

Van der Elst trekt streng oordeel na WK-afgang U17

Het WK U17 is uiteindelijk een afknapper geworden voor de Jonge Duivels. Ze waren met hoge ...

82
82
Vanderhaeghe deelt sneertje uit aan Hayen, Hubert en co

De interlandbreak is vaak een moment voor trainerswissels en ook deze maand was het weer raak bij ...

71
71
Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

64
64
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

62
62
'Chelsea en Barça kampen om gewezen JPL-ster'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

37
37
Rode Duivel blijft op de sukkel: WK al een utopie?

Helemaal zeker zijn ze nog niet, maar we mogen er van uitgaan dat de Rode Duivels volgende zomer op ...

45
45
Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

86
86
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

183
183
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

48
48
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

84
84
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

51
51
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

732
732
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

102
102
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

62
62
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

36
36
Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

238
238
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

268
268
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

220
220
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

83
83
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

259
259
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

911
911
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

303
303
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

680
680
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

39
39
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

98
98

Meer sportnieuws