'Anderlecht wil uitpakken met Premier League-transfer'

door
'Anderlecht wil uitpakken met Premier League-transfer'

We haalden het al eerder aan: RSC Anderlecht moet op zoek gaan naar flankaanvallers. Jesper Fredberg beseft dit uiteraard ook en hij lijkt met het scoutingsteam duidelijk op zoek naar vers bloed op de flank. Er wordt immers nog een flankaanvaller aan Paars-Wit gelinkt.


Anderlecht werd eerder deze week nog gekoppeld aan Haissem Hassan van Villarreal, maar Paars-Wit kijkt ook naar andere pistes. Het is volgens Football Insider uitgekomen bij Aston Villa. Daar hebben ze Jaden Philogene op de radar gekregen. De 21-jarige flankaanvaller speelt dit seizoen voor Cardiff City in The Championship, waar hij in 31 wedstrijden 4 keer scoorde. De voormalige Engelse jeugdinternational ligt nog maar één jaar onder contract bij Aston Villa, waardoor hij dus een relatief ‘goedkope’ optie kan zijn. Volgens Transfermarkt bedraagt de marktwaarde van de dribbelvaardige linkerflankaanvaller 2,5 miljoen euro.

NOOD AAN EXTRA FLANKAANVALLERS

Anderlecht krijgt echter wel veel concurrentie, want ploegen als RC Lens en Union Berlin hebben ook belangstelling. RSCA heeft nood aan versterking op de flanken, zeker na het vertrek van Julien Duranville en Enock Agyei. Er is weinig weelde op die posities.

Anders Dreyer en Francis Amuzu doen het goed, maar daarachter gaapt een grote leegte. Nilson Angulo en Abdulrazak Ishaq kunnen niet overtuigen en Brian Riemer moet nu vaak spelers als Mario Stroeykens, Lior Refaelov en zelfs Benito Raman daar posteren bij invalbeurten. Versterking op de flanken is dus broodnodig komende zomer.

  

LEES OOK: 'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Moet RSCA voluit voor hem gaan?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

13
13
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

27
27
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

39
39
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

86
86
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

123
123
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

38
38
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

151
151
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

51
51
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

68
68
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

370
370
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

338
338
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

779
779
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

255
255
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

425
425
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

243
243
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

954
954
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

320
320
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

379
379
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

215
215
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

650
650
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

269
269
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

570
570

Meer sportnieuws