'Nog 2 talentvolle opties minder bij Rode Duivels'

308 stemmen
'Nog 2 talentvolle opties minder bij Rode Duivels'

Met de aanstelling van Domenico Tedesco waait er een nieuwe wind bij de Rode Duivels, want de Duitser durft ook nieuwe spelers oproepen. Zo haalde hij de voorbije dagen met Roméo Lavia en Johan Bakayoko meteen twee 19-jarige debutanten bij de kern. Vooral in het geval van die laatste was dat een slimme zet, want Bakayoko flirtte ook met Ivoorkust.


De voorbije maanden en weken zagen de Duivels zo al een paar talentvolle opties afhaken. Op het WK kozen bijvoorbeeld Bilal El Khannouss en Anass Zaroury voor Marokko, terwijl deze week William Balikwisha inging op een uitnodiging van Congo en Francis Amuzu naar Ghana zou lonken. Bij de Jonge Duivels lopen bovendien nog een paar spelers rond die voor andere landen kunnen kiezen.

Zo probeert Balikwisha ook zijn jongere broer Michel-Ange te overtuigen om hem in Congo te vervoegen. "Op dit moment ben ik gefocust op de Jonge Duivels", verklaart de aanvaller van Antwerp wel aan La Dernière Heure. "Zoals ik ook tegen mijn ouders gezegd heb, denk ik momenteel enkel aan België. We zullen later wel zien wat er gebeurt."

IRAK
Ook aan de mouw van Ameen Al-Dakhil, die in januari door Vincent Kompany naar Burnley gehaald werd, wordt er getrokken. "In Irak proberen ze me nog steeds te overtuigen om voor hen te spelen", geeft hij toe. "Ze bellen vaak naar mijn papa. Van mijn kant heb ik nog geen beslissing genomen, want ik ben nog niet zeker van mijn keuze. We zullen wel zien hoe het loopt."

LEES OOK: Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

Moet er harder geprobeerd worden om die jonge spelers te overtuigen?

Meest recent

Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

25
25
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

25
25
Henry zet Ronaldo na WK-opener op zijn plaats

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

34
34
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

73
73
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

801
801
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

56
56
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

165
165
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

294
294
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

21
21
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

47
47
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

279
279
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

139
139
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

356
356
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

271
271
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

442
442
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

457
457
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

250
250
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

109
109
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

193
193
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

65
65
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

73
73
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

550
550
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

131
131
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

191
191

Meer sportnieuws