'Nog 2 talentvolle opties minder bij Rode Duivels'

308 stemmen
'Nog 2 talentvolle opties minder bij Rode Duivels'

Met de aanstelling van Domenico Tedesco waait er een nieuwe wind bij de Rode Duivels, want de Duitser durft ook nieuwe spelers oproepen. Zo haalde hij de voorbije dagen met Roméo Lavia en Johan Bakayoko meteen twee 19-jarige debutanten bij de kern. Vooral in het geval van die laatste was dat een slimme zet, want Bakayoko flirtte ook met Ivoorkust.


De voorbije maanden en weken zagen de Duivels zo al een paar talentvolle opties afhaken. Op het WK kozen bijvoorbeeld Bilal El Khannouss en Anass Zaroury voor Marokko, terwijl deze week William Balikwisha inging op een uitnodiging van Congo en Francis Amuzu naar Ghana zou lonken. Bij de Jonge Duivels lopen bovendien nog een paar spelers rond die voor andere landen kunnen kiezen.

Zo probeert Balikwisha ook zijn jongere broer Michel-Ange te overtuigen om hem in Congo te vervoegen. "Op dit moment ben ik gefocust op de Jonge Duivels", verklaart de aanvaller van Antwerp wel aan La Dernière Heure. "Zoals ik ook tegen mijn ouders gezegd heb, denk ik momenteel enkel aan België. We zullen later wel zien wat er gebeurt."

IRAK
Ook aan de mouw van Ameen Al-Dakhil, die in januari door Vincent Kompany naar Burnley gehaald werd, wordt er getrokken. "In Irak proberen ze me nog steeds te overtuigen om voor hen te spelen", geeft hij toe. "Ze bellen vaak naar mijn papa. Van mijn kant heb ik nog geen beslissing genomen, want ik ben nog niet zeker van mijn keuze. We zullen wel zien hoe het loopt."

LEES OOK: Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

Moet er harder geprobeerd worden om die jonge spelers te overtuigen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

69
69
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

3
3
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

7
7
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

21
21
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

241
241
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

251
251
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

339
339
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

311
311
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

127
127
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

76
76
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

84
84
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

448
448
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

104
104
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

99
99
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

77
77
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

72
72
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

162
162
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

238
238
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

236
236
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

728
728
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

332
332
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

171
171
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

176
176
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

157
157
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

189
189

Meer sportnieuws