'Nog 2 talentvolle opties minder bij Rode Duivels'

door
'Nog 2 talentvolle opties minder bij Rode Duivels'

Met de aanstelling van Domenico Tedesco waait er een nieuwe wind bij de Rode Duivels, want de Duitser durft ook nieuwe spelers oproepen. Zo haalde hij de voorbije dagen met Roméo Lavia en Johan Bakayoko meteen twee 19-jarige debutanten bij de kern. Vooral in het geval van die laatste was dat een slimme zet, want Bakayoko flirtte ook met Ivoorkust.


De voorbije maanden en weken zagen de Duivels zo al een paar talentvolle opties afhaken. Op het WK kozen bijvoorbeeld Bilal El Khannouss en Anass Zaroury voor Marokko, terwijl deze week William Balikwisha inging op een uitnodiging van Congo en Francis Amuzu naar Ghana zou lonken. Bij de Jonge Duivels lopen bovendien nog een paar spelers rond die voor andere landen kunnen kiezen.

Zo probeert Balikwisha ook zijn jongere broer Michel-Ange te overtuigen om hem in Congo te vervoegen. "Op dit moment ben ik gefocust op de Jonge Duivels", verklaart de aanvaller van Antwerp wel aan La Dernière Heure. "Zoals ik ook tegen mijn ouders gezegd heb, denk ik momenteel enkel aan België. We zullen later wel zien wat er gebeurt."

IRAK
Ook aan de mouw van Ameen Al-Dakhil, die in januari door Vincent Kompany naar Burnley gehaald werd, wordt er getrokken. "In Irak proberen ze me nog steeds te overtuigen om voor hen te spelen", geeft hij toe. "Ze bellen vaak naar mijn papa. Van mijn kant heb ik nog geen beslissing genomen, want ik ben nog niet zeker van mijn keuze. We zullen wel zien hoe het loopt."

LEES OOK: Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

🚀

Moet er harder geprobeerd worden om die jonge spelers te overtuigen?

Meest recent

AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

11
11
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

72
72
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

48
48
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

318
318
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

478
478
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

120
120
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

75
75
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

275
275
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

188
188
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

42
42
'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

RSC Anderlecht neemt het op tegen Club Brugge in de Champions Play-Offs. Paars-Wit lijkt zich vooral ...

639
639
Pique in midden van storm: “Ik slaag je in elkaar…”

Gerard Pique is in het middelpunt van een storm terechtgekomen in Spanje. De voormalige verdediger ...

67
67
Ook Kjell Scherpen reageert erg scherp na STVV-Union

De topper tussen Sint-Truiden VV en Union SG blijft nog nazinderen. De Kanaries wonnen op Stayen met ...

271
271
Cuypers grote schlemiel ondanks dubbelslag, Messi gaat KO

Hugo Cuypers wordt nadrukkelijk met een selectie voor de Rode Duivel in verband gebracht dus de MLS ...

88
88
Smaakmaker explodeert onder Taravel: weldra méér dan 20 miljoen

Bij RSC Anderlecht is het weer geen topseizoen, maar er zijn ook lichtpunten in de kern. Eén ...

219
219
Clement krijgt opvallende boodschap: woorden raken diep

Philippe Clement heeft dit seizoen een onuitwisbare indruk nagelaten in de Engelse Championship. De ...

258
258
Hubert haalt uit naar ref: woorden zorgen voor ophef

Union SG verloor met 2-1 van STVV en dat was een logische nederlaag. De Brusselaars zitten in de ...

515
515
Ruben Van Gucht geeft criticasters keihard lik op stuk

Ruben Van Gucht heeft voor heel wat beroering gezorgd met zijn beslissing om vanaf deze zomer ook ...

54
54
Kompany Ball verovert: van Anderlecht tot Bayern

Vincent Kompany flikt het alweer. Bij RSC Anderlecht en Burnley maakte hij al indruk, bij Bayern ...

77
77
'Wilmots ontploft na transferzet Club Brugge'

Club Brugge denkt aan een opvallende transfer, en in Luik schiet men meteen recht. De interesse uit ...

711
711
Anderlecht vs Club: waar zijn de helden van toen?

Er was een tijd dat Club Brugge bijna kansloos naar het Lotto Park trok. Ze wonnen er ruim 20 jaar ...

131
131
'Belgische clubs jagen op grote trainersnaam'

Zal er volgend seizoen een grote naam naast het veld staan in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar ...

115
115
Anderlecht vs Club Brugge: transferzomer barst los

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

167
167
Nederlandse TD onthult geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

172
172

Meer sportnieuws