'Nog 2 talentvolle opties minder bij Rode Duivels'

door
'Nog 2 talentvolle opties minder bij Rode Duivels'

Met de aanstelling van Domenico Tedesco waait er een nieuwe wind bij de Rode Duivels, want de Duitser durft ook nieuwe spelers oproepen. Zo haalde hij de voorbije dagen met Roméo Lavia en Johan Bakayoko meteen twee 19-jarige debutanten bij de kern. Vooral in het geval van die laatste was dat een slimme zet, want Bakayoko flirtte ook met Ivoorkust.


De voorbije maanden en weken zagen de Duivels zo al een paar talentvolle opties afhaken. Op het WK kozen bijvoorbeeld Bilal El Khannouss en Anass Zaroury voor Marokko, terwijl deze week William Balikwisha inging op een uitnodiging van Congo en Francis Amuzu naar Ghana zou lonken. Bij de Jonge Duivels lopen bovendien nog een paar spelers rond die voor andere landen kunnen kiezen.

Zo probeert Balikwisha ook zijn jongere broer Michel-Ange te overtuigen om hem in Congo te vervoegen. "Op dit moment ben ik gefocust op de Jonge Duivels", verklaart de aanvaller van Antwerp wel aan La Dernière Heure. "Zoals ik ook tegen mijn ouders gezegd heb, denk ik momenteel enkel aan België. We zullen later wel zien wat er gebeurt."

IRAK
Ook aan de mouw van Ameen Al-Dakhil, die in januari door Vincent Kompany naar Burnley gehaald werd, wordt er getrokken. "In Irak proberen ze me nog steeds te overtuigen om voor hen te spelen", geeft hij toe. "Ze bellen vaak naar mijn papa. Van mijn kant heb ik nog geen beslissing genomen, want ik ben nog niet zeker van mijn keuze. We zullen wel zien hoe het loopt."

LEES OOK: 'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

Moet er harder geprobeerd worden om die jonge spelers te overtuigen?

Meest recent

'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

0
0
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

51
51
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

76
76
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

51
51
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

147
147
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

99
99
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

292
292
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

326
326
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

215
215
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

110
110
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

281
281
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

154
154
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

61
61
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

289
289
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

391
391
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

91
91
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

644
644
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

116
116
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

133
133
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

483
483
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

110
110
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

353
353
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

808
808
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

48
48

Meer sportnieuws