'3 redenen voor ontslag Nagelsmann onthuld'

door
'3 redenen voor ontslag Nagelsmann onthuld'

Verrassend nieuws vanuit München op donderdagavond, want daar zou Bayern beslist hebben om Julian Nagelsmann per direct op straat te zetten. De Duitse kampioen staat nochtans in de kwartfinale van de Champions League nadat PSG uitgeschakeld werd, al moest het in de Bundesliga vorig weekend wel zijn leidersplaats afstaan aan Dortmund na een pijnlijke nederlaag in Leverkusen.


Met acht zeges en twee nederlagen in de laatste tien matchen lijken de resultaten nu toch niet van die aard dat een trainerswissel meteen aan de orde zou moeten zijn, maar BILD weet dat er op de achtergrond meer speelde. Zo zou Nagelsmann een deel van de spelersgroep verloren zijn door zijn voortdurende geklaag over een 'mol' in de kleedkamer. De voorbije maanden werden regelmatig interne zaken gelekt en daar was de trainer zeer kwaad om.

Daarnaast waren er ook spanningen met het clubbestuur, dat over heel wat zaken niet op dezelfde golflengte gezeten zou hebben als Nagelsmann. Technisch directeur Hasan Salihamidzic was ook opvallend streng na de nederlaag in Leverkusen. "Zo weinig drive, mentaliteit, duelkracht, assertiviteit: dat heb ik zelden meegemaakt", verklaarde hij toen aan de pers.

TUCHEL
Dat alles zorgde ervoor dat de stoel van Nagelsmann serieus begon te wankelen, maar zijn lot werd helemaal bezegeld door het feit dat met Thomas Tuchel de gedroomde opvolger meteen voor het grijpen lag. De verwachting is dat Bayern in de loop van de dag het ontslag van Nagelsmann officieel zal communiceren en dat de aanstelling van Tuchel, die voor twee jaar zou tekenen, snel daarna zal volgen.

LEES OOK: Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Heb je begrip voor het ontslag van Nagelsmann?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

30
30
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

20
20
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

31
31
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

42
42
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

39
39
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

33
33
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

293
293
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

127
127
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

36
36
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

88
88
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

407
407
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

178
178
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

31
31
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

69
69
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

361
361
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

358
358
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

102
102
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

294
294
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

362
362
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

495
495
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

375
375
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

128
128
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

721
721

Meer sportnieuws