'3 redenen voor ontslag Nagelsmann onthuld'

door
'3 redenen voor ontslag Nagelsmann onthuld'

Verrassend nieuws vanuit München op donderdagavond, want daar zou Bayern beslist hebben om Julian Nagelsmann per direct op straat te zetten. De Duitse kampioen staat nochtans in de kwartfinale van de Champions League nadat PSG uitgeschakeld werd, al moest het in de Bundesliga vorig weekend wel zijn leidersplaats afstaan aan Dortmund na een pijnlijke nederlaag in Leverkusen.


Met acht zeges en twee nederlagen in de laatste tien matchen lijken de resultaten nu toch niet van die aard dat een trainerswissel meteen aan de orde zou moeten zijn, maar BILD weet dat er op de achtergrond meer speelde. Zo zou Nagelsmann een deel van de spelersgroep verloren zijn door zijn voortdurende geklaag over een 'mol' in de kleedkamer. De voorbije maanden werden regelmatig interne zaken gelekt en daar was de trainer zeer kwaad om.

Daarnaast waren er ook spanningen met het clubbestuur, dat over heel wat zaken niet op dezelfde golflengte gezeten zou hebben als Nagelsmann. Technisch directeur Hasan Salihamidzic was ook opvallend streng na de nederlaag in Leverkusen. "Zo weinig drive, mentaliteit, duelkracht, assertiviteit: dat heb ik zelden meegemaakt", verklaarde hij toen aan de pers.

TUCHEL
Dat alles zorgde ervoor dat de stoel van Nagelsmann serieus begon te wankelen, maar zijn lot werd helemaal bezegeld door het feit dat met Thomas Tuchel de gedroomde opvolger meteen voor het grijpen lag. De verwachting is dat Bayern in de loop van de dag het ontslag van Nagelsmann officieel zal communiceren en dat de aanstelling van Tuchel, die voor twee jaar zou tekenen, snel daarna zal volgen.

LEES OOK: 'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Heb je begrip voor het ontslag van Nagelsmann?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

161
161
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

120
120
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

65
65
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

83
83
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

89
89
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

188
188
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

54
54
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

667
667
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

436
436
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

224
224
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

411
411
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

236
236
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

171
171
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

247
247
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

213
213
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

894
894
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

141
141
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

141
141
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

332
332
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

404
404
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

562
562
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

473
473

Meer sportnieuws