'Kompany genoemd als kandidaat bij grootmacht'

964
'Kompany genoemd als kandidaat bij grootmacht'

Vorige zomer werden de resultaten van Vincent Kompany bij Anderlecht door het bestuur nog als 'onvoldoende' bestempeld, maar in Engeland maakte de ex-Rode Duivel sindsdien grote sier. Met Burnley stevent hij af op de titel in de Championship, waardoor de Clarets volgend seizoen na één jaar afwezigheid normaliter weer in de Premier League zullen staan. Maar de kans bestaat dat Kompany er dan niet meer bij zal zijn.


De nog altijd maar 36-jarige trainer loopt immers in de kijker. Niet alleen boekt hij met Burnley uitstekende resultaten, hij transformeerde de ploeg ook volledig van een ouderwets Engels elftal naar een team dat verzorgd voetbal brengt. Naar aanleiding van de FA Cup-wedstrijd tegen Manchester City werd de voorbije weken meermaals geopperd dat Kompany voorbestemd is om in de toekomst zijn ex-club te trainen, maar daarvoor zou hij al bij een andere grootmacht terecht kunnen.

Vanuit Engeland komt immers alsmaar meer overwaaien dat Kompany nadrukkelijk in beeld zou zijn bij Tottenham. Het lijkt slechts een kwestie van tijd eer de Spurs afscheid zullen nemen van Antonio Conte, die er dit seizoen niet meer in slaagt om lijn in de resultaten te krijgen en zich vorig weekend na de 3-3 op Southampton helemaal onmogelijk maakte met een tirade tegen zijn spelers en het bestuur.

ANDERE KANDIDATEN
The Guardian meldde als eerste dat de naam van Kompany op tafel ligt om Conte op te volgen, maar het is maar de vraag of onze landgenoot daar trek in zal hebben. Er liggen bovendien ook nog andere, meer ervaren namen op tafel bij Tottenham. Dat zou ook nog denken aan oude bekende Mauricio Pochettino, Luis Enrique en Marcelo Bielsa. Die coaches hebben ook het voordeel dat ze allemaal vrij zijn.

LEES OOK: Alderweireld lyrisch: "Bijna schandalig hoe goed hij is"

Zou Tottenham een goede stap zijn voor Kompany?

Meest recent

Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

22
22
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

22
22
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

129
129
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

122
122
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

194
194
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

158
158
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

201
201
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

340
340
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

161
161
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

174
174
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

150
150
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

129
129
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

74
74
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

202
202
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

128
128
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

60
60
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

73
73
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

32
32
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

18
18
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

311
311
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

84
84
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

134
134
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

119
119
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

116
116

Meer sportnieuws