'Real Madrid activeert waanzinnige transfer topspits'

682 stemmen
'Real Madrid activeert waanzinnige transfer topspits'

Real Madrid wou vorige zomer absoluut een topspits halen, maar het bleef uiteindelijk met lege handen achter. Het richtte zich volledig op de komst van Kylian Mbappé, die uiteindelijk echter besliste om alsnog bij te tekenen bij PSG. Daardoor kwamen ze ook te laat voor Erling Haaland, die door Manchester City weggekaapt werd. De Noor speelde de voorbije maanden de Premier League helemaal aan flarden.


Haaland was dit seizoen al goed voor 42 doelpunten in 37 officiële wedstrijden voor City, met een vijfklapper in de Champions League tegen RB Leipzig als recente hoogtepunt. In de Spaanse hoofdstad kijken ze jaloers toe, maar bij de pakken blijven ze niet zitten. AS meldt namelijk dat de Koninklijke intussen 'operatie-Haaland' opnieuw geactiveerd heeft.

Real wil Haaland absoluut binnenhalen in de zomer van 2024, wanneer hij door een clausule in zijn contract voor een som tussen 220 en 240 miljoen euro zou kunnen vertrekken bij City. Er rest dus nog een jaar, maar omdat ze in Madrid willen vermijden dat opnieuw een concurrent met de Noor aan de haal gaat, worden de contacten met zijn entourage nu al opgedreven.

MBAPPE
Het voornaamste slachtoffer van de komst van Haaland, zal Karim Benzema worden. De Gouden Bal krijgt nog een contract voor één extra seizoen, maar moet in de zomer van 2024 plaatsmaken. Er wordt ook gerekend dat tegen dan Eden Hazard en Luka Modric zullen vertrekken, net als mogelijk ook Toni Kroos. Daardoor zou Real een groot deel van zijn loonbudget kunnen vrijmaken, waardoor er voldoende ruimte zou moeten zijn om naast Haaland ook Kylian Mbappé - dan einde contract bij PSG - binnen te halen. Voor het seizoen 2024/25 mikken ze bij Real dus op een voorhoede Mbappé-Haaland-Vinicius.

LEES OOK: ‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

🚀

Zal het plan van Real slagen?

Meest recent

'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

16
16
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

91
91
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

27
27
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

109
109
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

268
268
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

187
187
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

493
493
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

122
122
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

97
97
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

102
102
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

367
367
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

658
658
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

95
95
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

266
266
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

435
435
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

292
292
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

167
167
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

352
352
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

408
408
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

176
176
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

479
479
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

113
113
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

371
371
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

406
406
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

554
554

Meer sportnieuws