Pijnlijke nederlagen voor KV Mechelen en KV Oostende

298 stemmen
Pijnlijke nederlagen voor KV Mechelen en KV Oostende

De komende dagen gaan de kwalificaties voor het EK 2024 van start en dat betekent dat er komend weekend niet gevoetbald wordt in de Jupiler Pro League. Heel wat eersteklasser hebben daarom de komende dagen een oefenwedstrijd ingepland, opdat ze niet uit het ritme zouden raken. KV Mechelen en KV Oostende kwamen donderdagmiddag in actie en kregen een fikse mentale tik.


Malinwa nam het in eigen huis op tegen Lommel SK, dat momenteel aan de leiding staat in de Relegation Play-Off van de Challenger Pro League. De wedstrijd kon voor Steven Defour en zijn troepen niet slechter beginnen, want al na drie minuten slikten ze een doelpunt. Bahlouli bracht Lommel op voorsprong. Nog voor het halfuur werd het zelfs 0-2 via Weckmann.

Na rust probeerde KVM wel de bakens te verzetten, maar het slaagde er niet in de aansluitingstreffer te vinden. In het slotkwartier slikte het zelfs nog eens twee treffers. Caue rondde een counter af en invallersdoelman Annell verkeek zich nog helemaal op een vrijschop van Granell. 0-4 werd zo het loodzware verdict.

OOK KVO ONDERUIT
KV Oostende verging het niet veel beter. De kustploeg ging ook in eigen stadion de boot in tegen een tweedeklasser, want Deinze kwam met 1-3 winnen. Kassimi bracht de bezoekers voor rust op voorsprong, maar vroeg in de tweede helft kwam KVO via een penalty van Rocha weer langszij. Op en over hun tegenstander gingen ze echter niet, want de goal viel meteen daarna aan de overkant. Carcela bracht Deinze meteen terug voor en Ferdinan legde de eindstand vast.


LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

🚀

Moet KV Mechelen zwaar tillen aan die uitslag?

Meest recent

Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

1
1
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

4
4
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

24
24
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

37
37
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

41
41
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

114
114
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

221
221
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

845
845
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

184
184
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

91
91
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

176
176
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

99
99
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

276
276
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

109
109
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

544
544
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

543
543
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

423
423
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

959
959
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

225
225
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

290
290
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

443
443
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

59
59
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

601
601
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

237
237
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

186
186

Meer sportnieuws