Zetterberg looft ex-collega: "Tussen ons is er nooit iets gebroken"

541 stemmen
Zetterberg looft ex-collega:

Pär Zetterberg praat niet meer uitgebreid over RSC Anderlecht. De Zweed was in het verleden nochtans altijd zeer enthousiast om over de club van zijn hart te spreken. In La Dernière Heure kwam de voormalige middenvelder heel even kort terug op zijn ontslag.


Zetterberg werd door Michael Verschueren als sportief raadgever terug naar Anderlecht gehaald, maar hij werd nadien al snel een assistent-trainer. Zetterberg had daarbij een pittig loon. In volle coronaperiode kreeg hij een telefoontje van toenmalig CEO Karel Van Eetvelt dat de samenwerking stopte. Zetterberg was allerminst tevreden over de manier waarop dit gebeurde. Vincent Kompany was toen ook al aan de slag binnen de club, maar hij viel niets te verwijten. 

LOF VOOR KOMPANY

Zetterberg laat in een gesprek met de Waalse krant weten dat hij van plan was aan het einde van dit seizoen zelf op te stappen, omdat hij niet tevreden was over zijn rol in de club. Nadien ontsloeg de clubleiding hem op een koude manier en moest het hem nog een stevige opstapvergoeding. Zetterberg had lof voor Kompany.

"Kompany belde me achteraf nog en tussen ons is er nooit iets gebroken. Vinnie verrichtte uitstekend werk met erg beperkte middelen. Hij heeft bij Anderlecht veel ervaring opgedaan, waarvan hij nu profiteert bij Burnley. Hij wordt een trainer van wereldniveau en City zal niet de enigste topclub zijn die hem zal willen in de toekomst. Laten we hopen voor het Belgisch voetbal dat ook Anderlecht terugkeert naar de top", verklaarde hij. Hij denkt dat er momenteel een goed project is met Jesper Fredberg en Brian Riemer. De ex-speler bekijkt nog steeds de matchen van RSCA en heeft nog contact met Roger Vanden Stock.

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Werd dat ontslag toen slecht aangepakt door het toenmalige bestuur?

Meest recent

Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

5
5
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

114
114
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

47
47
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

48
48
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

186
186
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

24
24
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

332
332
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

63
63
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

225
225
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

393
393
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

55
55
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

188
188
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

314
314
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

494
494
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

414
414
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

170
170
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

85
85
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

419
419
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

215
215
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

505
505
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

139
139
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

346
346
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

616
616

Meer sportnieuws