Zetterberg looft ex-collega: "Tussen ons is er nooit iets gebroken"

door
Zetterberg looft ex-collega:

Pär Zetterberg praat niet meer uitgebreid over RSC Anderlecht. De Zweed was in het verleden nochtans altijd zeer enthousiast om over de club van zijn hart te spreken. In La Dernière Heure kwam de voormalige middenvelder heel even kort terug op zijn ontslag.


Zetterberg werd door Michael Verschueren als sportief raadgever terug naar Anderlecht gehaald, maar hij werd nadien al snel een assistent-trainer. Zetterberg had daarbij een pittig loon. In volle coronaperiode kreeg hij een telefoontje van toenmalig CEO Karel Van Eetvelt dat de samenwerking stopte. Zetterberg was allerminst tevreden over de manier waarop dit gebeurde. Vincent Kompany was toen ook al aan de slag binnen de club, maar hij viel niets te verwijten. 

LOF VOOR KOMPANY

Zetterberg laat in een gesprek met de Waalse krant weten dat hij van plan was aan het einde van dit seizoen zelf op te stappen, omdat hij niet tevreden was over zijn rol in de club. Nadien ontsloeg de clubleiding hem op een koude manier en moest het hem nog een stevige opstapvergoeding. Zetterberg had lof voor Kompany.

"Kompany belde me achteraf nog en tussen ons is er nooit iets gebroken. Vinnie verrichtte uitstekend werk met erg beperkte middelen. Hij heeft bij Anderlecht veel ervaring opgedaan, waarvan hij nu profiteert bij Burnley. Hij wordt een trainer van wereldniveau en City zal niet de enigste topclub zijn die hem zal willen in de toekomst. Laten we hopen voor het Belgisch voetbal dat ook Anderlecht terugkeert naar de top", verklaarde hij. Hij denkt dat er momenteel een goed project is met Jesper Fredberg en Brian Riemer. De ex-speler bekijkt nog steeds de matchen van RSCA en heeft nog contact met Roger Vanden Stock.

LEES OOK: Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Werd dat ontslag toen slecht aangepakt door het toenmalige bestuur?

Meest recent

'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

19
19
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

38
38
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

17
17
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

19
19
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

343
343
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

164
164
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

445
445
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

219
219
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

130
130
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

212
212
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

195
195
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

573
573
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

119
119
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

131
131
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

306
306
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

139
139
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

375
375
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

524
524
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

439
439
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

134
134
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

119
119
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

116
116
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

72
72
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

73
73

Meer sportnieuws