Zetterberg looft ex-collega: "Tussen ons is er nooit iets gebroken"

541 stemmen
Zetterberg looft ex-collega:

Pär Zetterberg praat niet meer uitgebreid over RSC Anderlecht. De Zweed was in het verleden nochtans altijd zeer enthousiast om over de club van zijn hart te spreken. In La Dernière Heure kwam de voormalige middenvelder heel even kort terug op zijn ontslag.


Zetterberg werd door Michael Verschueren als sportief raadgever terug naar Anderlecht gehaald, maar hij werd nadien al snel een assistent-trainer. Zetterberg had daarbij een pittig loon. In volle coronaperiode kreeg hij een telefoontje van toenmalig CEO Karel Van Eetvelt dat de samenwerking stopte. Zetterberg was allerminst tevreden over de manier waarop dit gebeurde. Vincent Kompany was toen ook al aan de slag binnen de club, maar hij viel niets te verwijten. 

LOF VOOR KOMPANY

Zetterberg laat in een gesprek met de Waalse krant weten dat hij van plan was aan het einde van dit seizoen zelf op te stappen, omdat hij niet tevreden was over zijn rol in de club. Nadien ontsloeg de clubleiding hem op een koude manier en moest het hem nog een stevige opstapvergoeding. Zetterberg had lof voor Kompany.

"Kompany belde me achteraf nog en tussen ons is er nooit iets gebroken. Vinnie verrichtte uitstekend werk met erg beperkte middelen. Hij heeft bij Anderlecht veel ervaring opgedaan, waarvan hij nu profiteert bij Burnley. Hij wordt een trainer van wereldniveau en City zal niet de enigste topclub zijn die hem zal willen in de toekomst. Laten we hopen voor het Belgisch voetbal dat ook Anderlecht terugkeert naar de top", verklaarde hij. Hij denkt dat er momenteel een goed project is met Jesper Fredberg en Brian Riemer. De ex-speler bekijkt nog steeds de matchen van RSCA en heeft nog contact met Roger Vanden Stock.

LEES OOK: 'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Werd dat ontslag toen slecht aangepakt door het toenmalige bestuur?

Meest recent

Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

7
7
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

59
59
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

29
29
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

48
48
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

122
122
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

56
56
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

126
126
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

330
330
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

113
113
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

81
81
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

88
88
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

191
191
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

191
191
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

92
92
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

199
199
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

229
229
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

96
96
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

55
55
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

78
78
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

425
425
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

462
462
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

258
258
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

279
279
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

309
309

Meer sportnieuws