Zetterberg looft ex-collega: "Tussen ons is er nooit iets gebroken"

door
Zetterberg looft ex-collega:

Pär Zetterberg praat niet meer uitgebreid over RSC Anderlecht. De Zweed was in het verleden nochtans altijd zeer enthousiast om over de club van zijn hart te spreken. In La Dernière Heure kwam de voormalige middenvelder heel even kort terug op zijn ontslag.


Zetterberg werd door Michael Verschueren als sportief raadgever terug naar Anderlecht gehaald, maar hij werd nadien al snel een assistent-trainer. Zetterberg had daarbij een pittig loon. In volle coronaperiode kreeg hij een telefoontje van toenmalig CEO Karel Van Eetvelt dat de samenwerking stopte. Zetterberg was allerminst tevreden over de manier waarop dit gebeurde. Vincent Kompany was toen ook al aan de slag binnen de club, maar hij viel niets te verwijten. 

LOF VOOR KOMPANY

Zetterberg laat in een gesprek met de Waalse krant weten dat hij van plan was aan het einde van dit seizoen zelf op te stappen, omdat hij niet tevreden was over zijn rol in de club. Nadien ontsloeg de clubleiding hem op een koude manier en moest het hem nog een stevige opstapvergoeding. Zetterberg had lof voor Kompany.

"Kompany belde me achteraf nog en tussen ons is er nooit iets gebroken. Vinnie verrichtte uitstekend werk met erg beperkte middelen. Hij heeft bij Anderlecht veel ervaring opgedaan, waarvan hij nu profiteert bij Burnley. Hij wordt een trainer van wereldniveau en City zal niet de enigste topclub zijn die hem zal willen in de toekomst. Laten we hopen voor het Belgisch voetbal dat ook Anderlecht terugkeert naar de top", verklaarde hij. Hij denkt dat er momenteel een goed project is met Jesper Fredberg en Brian Riemer. De ex-speler bekijkt nog steeds de matchen van RSCA en heeft nog contact met Roger Vanden Stock.

LEES OOK: Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Werd dat ontslag toen slecht aangepakt door het toenmalige bestuur?

Meest recent

Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

50
50
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

128
128
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

19
19
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

107
107
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

82
82
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

88
88
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

341
341
Splinterbom DAZN zindert na: straffe wending rond Proximus

Het Belgische clubvoetbal staat in rep en roer. Rechtenhouder DAZN maakte woensdag bekend dat men ...

571
571
Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

95
95
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

27
27
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

71
71
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

52
52
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

49
49
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

46
46
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

61
61
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

179
179
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

308
308
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

135
135
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

209
209
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

375
375
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

105
105
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

82
82
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

188
188
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

43
43

Meer sportnieuws