Zetterberg looft ex-collega: "Tussen ons is er nooit iets gebroken"

541 stemmen
Zetterberg looft ex-collega:

Pär Zetterberg praat niet meer uitgebreid over RSC Anderlecht. De Zweed was in het verleden nochtans altijd zeer enthousiast om over de club van zijn hart te spreken. In La Dernière Heure kwam de voormalige middenvelder heel even kort terug op zijn ontslag.


Zetterberg werd door Michael Verschueren als sportief raadgever terug naar Anderlecht gehaald, maar hij werd nadien al snel een assistent-trainer. Zetterberg had daarbij een pittig loon. In volle coronaperiode kreeg hij een telefoontje van toenmalig CEO Karel Van Eetvelt dat de samenwerking stopte. Zetterberg was allerminst tevreden over de manier waarop dit gebeurde. Vincent Kompany was toen ook al aan de slag binnen de club, maar hij viel niets te verwijten. 

LOF VOOR KOMPANY

Zetterberg laat in een gesprek met de Waalse krant weten dat hij van plan was aan het einde van dit seizoen zelf op te stappen, omdat hij niet tevreden was over zijn rol in de club. Nadien ontsloeg de clubleiding hem op een koude manier en moest het hem nog een stevige opstapvergoeding. Zetterberg had lof voor Kompany.

"Kompany belde me achteraf nog en tussen ons is er nooit iets gebroken. Vinnie verrichtte uitstekend werk met erg beperkte middelen. Hij heeft bij Anderlecht veel ervaring opgedaan, waarvan hij nu profiteert bij Burnley. Hij wordt een trainer van wereldniveau en City zal niet de enigste topclub zijn die hem zal willen in de toekomst. Laten we hopen voor het Belgisch voetbal dat ook Anderlecht terugkeert naar de top", verklaarde hij. Hij denkt dat er momenteel een goed project is met Jesper Fredberg en Brian Riemer. De ex-speler bekijkt nog steeds de matchen van RSCA en heeft nog contact met Roger Vanden Stock.

LEES OOK: 'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Werd dat ontslag toen slecht aangepakt door het toenmalige bestuur?

Meest recent

Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

41
41
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

65
65
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

193
193
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

33
33
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

33
33
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

370
370
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

93
93
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

127
127
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

154
154
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

826
826
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

72
72
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

209
209
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

112
112
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

75
75
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

319
319
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

92
92
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

67
67
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

233
233
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

327
327
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

101
101
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

194
194
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

45
45
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

280
280
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

80
80

Meer sportnieuws