Fabio Silva over vertrek bij Anderlecht: "Dat is gewoon onzin"

door
Fabio Silva over vertrek bij Anderlecht:

Bij Anderlecht hebben ze dit seizoen alweer woelige momenten gekend. Zo was er in januari bijvoorbeeld de bijzonder moeizame zoektocht naar een nieuwe spits, die pas op het laatste moment gevonden werd in Islam Slimani. Die zoektocht kwam er doordat de huurbeurten van Sebastiano Esposito en Fabio Silva, die in de zomer nochtans met hoge verwachtingen gehaald werden, al na een halfjaar stopgezet werden.


Esposito viel in het Lotto Park helemaal door de mand, maar Silva had nochtans een goede indruk gemaakt met elf goals in 32 wedstrijden. Er gingen echter geruchten dat de 20-jarige Portugees niet meer door één deur kon met trainer Brian Riemer, die hem een paar keer vroegtijdig naar de kant had gehaald en na de match tegen Club Brugge zou het tot een woordenwisseling gekomen zijn.

Maar dat ontkent Silva nu allemaal met klem. "Dat is gewoon onzin, ik had met iedereen een goede relatie bij Anderlecht", benadrukt de aanvaller in VI. "Die stap naar Anderlecht was net heel belangrijk voor mij. Ik moest het plezier terugvinden en het vertrouwen krijgen van mensen. Op mijn leeftijd moet ik veel kansen mogen missen om te leren. Dan heb je trainers nodig die dat snappen en je toch gewoon blijven opstellen. Dat was bij Anderlecht zo. Ze hebben mij de kans gegeven om me weer belangrijk te voelen in een team. Ik heb daar weer een goede stap kunnen zetten en daar ben ik iedereen dankbaar voor."

VAN NISTELROOIJ
Silva vond PSV dus een stap hogerop ten opzichte van Anderlecht en het feit dat hij er kan samenwerken met een gewezen topspits als Ruud van Nistelrooij speelde ook mee in zijn beslissing. De Nederlanders huren Silva voor de rest van het seizoen van Wolverhampton, maar de speler lijkt zelf graag ook volgend seizoen in Eindhoven te willen blijven.

LEES OOK: Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

Denk je dat Silva de volledige waarheid spreekt?

Meest recent

Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

0
0
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

92
92
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

262
262
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

244
244
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

22
22
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

228
228
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

95
95
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

42
42
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

89
89
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

73
73
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

311
311
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

207
207
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

208
208
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

195
195
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

118
118
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

290
290
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

323
323
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

887
887
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

59
59
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

374
374
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

78
78
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1355
1355
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

432
432
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

147
147

Meer sportnieuws