Fabio Silva over vertrek bij Anderlecht: "Dat is gewoon onzin"

496
Fabio Silva over vertrek bij Anderlecht:

Bij Anderlecht hebben ze dit seizoen alweer woelige momenten gekend. Zo was er in januari bijvoorbeeld de bijzonder moeizame zoektocht naar een nieuwe spits, die pas op het laatste moment gevonden werd in Islam Slimani. Die zoektocht kwam er doordat de huurbeurten van Sebastiano Esposito en Fabio Silva, die in de zomer nochtans met hoge verwachtingen gehaald werden, al na een halfjaar stopgezet werden.


Esposito viel in het Lotto Park helemaal door de mand, maar Silva had nochtans een goede indruk gemaakt met elf goals in 32 wedstrijden. Er gingen echter geruchten dat de 20-jarige Portugees niet meer door één deur kon met trainer Brian Riemer, die hem een paar keer vroegtijdig naar de kant had gehaald en na de match tegen Club Brugge zou het tot een woordenwisseling gekomen zijn.

Maar dat ontkent Silva nu allemaal met klem. "Dat is gewoon onzin, ik had met iedereen een goede relatie bij Anderlecht", benadrukt de aanvaller in VI. "Die stap naar Anderlecht was net heel belangrijk voor mij. Ik moest het plezier terugvinden en het vertrouwen krijgen van mensen. Op mijn leeftijd moet ik veel kansen mogen missen om te leren. Dan heb je trainers nodig die dat snappen en je toch gewoon blijven opstellen. Dat was bij Anderlecht zo. Ze hebben mij de kans gegeven om me weer belangrijk te voelen in een team. Ik heb daar weer een goede stap kunnen zetten en daar ben ik iedereen dankbaar voor."

VAN NISTELROOIJ
Silva vond PSV dus een stap hogerop ten opzichte van Anderlecht en het feit dat hij er kan samenwerken met een gewezen topspits als Ruud van Nistelrooij speelde ook mee in zijn beslissing. De Nederlanders huren Silva voor de rest van het seizoen van Wolverhampton, maar de speler lijkt zelf graag ook volgend seizoen in Eindhoven te willen blijven.

LEES OOK: UCL: Lukaku niet voorbij ex-club; PSV blijft steken op punt

Denk je dat Silva de volledige waarheid spreekt?

Meest recent

Courtois bloost: Real maakt keepersstatement op mercato

Thibaut Courtois is ook dit seizoen weer van cruciaal belang van Real Madrid. De Spaanse grootmacht ...

7
7
‘Leko stunt met onmogelijke comeback bij Club Brugge’

Bij Club Brugge ligt plots een comeback op tafel die vijf weken geleden nog compleet ondenkbaar ...

150
150
'Bruno hakt knopen door: drie wissels bij Anderlecht'

Na de zuinige zege tegen KV Mechelen richt RSC Anderlecht de blik op Europa League, waar het ...

65
65
Leko moet puzzelen: debutant aan aftrap bij Club Brugge?

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp, maar net zoals enkele dagen eerder tegen Aston Villa ...

118
118
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

16
16
AA Gent strikt goudhaantje: contract tot medio 2030

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

64
64
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

403
403
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

81
81
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

495
495
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

138
138
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

747
747
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

71
71
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

80
80
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

1020
1020
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

59
59
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

66
66
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

233
233
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

155
155
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

391
391
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

185
185
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

91
91
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

140
140
Defour en Proto zien Anderlecht grote stap zetten

Het is voor Anderlecht tot dusver toch een beetje een seizoen met twee gezichten. Het knokte zich ...

267
267
'Union met handen in haar voor EL na blessure Mac Allister'

Union nestelde zich afgelopen weekend aan de leiding in de Jupiler Pro League met een klinkende zege ...

113
113
'Nieuwe coach bij Kortrijk: eerste kandidaat bekend'

Het eerste trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League is een feit. Na een pijnlijke ...

607
607

Meer sportnieuws