'Anderlecht gaat voor straffe transfer in La Liga'

door
'Anderlecht gaat voor straffe transfer in La Liga'

Jesper Fredberg is volop bezig met het voorbereiden van de zomermercato. De Deen heeft heel wat werk, want RSC Anderlecht heeft ondanks de betere resultaten nood aan een stevige kwaliteitsinjectie als het volgend jaar voor de top vier wil meestrijden. Paars-Wit heeft een speler uit La Liga op het oog, al is er zeer veel concurrentie.


Volgens L'Equipe heeft Anderlecht interesse in Haissem Hassan. Dat is een 21-jarige rechterflankspeler die uitkomt voor Villarreal. De Fransman is einde contract en daardoor een zeer interessante piste, maar de concurrentie voor zijn handtekening is bijzonder groot. RC Lens, Bordeaux, Valladolid, Eibar, Alaves, Udinese, Brentford en Sunderland zouden de Franse jeugdinternational ook graag vastleggen. De concurrentie is dus moordend.

DRIBBELS

Hassan - een linkspoot - speelt vooral bij het tweede elftal van Villarreal, waar hij als rechterflankaanvaller speelt. Hij mocht vorige maand ook invallen in de Spaanse eerste klasse voor Villarreal. Hij zat nadien ook nog twee keer op de bank bij de Spaanse club. Tegen Anderlecht zat hij in de Conference League niet in de selectie. Villarreal wil hem ook graag houden, maar Hassan gaat na het seizoen zijn opties overwegen.

Hassan is een technisch vaardige speler met een bijzonder hoog geslaagd percentage dribbels. Het is daarom geen toeval dat hij bij veel clubs, net vanwege die data, op de radar is gekomen. Alleen scoort hij nog te weinig en moet hij ook meer assists leveren. Hij moet dus nog progressie maken in de laatste zone van het veld. In onderstaand filmpje kan je hem alvast aan het werk zien.

LEES OOK: Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

20
20
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

23
23
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

21
21
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

120
120
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

24
24
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

276
276
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

245
245
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

46
46
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

343
343
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

152
152
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

313
313
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

423
423
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

423
423
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

182
182
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

86
86
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

291
291
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

108
108
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

543
543
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

188
188
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

217
217
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

139
139
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

131
131
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

135
135
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

111
111

Meer sportnieuws