'Anderlecht gaat voor straffe transfer in La Liga'

door
'Anderlecht gaat voor straffe transfer in La Liga'

Jesper Fredberg is volop bezig met het voorbereiden van de zomermercato. De Deen heeft heel wat werk, want RSC Anderlecht heeft ondanks de betere resultaten nood aan een stevige kwaliteitsinjectie als het volgend jaar voor de top vier wil meestrijden. Paars-Wit heeft een speler uit La Liga op het oog, al is er zeer veel concurrentie.


Volgens L'Equipe heeft Anderlecht interesse in Haissem Hassan. Dat is een 21-jarige rechterflankspeler die uitkomt voor Villarreal. De Fransman is einde contract en daardoor een zeer interessante piste, maar de concurrentie voor zijn handtekening is bijzonder groot. RC Lens, Bordeaux, Valladolid, Eibar, Alaves, Udinese, Brentford en Sunderland zouden de Franse jeugdinternational ook graag vastleggen. De concurrentie is dus moordend.

DRIBBELS

Hassan - een linkspoot - speelt vooral bij het tweede elftal van Villarreal, waar hij als rechterflankaanvaller speelt. Hij mocht vorige maand ook invallen in de Spaanse eerste klasse voor Villarreal. Hij zat nadien ook nog twee keer op de bank bij de Spaanse club. Tegen Anderlecht zat hij in de Conference League niet in de selectie. Villarreal wil hem ook graag houden, maar Hassan gaat na het seizoen zijn opties overwegen.

Hassan is een technisch vaardige speler met een bijzonder hoog geslaagd percentage dribbels. Het is daarom geen toeval dat hij bij veel clubs, net vanwege die data, op de radar is gekomen. Alleen scoort hij nog te weinig en moet hij ook meer assists leveren. Hij moet dus nog progressie maken in de laatste zone van het veld. In onderstaand filmpje kan je hem alvast aan het werk zien.

LEES OOK: De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

2
2
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

56
56
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

86
86
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

69
69
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

343
343
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

198
198
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

124
124
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

110
110
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

159
159
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

55
55
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

555
555
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

48
48
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

65
65
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

89
89
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

381
381
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

101
101
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

160
160
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

341
341
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

351
351
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

265
265
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

119
119
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

205
205

Meer sportnieuws