'Anderlecht gaat voor straffe transfer in La Liga'

689 stemmen
'Anderlecht gaat voor straffe transfer in La Liga'

Jesper Fredberg is volop bezig met het voorbereiden van de zomermercato. De Deen heeft heel wat werk, want RSC Anderlecht heeft ondanks de betere resultaten nood aan een stevige kwaliteitsinjectie als het volgend jaar voor de top vier wil meestrijden. Paars-Wit heeft een speler uit La Liga op het oog, al is er zeer veel concurrentie.


Volgens L'Equipe heeft Anderlecht interesse in Haissem Hassan. Dat is een 21-jarige rechterflankspeler die uitkomt voor Villarreal. De Fransman is einde contract en daardoor een zeer interessante piste, maar de concurrentie voor zijn handtekening is bijzonder groot. RC Lens, Bordeaux, Valladolid, Eibar, Alaves, Udinese, Brentford en Sunderland zouden de Franse jeugdinternational ook graag vastleggen. De concurrentie is dus moordend.

DRIBBELS

Hassan - een linkspoot - speelt vooral bij het tweede elftal van Villarreal, waar hij als rechterflankaanvaller speelt. Hij mocht vorige maand ook invallen in de Spaanse eerste klasse voor Villarreal. Hij zat nadien ook nog twee keer op de bank bij de Spaanse club. Tegen Anderlecht zat hij in de Conference League niet in de selectie. Villarreal wil hem ook graag houden, maar Hassan gaat na het seizoen zijn opties overwegen.

Hassan is een technisch vaardige speler met een bijzonder hoog geslaagd percentage dribbels. Het is daarom geen toeval dat hij bij veel clubs, net vanwege die data, op de radar is gekomen. Alleen scoort hij nog te weinig en moet hij ook meer assists leveren. Hij moet dus nog progressie maken in de laatste zone van het veld. In onderstaand filmpje kan je hem alvast aan het werk zien.

LEES OOK: 'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

10
10
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

99
99
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

59
59
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

14
14
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

80
80
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

177
177
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

235
235
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

242
242
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

47
47
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

48
48
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

92
92
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

101
101
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

84
84
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

48
48
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

180
180
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

67
67
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

288
288
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

115
115
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

275
275
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

350
350
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

204
204
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1038
1038

Meer sportnieuws