'Anderlecht gaat voor straffe transfer in La Liga'

door
'Anderlecht gaat voor straffe transfer in La Liga'

Jesper Fredberg is volop bezig met het voorbereiden van de zomermercato. De Deen heeft heel wat werk, want RSC Anderlecht heeft ondanks de betere resultaten nood aan een stevige kwaliteitsinjectie als het volgend jaar voor de top vier wil meestrijden. Paars-Wit heeft een speler uit La Liga op het oog, al is er zeer veel concurrentie.


Volgens L'Equipe heeft Anderlecht interesse in Haissem Hassan. Dat is een 21-jarige rechterflankspeler die uitkomt voor Villarreal. De Fransman is einde contract en daardoor een zeer interessante piste, maar de concurrentie voor zijn handtekening is bijzonder groot. RC Lens, Bordeaux, Valladolid, Eibar, Alaves, Udinese, Brentford en Sunderland zouden de Franse jeugdinternational ook graag vastleggen. De concurrentie is dus moordend.

DRIBBELS

Hassan - een linkspoot - speelt vooral bij het tweede elftal van Villarreal, waar hij als rechterflankaanvaller speelt. Hij mocht vorige maand ook invallen in de Spaanse eerste klasse voor Villarreal. Hij zat nadien ook nog twee keer op de bank bij de Spaanse club. Tegen Anderlecht zat hij in de Conference League niet in de selectie. Villarreal wil hem ook graag houden, maar Hassan gaat na het seizoen zijn opties overwegen.

Hassan is een technisch vaardige speler met een bijzonder hoog geslaagd percentage dribbels. Het is daarom geen toeval dat hij bij veel clubs, net vanwege die data, op de radar is gekomen. Alleen scoort hij nog te weinig en moet hij ook meer assists leveren. Hij moet dus nog progressie maken in de laatste zone van het veld. In onderstaand filmpje kan je hem alvast aan het werk zien.

LEES OOK: ‘Matias Fernandez-Pardo maakt zomerse droomtransfer’

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

Edozie naar Club Brugge? Analist velt helder verdict

Binnen een weekje gaat het nieuwe seizoen van Club Brugge van start met de supercup tegen Union ...

189
189
'Twee aanwinsten vast in basis bij vernieuwd Anderlecht'

Het tweede luik van de voorbereiding zit erop voor RSC Anderlecht. Zaterdag werd het oefenkamp in ...

197
197
'Real legt transferplan bloot: volgende bom bepaald'

Real Madrid haalde de voorbije weken al verschillende aanwinsten in huis, maar heeft nog meer grote ...

71
71
X sabelt Kiyine genadeloos neer: "Bandieten zoals Waes..."

Is er nog een voetbaltoekomst voor Sofian Kiyine? Die vraag mag luidop gesteld worden, nadat de ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Lammens, Club strikt topaanwinst'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

204
204
Infantino vreest voor WK 2026 en heeft boodschap voor Trump

Het WK voor Clubs is een voorbode voor het WK van volgend jaar. Gastland Verenigde Staten wordt op ...

96
96
‘Loïs Openda haalt voorpagina met monstertransfer’

Loïs Openda kende een minder seizoen bij RB Leipzig, maar de Rode Duivel kan nog steeds een ...

162
162
Yannick Ferrera sleept RWDM Brussels voor de rechter

Na de woelige weken van RWDM Brussels in verband met de naamsverandering staat er alweer een gevecht ...

93
93
Fener maakt AC Milan compleet belachelijk na transfer Brown

Fenerbahçe en AC Milan waren in een ferme strijd verwikkeld om Archie Brown van KAA Gent ...

136
136
'Vier voorstellen de vuilbak in: Jashari hakt knoop door'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft voortduren. Verschillende grootmachten zouden de Zwitser ...

1257
1257
Voetbal naar de vaantjes: Knallende ambras bij FIFA-bobo’s

Het WK voor Clubs zorgt voor heel wat ophef. De beste teams ter wereld komen in de Verenigde Staten ...

234
234
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal ...

85
85
Messi en Dreyer spelen MLS volledig in de vernieling

Lionel Messi en Anders Dreyer zijn niet te houden in de Major League Soccer. De twee spelen de ...

52
52
Vanessa maakt Van Crombrugge zot, die reageert met...

Eén van de meest spraakmakende relaties in BV-land ontspon zich eind vorig jaar. Toen maakten ...

635
635
'Frank Raes stil na porno-bommetje van ex'

Lange tijd vormden Frank Raes en zijn ex-vrouw Cath Luyten een prachtig koppel. De twee kregen ook ...

186
186
'Nieuwe parel uit buitenland voor Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft over heel de wereld rondspeuren naar versterking. Paars-Wit kijkt uit naar ...

247
247
'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Bij Club Brugge krijgen Nordin Jackers en Simon Mignolet elk hun kans in de voorbereiding. Nicky ...

868
868
‘Verguisde speler’ bloeit open onder Besnik Hasi

RSC Anderlecht is nog in volle voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat gebeurt met ups en downs. De ...

987
987
De Roover van Antwerp naar STVV: "Het ideale traject"

STVV heeft een nieuwe technische staf. Wouter Vrancken haalde nieuw volk naar Stayen. Jan Van ...

112
112
Zwendel escaleert: Coucke bijt van zich af op Instagram

Als ervaren ondernemer kent Marc Coucke ondertussen het klappen van de zweep. De eigenaar van ...

254
254
'Fofana verlaat Lyon: verrassende uitkomst op til'

Rondom Malick Fofana doen er al maanden héél veel geruchten. De Rode Duivel speelt ...

114
114
'Bijna Hoefkens-stunt bij Club Brugge'

Carl Hoefkens begint aan zijn tweede seizoen bij NAC Breda. De Belgische coach speelde met zijn team ...

221
221
"Anderlecht?" - Patris doorbreekt eindelijk de stilte

STVV rondde zijn oefenstage af in het Nederlandse Venray. VoetbalNieuws bracht een bezoekje aan de ...

139
139
'Standard blijft druk bezig: volgende vertrekker bekend'

Standard gooide het de voorbije maanden over een radicaal andere boeg. Sinds de aanstelling van Marc ...

134
134
'Deal met Club Brugge helpt Inter aan Rode Duivel'

Club Brugge is dezer dagen een hot item in de Italiaanse pers. De bekerwinnaar zit dezer dagen ...

541
541

Meer sportnieuws