'Anderlecht gaat voor straffe transfer in La Liga'

689 stemmen
'Anderlecht gaat voor straffe transfer in La Liga'

Jesper Fredberg is volop bezig met het voorbereiden van de zomermercato. De Deen heeft heel wat werk, want RSC Anderlecht heeft ondanks de betere resultaten nood aan een stevige kwaliteitsinjectie als het volgend jaar voor de top vier wil meestrijden. Paars-Wit heeft een speler uit La Liga op het oog, al is er zeer veel concurrentie.


Volgens L'Equipe heeft Anderlecht interesse in Haissem Hassan. Dat is een 21-jarige rechterflankspeler die uitkomt voor Villarreal. De Fransman is einde contract en daardoor een zeer interessante piste, maar de concurrentie voor zijn handtekening is bijzonder groot. RC Lens, Bordeaux, Valladolid, Eibar, Alaves, Udinese, Brentford en Sunderland zouden de Franse jeugdinternational ook graag vastleggen. De concurrentie is dus moordend.

DRIBBELS

Hassan - een linkspoot - speelt vooral bij het tweede elftal van Villarreal, waar hij als rechterflankaanvaller speelt. Hij mocht vorige maand ook invallen in de Spaanse eerste klasse voor Villarreal. Hij zat nadien ook nog twee keer op de bank bij de Spaanse club. Tegen Anderlecht zat hij in de Conference League niet in de selectie. Villarreal wil hem ook graag houden, maar Hassan gaat na het seizoen zijn opties overwegen.

Hassan is een technisch vaardige speler met een bijzonder hoog geslaagd percentage dribbels. Het is daarom geen toeval dat hij bij veel clubs, net vanwege die data, op de radar is gekomen. Alleen scoort hij nog te weinig en moet hij ook meer assists leveren. Hij moet dus nog progressie maken in de laatste zone van het veld. In onderstaand filmpje kan je hem alvast aan het werk zien.

LEES OOK: Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

Moet RSCA doorduwen voor hem?

Meest recent

‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

53
53
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

43
43
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

274
274
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

273
273
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

109
109
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

66
66
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

339
339
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

99
99
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

173
173
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

430
430
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

123
123
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

306
306
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

508
508
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

283
283
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

912
912
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

436
436
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

331
331
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

312
312
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

89
89
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

625
625
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

99
99
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

317
317
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

303
303
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

352
352

Meer sportnieuws