Lavia spreekt zich uit over terugkeer naar Man City

153 stemmen
Lavia spreekt zich uit over terugkeer naar Man City

De Rode Duivels zijn deze week aan nieuw tijdperk begonnen. Er werd afscheid genomen van oudgedienden als Eden Hazard, Toby Alderweireld en Simon Mignolet, terwijl nieuwe bondscoach Domenico Tedesco ook Axel Witsel en Dries Mertens passeerde. Hij voerde een verjonging door in de selectie en haalde daarvoor ook twee 19-jarige debutanten bij de groep.


Johan Bakayoko werd nog opgeroepen door het afhaken van Jeremy Doku, maar Roméo Lavia was er al meteen bij. De jonge middenvelder gooit dan ook hoge ogen bij Southampton en wordt nu al gelinkt aan absolute megatransfer in de zomer. Zowat elke Engelse grootmacht wil hem en zijn ex-club Manchester City beschikt ook over een optie om hem voor 45 miljoen euro terug te halen.

Het lijkt dus niet ondenkbaar dat de Cityzens die optie zullen gebruiken, maar Lavia blijft er rustig bij. "Een terugkeer naar City? Dat is te vroeg om te zeggen, we zien wel na het seizoen", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. Zijn passage in Manchester helpt hem nu wel bij de nationale ploeg, want hij kent aanvoerder Kevin De Bruyne al goed. "Kevin De Bruyne heeft me geholpen om me te integreren in de A-ploeg van City. We hebben een goeie relatie en hij heeft me altijd bijgestaan om een betere speler te worden."

VOORBEELD WITSEL
Lavia had ook nog lovende woorden voor Axel Witsel, die hij mee uit de selectie hielp duwen. "Als ik me met een Duivel van de laatste tien jaar moet vergelijken, is het Axel Witsel. Ik heb veel van hem geleerd en hij is altijd een voorbeeld geweest voor mij. We hebben dezelfde positie en zijn rust aan de bal is inspirerend", vertelde Lavia nog aan de verzamelde pers.

LEES OOK: Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

🚀

Moet Lavia tegen Zweden al basisspeler zijn?

Meest recent

DAZN-debat laait weer op: Bornauw spreekt straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

63
63
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

97
97
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

332
332
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

112
112
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

13
13
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

293
293
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

101
101
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

103
103
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

555
555
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

606
606
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

284
284
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

359
359
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

89
89
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

163
163
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

219
219
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

92
92
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

168
168
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

76
76
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

182
182
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

189
189
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

29
29
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

221
221
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

472
472
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

311
311
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

93
93

Meer sportnieuws