Lavia spreekt zich uit over terugkeer naar Man City

door
Lavia spreekt zich uit over terugkeer naar Man City

De Rode Duivels zijn deze week aan nieuw tijdperk begonnen. Er werd afscheid genomen van oudgedienden als Eden Hazard, Toby Alderweireld en Simon Mignolet, terwijl nieuwe bondscoach Domenico Tedesco ook Axel Witsel en Dries Mertens passeerde. Hij voerde een verjonging door in de selectie en haalde daarvoor ook twee 19-jarige debutanten bij de groep.


Johan Bakayoko werd nog opgeroepen door het afhaken van Jeremy Doku, maar Roméo Lavia was er al meteen bij. De jonge middenvelder gooit dan ook hoge ogen bij Southampton en wordt nu al gelinkt aan absolute megatransfer in de zomer. Zowat elke Engelse grootmacht wil hem en zijn ex-club Manchester City beschikt ook over een optie om hem voor 45 miljoen euro terug te halen.

Het lijkt dus niet ondenkbaar dat de Cityzens die optie zullen gebruiken, maar Lavia blijft er rustig bij. "Een terugkeer naar City? Dat is te vroeg om te zeggen, we zien wel na het seizoen", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. Zijn passage in Manchester helpt hem nu wel bij de nationale ploeg, want hij kent aanvoerder Kevin De Bruyne al goed. "Kevin De Bruyne heeft me geholpen om me te integreren in de A-ploeg van City. We hebben een goeie relatie en hij heeft me altijd bijgestaan om een betere speler te worden."

VOORBEELD WITSEL
Lavia had ook nog lovende woorden voor Axel Witsel, die hij mee uit de selectie hielp duwen. "Als ik me met een Duivel van de laatste tien jaar moet vergelijken, is het Axel Witsel. Ik heb veel van hem geleerd en hij is altijd een voorbeeld geweest voor mij. We hebben dezelfde positie en zijn rust aan de bal is inspirerend", vertelde Lavia nog aan de verzamelde pers.

LEES OOK: Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

Moet Lavia tegen Zweden al basisspeler zijn?

Meest recent

Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

17
17
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

82
82
'Openda weg bij Juventus: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

34
34
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

87
87
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

195
195
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

58
58
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

201
201
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

129
129
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

128
128
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

334
334
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

156
156
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

273
273
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

146
146
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

186
186
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

355
355
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

490
490
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

108
108
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

413
413
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

327
327
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

53
53
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

701
701
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

203
203
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

205
205
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

65
65

Meer sportnieuws