Lavia spreekt zich uit over terugkeer naar Man City

153 stemmen
Lavia spreekt zich uit over terugkeer naar Man City

De Rode Duivels zijn deze week aan nieuw tijdperk begonnen. Er werd afscheid genomen van oudgedienden als Eden Hazard, Toby Alderweireld en Simon Mignolet, terwijl nieuwe bondscoach Domenico Tedesco ook Axel Witsel en Dries Mertens passeerde. Hij voerde een verjonging door in de selectie en haalde daarvoor ook twee 19-jarige debutanten bij de groep.


Johan Bakayoko werd nog opgeroepen door het afhaken van Jeremy Doku, maar Roméo Lavia was er al meteen bij. De jonge middenvelder gooit dan ook hoge ogen bij Southampton en wordt nu al gelinkt aan absolute megatransfer in de zomer. Zowat elke Engelse grootmacht wil hem en zijn ex-club Manchester City beschikt ook over een optie om hem voor 45 miljoen euro terug te halen.

Het lijkt dus niet ondenkbaar dat de Cityzens die optie zullen gebruiken, maar Lavia blijft er rustig bij. "Een terugkeer naar City? Dat is te vroeg om te zeggen, we zien wel na het seizoen", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. Zijn passage in Manchester helpt hem nu wel bij de nationale ploeg, want hij kent aanvoerder Kevin De Bruyne al goed. "Kevin De Bruyne heeft me geholpen om me te integreren in de A-ploeg van City. We hebben een goeie relatie en hij heeft me altijd bijgestaan om een betere speler te worden."

VOORBEELD WITSEL
Lavia had ook nog lovende woorden voor Axel Witsel, die hij mee uit de selectie hielp duwen. "Als ik me met een Duivel van de laatste tien jaar moet vergelijken, is het Axel Witsel. Ik heb veel van hem geleerd en hij is altijd een voorbeeld geweest voor mij. We hebben dezelfde positie en zijn rust aan de bal is inspirerend", vertelde Lavia nog aan de verzamelde pers.

LEES OOK: Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

🚀

Moet Lavia tegen Zweden al basisspeler zijn?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

39
39
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

76
76
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

20
20
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

131
131
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

128
128
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

117
117
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

205
205
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

185
185
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

268
268
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

414
414
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

583
583
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

150
150
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

229
229
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

312
312
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

586
586
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws