PSV zet Anderlecht weer met voetjes op de grond

1502 stemmen
PSV zet Anderlecht weer met voetjes op de grond

Anderlecht boekte de voorbije weken enkele uitstekende resultaten. Het stuntte vorige donderdag door in Spanje Villarreal met 0-1 te kloppen, wat meteen voldoende was voor een plaats in de kwartfinale van de Conference League. Daar kwam in het weekend nog een zege tegen OH Leuven bij, waardoor het ook weer in de top acht in de Jupiler Pro League belandde.


Om die goede flow niet te verliezen, speelde Anderlecht woensdag een oefenwedstrijd in Eindhoven tegen PSV. De nummer drie uit de Eredivisie was immers een ideale sparringpartner met het vooruitzicht op de Europese confrontatie tegen reeksgenoot AZ kort na de interlandbreak. Beide teams moesten natuurlijk wel een pak sterkhouders missen door internationale verplichtingen, terwijl Anderlecht het ook zonder de geblesseerden Verschaeren en Slimani moest stellen.

Het goede nieuws voor Paars-Wit was wel dat Hannes Delcroix en Marco Kana nog eens speelminuten konden maken. De twee jeugdproducten sukkelden de voorbije maanden met blessures, maar lijken stilaan weer klaar voor het grote werk. Bij PSV kwam Thorgan Hazard na blessureleed voor het eerst weer aan de aftrap, maar hij werd wel na een halfuur alweer vervangen.

VOETEN OP DE GROND
Anderlecht werd in Eindhoven wel weer met de voeten op de grond gezet, want het kon weinig inbrengen tegen PSV en kreeg een 2-0 om de oren. Talenten Mohamed Nassoh en Mohammed Amin-Doudah, een 20-jarige Belgische middenvelder, zorgden voor de doelpunten. Riemer heeft de komende tien dagen dus nog werk aan de winkel.

Anderlecht startte tegen PSV met: Van Crombrugge - Abdulrazak, Lissens, Delcroix, Camara - Leoni, Kana, Refaelov - Bellman, Raman, Angulo

LEES OOK: 'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Moet Anderlecht zich zorgen maken over dat resultaat?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

45
45
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

217
217
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

223
223
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

73
73
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

62
62
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

510
510
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

268
268
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

123
123
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

123
123
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

291
291
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

413
413
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

101
101
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

568
568
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

368
368
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

275
275
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

144
144
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws