PSV zet Anderlecht weer met voetjes op de grond

door
PSV zet Anderlecht weer met voetjes op de grond

Anderlecht boekte de voorbije weken enkele uitstekende resultaten. Het stuntte vorige donderdag door in Spanje Villarreal met 0-1 te kloppen, wat meteen voldoende was voor een plaats in de kwartfinale van de Conference League. Daar kwam in het weekend nog een zege tegen OH Leuven bij, waardoor het ook weer in de top acht in de Jupiler Pro League belandde.


Om die goede flow niet te verliezen, speelde Anderlecht woensdag een oefenwedstrijd in Eindhoven tegen PSV. De nummer drie uit de Eredivisie was immers een ideale sparringpartner met het vooruitzicht op de Europese confrontatie tegen reeksgenoot AZ kort na de interlandbreak. Beide teams moesten natuurlijk wel een pak sterkhouders missen door internationale verplichtingen, terwijl Anderlecht het ook zonder de geblesseerden Verschaeren en Slimani moest stellen.

Het goede nieuws voor Paars-Wit was wel dat Hannes Delcroix en Marco Kana nog eens speelminuten konden maken. De twee jeugdproducten sukkelden de voorbije maanden met blessures, maar lijken stilaan weer klaar voor het grote werk. Bij PSV kwam Thorgan Hazard na blessureleed voor het eerst weer aan de aftrap, maar hij werd wel na een halfuur alweer vervangen.

VOETEN OP DE GROND
Anderlecht werd in Eindhoven wel weer met de voeten op de grond gezet, want het kon weinig inbrengen tegen PSV en kreeg een 2-0 om de oren. Talenten Mohamed Nassoh en Mohammed Amin-Doudah, een 20-jarige Belgische middenvelder, zorgden voor de doelpunten. Riemer heeft de komende tien dagen dus nog werk aan de winkel.

Anderlecht startte tegen PSV met: Van Crombrugge - Abdulrazak, Lissens, Delcroix, Camara - Leoni, Kana, Refaelov - Bellman, Raman, Angulo

LEES OOK: Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

Moet Anderlecht zich zorgen maken over dat resultaat?

Meest recent

Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

6
6
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

16
16
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

40
40
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

33
33
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

82
82
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

204
204
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

82
82
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

131
131
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

538
538
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

61
61
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

276
276
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

202
202
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

1098
1098
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

220
220
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

856
856
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

543
543
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

633
633
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

576
576
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

128
128
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

37
37
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

156
156
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

679
679
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

139
139
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

300
300
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

291
291

Meer sportnieuws