Belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

door
Belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De vuurdoop van Domenico Tedesco als bondscoach van de Rode Duivels komt er bliksemsnel aan, want vrijdag moeten ze in Zweden al aan de bak voor hun eerste kwalificatiematch op weg naar het EK 2024. De voorbije dagen waren er wel nog enkele zorgenkindjes in de krappe selectie, want niet alle Duivels verschenen dinsdag op training.


Tedesco zag al Jérémy Doku afhaken en riep daarom Johan Bakayoko als vervanger op. Desondanks verschenen dinsdag slechts zeventien spelers op het trainingsveld, terwijl maar liefst zeven jongens binnen bleven. Daarbij zaten ook belangrijke pionnen als Jan Vertonghen, Leandro Trossard, Romelu Lukaku en kersvers aanvoerder Kevin De Bruyne.

Maar alle twijfels over hun paraatheid zijn intussen helemaal van de baan. Het Laatste Nieuws meldt dat woensdag de volledige groep de training kon afwerken en dat Tedesco dus op zijn volledige 24-koppige selectie kon rekenen. Er lijken dus geen blessurezorgen te zijn voor de kraker in Solna op vrijdagavond.

KEUZES
Tedesco heeft nu nog twee dagen om zijn troepen klaar te stomen voor hun eerste opdracht. Hij zal meteen ook de nodige knopen moeten doorhakken over de basiself. Kiest hij voor een defensie met drie of vier verdedigers? En worden er eventueel nog grote namen gepasseerd na de niet-selecties van Mertens en Witsel? We zullen het de komende dagen ongetwijfeld ontdekken.

LEES OOK: Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Denk je dat Tedesco meteen goede resultaten zal neerzetten?

Meest recent

KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

3
3
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

67
67
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

71
71
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

169
169
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

277
277
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

13
13
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

141
141
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

36
36
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

279
279
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

310
310
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

48
48
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

318
318
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

382
382
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

624
624
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

626
626
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

972
972
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

174
174
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

48
48
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1065
1065
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

296
296
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

348
348
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

172
172
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

202
202
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

641
641
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

610
610

Meer sportnieuws