TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer voor Club, Standard slaat toe'

623
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer voor Club, Standard slaat toe'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht weer enkele lucratieve transfers verwachten. Zo is Tajon Buchanan een grote kandidaat voor een vertrek, want hij werd de voorbije maanden al nadrukkelijk aan Inter gelinkt. Zelf verkondigde de Canadees in zijn thuisland nu nog eens dat België voor hem slechts een tussenstap is en dat hij graag in een topcompetitie wil belanden. Club zal ongetwijfeld een bedrag met acht cijfers voor hem willen vangen.



Standard maakt al werk van enkele stevige aanwinsten voor de zomer. Zo is het niet uitgesloten dat ze in de zomer een nieuwe poging wagen om Zinho Vanheusden terug te halen. In januari informeerden ze al naar de eenmalige Rode Duivel, die dit seizoen amper aan de bak kwam bij AZ door aanhoudend blessureleed. Daarnaast werden ook al gesprekken aangeknoopt met Olympiakos omtrent een definitieve overgang van Phillip Zinckernagel.

Bij Anderlecht moeten ze dan weer een vertrek van Bart Verbruggen vrezen. De Nederlandse doelman loopt in de kijker met zijn prestaties en zijn eerste selectie voor Oranje. Hij zou nu al gevolgd worden door Liverpool en Manchester United. Zelf blijft Verbruggen wel op de vlakte over de geruchten. "Ik lees niet zoveel", blijft hij nuchter.



SK Beveren heeft een belangrijke slag weten te slaan naar volgend seizoen. De tweedeklasser laat immers weten dat het de contracten van Thierno Barry, Malick Fall en Mauro Trari heeft verlengd. Vooral die eerste was dit seizoen zeer belangrijk met al vijftien goals, waardoor er ook belangstelling was uit de Jupiler Pro League. De 20-jarige aanvaller blijft echter op de Freethiel.

BUITENLAND

Vorig seizoen was Kaoru Mitoma nog bij Union te bewonderen, maar in de zomer maakt hij mogelijk de stap naar een absolute klepper.  De Japanse winger is bij Brighton aan een zeer sterk seizoen bezig en dat is een aantal grootmachten niet ontgaan. Bayern München, Manchester United, Manchester City en Real Madrid zouden in de zomer een bod overwegen. Brighton zou voor 35 miljoen euro bereid zijn om mee te werken aan een transfer.



Bij FC Barcelona halen ze in de zomer mogelijk een Rode Duivel, want ze beschikken over een optie om Yannick Carrasco voor 20 miljoen euro bij Atletico Madrid weg te halen. De Catalanen zouden ook van plan zijn om een bod uit te brengen op de flankaanvaller, maar ze hopen de prijs wel drastisch te kunnen laten zakken. Zo zouden ze amper 9 à 10 miljoen euro veil hebben voor Carrasco. De kans lijkt eerder klein dat Atletico daarmee akkoord zal gaan.

LEES OOK: Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

Zal Anderlecht Verbruggen volgend seizoen nog kunnen houden?

Meest recent

Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

5
5
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

23
23
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

46
46
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

40
40
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

79
79
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

55
55
Interlandbreak hakt erin bij KRC Genk: grote valkuil

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver, maar de competitie ligt nu drie weken stil voor een ...

75
75
Bizarre beelden: pletwals rijdt op ex-Engelse international

Vanuit Thailand komen zotte beelden overgewaaid. In de hoogste klasse werd ex-Engelse international ...

14
14
TRANSFERUURTJE: ‘Club vreest vertrek, Anderlecht grijpt in’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

370
370
Gianni Infantino gooit alles in de strijd met brief

De kritiek op Gianni Infantino was snoeihard de afgelopen weken. Na het WK kreeg de FIFA-baas enorm ...

65
65
Nicolas Frutos daagt Mario Kohnen bij Charleroi uit

Sporting Charleroi is sterk aan het seizoen begonnen. Met 18 punten uit zeven wedstrijden staan de ...

57
57
Atlético maakt Real belachelijk: Mourinho afgemaakt

De Madrileense derby tussen Real Madrid en Atlético Madrid blijft nazinderen. José ...

85
85
Israël woest na Ierse uitspraken: “Hypocriet en dom!”

De vlam zit al ferm in de pan voor de clash tussen Ierland en Israël. De Ierse bondscoach ...

109
109
KSC Lokeren pakt uit met comeback: ‘Schat aan ervaring’

KSC Lokeren heeft nog een aanwinst voorgesteld. De zomermercato zit er al een tijdje op, maar toch ...

83
83
Mark van Bommel legt lat erg hoog met straffe speech

Mark van Bommel is begonnen als bondscoach van de Rode Duivels. De Nederlander is de opvolger van ...

146
146
"Fenomenaal" - Hein gelooft ogen niet bij JPL-uitblinker

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

250
250
Gemiste kans Van Bommel? "Verbazend dat hij er niet bij is"

Mark van Bommel heeft zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach samengesteld. Daarin voorzag hij ...

236
236
Tresoldi-soap duurt voort: "De wereld is veranderd"

Club Brugge ziet deze week weer een waslijst aan internationals uitzwermen. Ook Nicolo Tresoldi zal ...

255
255
'Zidane drukt stempel: Mbappé krijgt drastische boodschap'

Mark van Bommel is begonnen aan zijn eerste interland-periode bij de Rode Duivels. En ook bij ...

167
167
"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

1095
1095
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

252
252
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

156
156
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

520
520
'Real zes punten achter: Mourinho viseert grote naam'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

239
239
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

169
169

Meer sportnieuws