TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer voor Club, Standard slaat toe'

623 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer voor Club, Standard slaat toe'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht weer enkele lucratieve transfers verwachten. Zo is Tajon Buchanan een grote kandidaat voor een vertrek, want hij werd de voorbije maanden al nadrukkelijk aan Inter gelinkt. Zelf verkondigde de Canadees in zijn thuisland nu nog eens dat België voor hem slechts een tussenstap is en dat hij graag in een topcompetitie wil belanden. Club zal ongetwijfeld een bedrag met acht cijfers voor hem willen vangen.



Standard maakt al werk van enkele stevige aanwinsten voor de zomer. Zo is het niet uitgesloten dat ze in de zomer een nieuwe poging wagen om Zinho Vanheusden terug te halen. In januari informeerden ze al naar de eenmalige Rode Duivel, die dit seizoen amper aan de bak kwam bij AZ door aanhoudend blessureleed. Daarnaast werden ook al gesprekken aangeknoopt met Olympiakos omtrent een definitieve overgang van Phillip Zinckernagel.

Bij Anderlecht moeten ze dan weer een vertrek van Bart Verbruggen vrezen. De Nederlandse doelman loopt in de kijker met zijn prestaties en zijn eerste selectie voor Oranje. Hij zou nu al gevolgd worden door Liverpool en Manchester United. Zelf blijft Verbruggen wel op de vlakte over de geruchten. "Ik lees niet zoveel", blijft hij nuchter.



SK Beveren heeft een belangrijke slag weten te slaan naar volgend seizoen. De tweedeklasser laat immers weten dat het de contracten van Thierno Barry, Malick Fall en Mauro Trari heeft verlengd. Vooral die eerste was dit seizoen zeer belangrijk met al vijftien goals, waardoor er ook belangstelling was uit de Jupiler Pro League. De 20-jarige aanvaller blijft echter op de Freethiel.

BUITENLAND

Vorig seizoen was Kaoru Mitoma nog bij Union te bewonderen, maar in de zomer maakt hij mogelijk de stap naar een absolute klepper.  De Japanse winger is bij Brighton aan een zeer sterk seizoen bezig en dat is een aantal grootmachten niet ontgaan. Bayern München, Manchester United, Manchester City en Real Madrid zouden in de zomer een bod overwegen. Brighton zou voor 35 miljoen euro bereid zijn om mee te werken aan een transfer.



Bij FC Barcelona halen ze in de zomer mogelijk een Rode Duivel, want ze beschikken over een optie om Yannick Carrasco voor 20 miljoen euro bij Atletico Madrid weg te halen. De Catalanen zouden ook van plan zijn om een bod uit te brengen op de flankaanvaller, maar ze hopen de prijs wel drastisch te kunnen laten zakken. Zo zouden ze amper 9 à 10 miljoen euro veil hebben voor Carrasco. De kans lijkt eerder klein dat Atletico daarmee akkoord zal gaan.

LEES OOK: Brandon Mechele bezorgt Ruud Vormer enorm kippenvelmoment

Zal Anderlecht Verbruggen volgend seizoen nog kunnen houden?

Meest recent

'Zulte Waregem heeft beet en vindt nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem kijkt vooral naar jonge buitenlandse spelers om de kern te versterken. Essevee staat ...

120
120
Rodri-gekte barst los: Maresca spreekt over Real Madrid

Volgens recente geruchten zou Rodri openstaan voor een mogelijke transfer naar Real Madrid. De ...

20
20
Alderweireld reageert en laat fans nu al dromen

Toby Alderweireld stapt mee in het nieuwe project bij Royal Antwerp FC. Hij is een van de vele ...

116
116
'Westerlo raast door en shopt in Denemarken'

KVC Westerlo kent een zeer drukke zomermercato. Nadat de Kemphanen al heel wat smaakmakers lieten ...

88
88
Van Bommel bij België: wordt het dit type voetbal?

Mark van Bommel werd aangesteld als bondscoach van België. Dat is op zich een goede keuze, al ...

71
71
'OHL strijkt miljoenen op én vindt nieuwe aanvaller'

Bij OH Leuven zijn ze in gang geschoten op de transfermarkt. Timmy Simons krijgt er weldra nog een ...

49
49
Ex-JPL speler Wesley Hoedt onderdeel van liefdesbom

Na een periode waarin zijn privéleven volop in de belangstelling stond, kiest voormalig ...

59
59
Summerville verbaast iedereen met nieuwe club

Crysencio Summerville zete zijn carrière voort in Saudi-Arabië. De 24-jarige ...

35
35
Antwerp tankt vertrouwen en wint galamatch

Royal Antwerp FC werkte vanavond een oefenmatch af op de eigen Bosuil. Zondere coach en zonder echt ...

152
152
'Anderlecht legt stevig miljoenenbod neer voor international'

RSC Anderlecht heeft flink wat versterking nodig als het wil meestrijden voor de prijzen in ...

456
456
'Van Bommel bondscoach: Waalse pers dropt bommetje'

Het doorsturen van Rudi Garcia door Vincent Mannaert wordt niet heel erg geapprecieerd in ...

236
236
Drie ‘namen’ krijgen stevig signaal van Bruno

RSC Anderlecht speelde 1-1 na een degelijke, geen geweldige, prestatie tegen Hammarby. Coach Vitor ...

261
261
'Rode Duivels opgelicht? WK-gokbom van 500.000 dollar'

Een vreemde weddenschap rond Folarin Balogun haalde bijna 500.000 dollar aan handelsvolume. Ze ...

198
198
Dochter van Mark van Bommel doet monden openvallen

Mark van Bommel staat sinds vrijdag volop in de schijnwerpers als de nieuwe bondscoach van de Rode ...

110
110
'Italië stelt legende aan als nieuwe bondscoach'

Italië zit in een ongeziene crisis. Ze misten de laatste drie WK's en Paolo Maldini moet ...

100
100
STVV slaat toe: contract tot medio 2029

STVV wil de komende jaren een vaste waarde worden in de subtop van de Jupiler Pro League. De ...

38
38
Tessa Wullaert verrast met nieuwe club

Tessa Wullaert heeft een nieuwe club gevonden en het is een verrassende. De Red Flame blijft dan ...

59
59
'Grote kuis in Genk: plan De Condé valt in duigen'

Op inkomend vlak tastte KRC Genk al diep in de buidel voor Jeppe Erenbjerg en Rafiu Durosinmi, maar ...

836
836
'Sibierski verrast: transfertargets Anderlecht onthuld'

Na het gelijkspel in Zweden moet RSC Anderlecht volgende week vol aan de bak tegen Hammarby wil het ...

688
688
Brandon Mechele bezorgt Ruud Vormer enorm kippenvelmoment

Ruud Vormer en Brandon Mechele blijven ook naast het veld graag iets terugdoen voor het Belgische ...

466
466
Bommetje voor Van Bommel: direct clash met Courtois?

Witte rook vanuit Tubeke, waar Mark van Bommel vrijdag officieel werd voorgesteld als bondscoach van ...

448
448
'Antwerp zoekt trainer: Vandenhaute drukt stempel'

Wouter Vandenhaute mag zich eindelijk ook officieel eigenaar van Antwerp noemen. Na zijn mislukte ...

313
313
'Jackpot voor Club Brugge: record Tzolis al aan diggelen'

Het belooft alsmaar meer een ronduit historische zomer te worden voor Club Brugge. Niet alleen lijkt ...

1017
1017
Antwerp rondt overname af: Vandenhaute meteen in actie

De kogel was al langer door de kerk, maar nu de laatste details zijn uitgeklaard is de miljoenendeal ...

401
401
Van Gucht schiet dubbel raak: reporter verbouwereerd

Ruben Van Gucht heeft opnieuw van zich laten spreken. De sportjournalist zorgde de voorbije uren ...

59
59

Meer sportnieuws