TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer voor Club, Standard slaat toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer voor Club, Standard slaat toe'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht weer enkele lucratieve transfers verwachten. Zo is Tajon Buchanan een grote kandidaat voor een vertrek, want hij werd de voorbije maanden al nadrukkelijk aan Inter gelinkt. Zelf verkondigde de Canadees in zijn thuisland nu nog eens dat België voor hem slechts een tussenstap is en dat hij graag in een topcompetitie wil belanden. Club zal ongetwijfeld een bedrag met acht cijfers voor hem willen vangen.



Standard maakt al werk van enkele stevige aanwinsten voor de zomer. Zo is het niet uitgesloten dat ze in de zomer een nieuwe poging wagen om Zinho Vanheusden terug te halen. In januari informeerden ze al naar de eenmalige Rode Duivel, die dit seizoen amper aan de bak kwam bij AZ door aanhoudend blessureleed. Daarnaast werden ook al gesprekken aangeknoopt met Olympiakos omtrent een definitieve overgang van Phillip Zinckernagel.

Bij Anderlecht moeten ze dan weer een vertrek van Bart Verbruggen vrezen. De Nederlandse doelman loopt in de kijker met zijn prestaties en zijn eerste selectie voor Oranje. Hij zou nu al gevolgd worden door Liverpool en Manchester United. Zelf blijft Verbruggen wel op de vlakte over de geruchten. "Ik lees niet zoveel", blijft hij nuchter.



SK Beveren heeft een belangrijke slag weten te slaan naar volgend seizoen. De tweedeklasser laat immers weten dat het de contracten van Thierno Barry, Malick Fall en Mauro Trari heeft verlengd. Vooral die eerste was dit seizoen zeer belangrijk met al vijftien goals, waardoor er ook belangstelling was uit de Jupiler Pro League. De 20-jarige aanvaller blijft echter op de Freethiel.

BUITENLAND

Vorig seizoen was Kaoru Mitoma nog bij Union te bewonderen, maar in de zomer maakt hij mogelijk de stap naar een absolute klepper.  De Japanse winger is bij Brighton aan een zeer sterk seizoen bezig en dat is een aantal grootmachten niet ontgaan. Bayern München, Manchester United, Manchester City en Real Madrid zouden in de zomer een bod overwegen. Brighton zou voor 35 miljoen euro bereid zijn om mee te werken aan een transfer.



Bij FC Barcelona halen ze in de zomer mogelijk een Rode Duivel, want ze beschikken over een optie om Yannick Carrasco voor 20 miljoen euro bij Atletico Madrid weg te halen. De Catalanen zouden ook van plan zijn om een bod uit te brengen op de flankaanvaller, maar ze hopen de prijs wel drastisch te kunnen laten zakken. Zo zouden ze amper 9 à 10 miljoen euro veil hebben voor Carrasco. De kans lijkt eerder klein dat Atletico daarmee akkoord zal gaan.

LEES OOK: 'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

Zal Anderlecht Verbruggen volgend seizoen nog kunnen houden?

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

79
79
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

37
37
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

26
26
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

77
77
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

78
78
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

93
93
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

16
16
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

110
110
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

121
121
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

135
135
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

257
257
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

166
166
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

194
194
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

284
284
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

42
42
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

156
156
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

103
103
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

161
161
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

603
603
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

340
340
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

177
177
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

377
377
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

386
386
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

134
134
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

393
393

Meer sportnieuws