TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer voor Club, Standard slaat toe'

623
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer voor Club, Standard slaat toe'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht weer enkele lucratieve transfers verwachten. Zo is Tajon Buchanan een grote kandidaat voor een vertrek, want hij werd de voorbije maanden al nadrukkelijk aan Inter gelinkt. Zelf verkondigde de Canadees in zijn thuisland nu nog eens dat België voor hem slechts een tussenstap is en dat hij graag in een topcompetitie wil belanden. Club zal ongetwijfeld een bedrag met acht cijfers voor hem willen vangen.



Standard maakt al werk van enkele stevige aanwinsten voor de zomer. Zo is het niet uitgesloten dat ze in de zomer een nieuwe poging wagen om Zinho Vanheusden terug te halen. In januari informeerden ze al naar de eenmalige Rode Duivel, die dit seizoen amper aan de bak kwam bij AZ door aanhoudend blessureleed. Daarnaast werden ook al gesprekken aangeknoopt met Olympiakos omtrent een definitieve overgang van Phillip Zinckernagel.

Bij Anderlecht moeten ze dan weer een vertrek van Bart Verbruggen vrezen. De Nederlandse doelman loopt in de kijker met zijn prestaties en zijn eerste selectie voor Oranje. Hij zou nu al gevolgd worden door Liverpool en Manchester United. Zelf blijft Verbruggen wel op de vlakte over de geruchten. "Ik lees niet zoveel", blijft hij nuchter.



SK Beveren heeft een belangrijke slag weten te slaan naar volgend seizoen. De tweedeklasser laat immers weten dat het de contracten van Thierno Barry, Malick Fall en Mauro Trari heeft verlengd. Vooral die eerste was dit seizoen zeer belangrijk met al vijftien goals, waardoor er ook belangstelling was uit de Jupiler Pro League. De 20-jarige aanvaller blijft echter op de Freethiel.

BUITENLAND

Vorig seizoen was Kaoru Mitoma nog bij Union te bewonderen, maar in de zomer maakt hij mogelijk de stap naar een absolute klepper.  De Japanse winger is bij Brighton aan een zeer sterk seizoen bezig en dat is een aantal grootmachten niet ontgaan. Bayern München, Manchester United, Manchester City en Real Madrid zouden in de zomer een bod overwegen. Brighton zou voor 35 miljoen euro bereid zijn om mee te werken aan een transfer.



Bij FC Barcelona halen ze in de zomer mogelijk een Rode Duivel, want ze beschikken over een optie om Yannick Carrasco voor 20 miljoen euro bij Atletico Madrid weg te halen. De Catalanen zouden ook van plan zijn om een bod uit te brengen op de flankaanvaller, maar ze hopen de prijs wel drastisch te kunnen laten zakken. Zo zouden ze amper 9 à 10 miljoen euro veil hebben voor Carrasco. De kans lijkt eerder klein dat Atletico daarmee akkoord zal gaan.

LEES OOK: De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Zal Anderlecht Verbruggen volgend seizoen nog kunnen houden?

Meest recent

Scaloni waarschuwt héél Argentinië na afhaken van Messi

Lionel Messi heeft afgelopen nacht afscheid genomen van de Argentijnse nationale ploeg. De 39-jarige ...

5
5
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

10
10
PSV legt zeer knappe financiële cijfers voor

PSV is al vele jaren de nummer één in Nederland en de club wil dat ook blijven. Er ...

9
9
"Anderlecht deed ons een officieel transfervoorstel"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars deden ook heel wat ...

80
80
Verrassende data: België slechtste leerling tegen Frankrijk

Mark van Bommel sprak over het verbreken van records met bepaalde data. Sprintmeters, high intensity ...

54
54
Ronaldo-statement zindert na: "Niet uit te leggen"

Na een soap die bijna de volledige interland-periode de gemoederen bedaarden, heeft Cristiano ...

33
33
Onverwachte Duivel eist basisplaats op: "Ongelooflijke speler"

Een aantal Rode Duivels heeft serieus indruk gemaakt tijdens het voorbije vierluik. Zo werden met ...

90
90
'Vitor Bruno onverbiddelijk: aanvaller definitief afgeschreven'

Nu de interland-periode erop zit, mag ook RSC Anderlecht zijn internationals terug verwelkomen. En ...

212
212
"Grootste teleurstelling" - Waalse pers boort Duivel de grond in

Het eerste interland-luik onder Mark van Bommel zit er weeral op. De nederlagen tegen Frankrijk ...

337
337
Nieuwe naam voor Van Bommel: grote uitblinker Jonge Duivels

De nationale beloften hebben zich rechtstreeks geplaatst voor het EK U21 van komende zomer. Ze deden ...

280
280
Eigen ploegmaat slaat terug: Godts compleet vernederd

Mika Godts vindt zichzelf even goed als een ploegmaat van hem bij PSG. "Ik heb dezelfde kwaliteiten ...

224
224
Kippenvel! Messi schittert in emotioneel Argentijns afscheid

Dinsdagnacht is een einde gekomen aan één van de mooiste hoofdstukken uit de moderne ...

94
94
Grote lichtpunten bij Duivels: "Over zes weken andere speler"

Het heeft niet mogen zijn voor de Rode Duivels. Maandagavond stonden ze tot de 77ste minuut nochtans ...

284
284
Perisic heeft zéér straf record in zicht

Ooit maakte Ivan Perisic nog furore op de Belgische velden, want hij lanceerde zijn ...

42
42
'AA Gent heeft vervanger Ngom in vizier'

AA Gent is verrassend sterk aan het seizoen begonnen. Het plaatste zich voor de league phase van de ...

150
150
Nieuwe zeperd voor Pocognoli voor eigen volk

Sébastien Pocognoli maakte tijdens deze interlandperiode zijn debuut als bondscoach van ...

71
71
Sterkhouder legt uit waarom hij plots bij Beerschot verdween

Beerschot kende best een bewogen transferzomer, nadat het vorig seizoen op de valreep naast promotie ...

105
105
Spanje wint op de valreep nog, glorieus jubileum Kane

Dinsdagavond werden ook de laatste wedstrijden van dit interlandluik in de Nations League afgewerkt. ...

134
134
'Napoli klopt weer aan: Union droomt van megasom'

Union beleefde de voorbije maanden alweer een zeer drukke transferzomer. De Brusselaars zagen voor ...

64
64
Stijnen springt in de bres voor neergesabelde Rode Duivel

De Rode Duivels hebben deze interlandperiode afgesloten met een domper, want ze kregen maandagavond ...

214
214
'Grote verrassing: KV Kortrijk haalt toch nieuwe coach'

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een pauze van drie weken weer op gang. Dat lijkt ...

160
160
Ronaldo onthult zijn waarheid: bondscoach helemaal afgemaakt

In Portugal is er de voorbije week een heuse bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige ...

145
145
Cercle Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Cercle Brugge is moeizaam aan het seizoen begonnen. De Bruggelingen hebben wel één ...

51
51
Belgische beloften plaatsen zich al bibberend voor het EK

De Belgische beloften speelden vanavond een cruciale match op het veld van Denemarken. Bij een ...

189
189
Boma, Xavier of Marc? Belgische profs leggen alles op tafel

Wie ooit naar FC De Kampioenen keek, heeft ongetwijfeld zijn favoriete personage. Ook heel wat ...

29
29

Meer sportnieuws