TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer voor Club, Standard slaat toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer voor Club, Standard slaat toe'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht weer enkele lucratieve transfers verwachten. Zo is Tajon Buchanan een grote kandidaat voor een vertrek, want hij werd de voorbije maanden al nadrukkelijk aan Inter gelinkt. Zelf verkondigde de Canadees in zijn thuisland nu nog eens dat België voor hem slechts een tussenstap is en dat hij graag in een topcompetitie wil belanden. Club zal ongetwijfeld een bedrag met acht cijfers voor hem willen vangen.



Standard maakt al werk van enkele stevige aanwinsten voor de zomer. Zo is het niet uitgesloten dat ze in de zomer een nieuwe poging wagen om Zinho Vanheusden terug te halen. In januari informeerden ze al naar de eenmalige Rode Duivel, die dit seizoen amper aan de bak kwam bij AZ door aanhoudend blessureleed. Daarnaast werden ook al gesprekken aangeknoopt met Olympiakos omtrent een definitieve overgang van Phillip Zinckernagel.

Bij Anderlecht moeten ze dan weer een vertrek van Bart Verbruggen vrezen. De Nederlandse doelman loopt in de kijker met zijn prestaties en zijn eerste selectie voor Oranje. Hij zou nu al gevolgd worden door Liverpool en Manchester United. Zelf blijft Verbruggen wel op de vlakte over de geruchten. "Ik lees niet zoveel", blijft hij nuchter.



SK Beveren heeft een belangrijke slag weten te slaan naar volgend seizoen. De tweedeklasser laat immers weten dat het de contracten van Thierno Barry, Malick Fall en Mauro Trari heeft verlengd. Vooral die eerste was dit seizoen zeer belangrijk met al vijftien goals, waardoor er ook belangstelling was uit de Jupiler Pro League. De 20-jarige aanvaller blijft echter op de Freethiel.

BUITENLAND

Vorig seizoen was Kaoru Mitoma nog bij Union te bewonderen, maar in de zomer maakt hij mogelijk de stap naar een absolute klepper.  De Japanse winger is bij Brighton aan een zeer sterk seizoen bezig en dat is een aantal grootmachten niet ontgaan. Bayern München, Manchester United, Manchester City en Real Madrid zouden in de zomer een bod overwegen. Brighton zou voor 35 miljoen euro bereid zijn om mee te werken aan een transfer.



Bij FC Barcelona halen ze in de zomer mogelijk een Rode Duivel, want ze beschikken over een optie om Yannick Carrasco voor 20 miljoen euro bij Atletico Madrid weg te halen. De Catalanen zouden ook van plan zijn om een bod uit te brengen op de flankaanvaller, maar ze hopen de prijs wel drastisch te kunnen laten zakken. Zo zouden ze amper 9 à 10 miljoen euro veil hebben voor Carrasco. De kans lijkt eerder klein dat Atletico daarmee akkoord zal gaan.

LEES OOK: Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Zal Anderlecht Verbruggen volgend seizoen nog kunnen houden?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

2
2
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

22
22
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

223
223
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

228
228
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

128
128
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

174
174
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

49
49
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

483
483
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

181
181
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

352
352
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

525
525
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

202
202
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

363
363
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

147
147
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

145
145
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

72
72
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

243
243
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

67
67
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

316
316
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

221
221
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

224
224
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

437
437
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

520
520
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws