De Bruyne looft jonge Duivel: "Terechte selectie"

door
De Bruyne looft jonge Duivel:

Domenico Tedesco voert geen radicale verjonging door bij de Rode Duivels. De bondscoach gaat wellicht wel een speler laten debuteren: Roméo Lavia. Hij haalt een zeer hoog niveau bij Southampton. Kevin De Bruyne kwam bij Manchester City al danig onder de indruk van de jonge defensieve middenvelder.


Lavia is dit seizoen enorm sterk bezig bij Southampton. De 19-jarige middenvelder is een revelatie in de Premier League en maakte indruk tegen onder meer Manchester United en Chelsea. Het is dan ook geen toeval dat zij worden genoemd als mogelijk nieuwe clubs voor de jonge Belg, terwijl ook Manchester City - dat een terugkoopoptie heeft van 48 miljoen euro - hem nog op de radar heeft staan. Lavia maakte indruk op KDB.

MAN CITY

"We hebben vorig seizoen samengespeeld bij City. Roméo is een echt moderne nummer 6, die heel goed speelt met en zonder bal. Ik denk dat hij een goede keuze heeft gemaakt om naar Southampton te gaan. Hij speelt bijna elk weekend. Voor Manchester City willen spelen als je 18 of 19 jaar bent, is erg moeilijk. Maar met wat hij dit seizoen doet in de Premier League, verdient hij het om bij de Rode Duivels te zijn", zei De Bruyne bij La Capitale.

Tedesco kan een bijzonder straf middenveld opstellen. Met Roméo Lavia, Amadou Onana en Kevin De Bruyne heeft hij enorm veel kwaliteit in de ploeg. Jonge talenten met veel technisch vermogen, kracht, diepgang en voetballend vermogen in combinatie met de ervaring van De Bruyne. De kans is ook groot dat zij het middenveld zullen vormen tegen Zweden.

LEES OOK: Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Gaat Lavia meteen starten bij de Rode Duivels?

Meest recent

Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

11
11
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

81
81
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

270
270
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

11
11
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

22
22
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

488
488
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

164
164
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

44
44
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

65
65
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

168
168
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

66
66
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

119
119
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

657
657
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

169
169
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

96
96
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

306
306
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

312
312
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

253
253
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

264
264
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

726
726
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

422
422
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

363
363
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

353
353
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

257
257
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

387
387

Meer sportnieuws