Openda geeft Tedesco tip voor in de aanval: "Dat moet kunnen"

door
Openda geeft Tedesco tip voor in de aanval:

België gaat een nieuw tijdperk in en heel wat jongere spelers dromen van speelkansen. Eén van hen is Loïs Openda. De Belgische aanvaller doet het niet onaardig bij RC Lens en Domenico Tedesco verkoos hem boven Michy Batshuayi. Krijgt Openda kansen?


De afgelopen dagen zagen we vreemde berichten verschijnen. Zo werd er geopperd of Openda misschien wel de voorkeur moest krijgen op Lukaku. Dat is uiteraard een bijzonder vreemde hersenkronkel, aangezien Lukaku bij de Rode Duivels altijd top is. België met of zonder Lukaku is een wereld van verschil, dat bleek op het WK ook nog eens. Bovendien is hij de topschutter van deze ploeg én hij komt vaak aan spelen toe bij Inter. 

LUKAKU

Lukaku kent geen geweldig seizoen, maar Openda speelt ook nog wisselvallig. Hij scoorde knap 14 goals, maar 8 goals kwamen in 3 matchen. Hij moet dus nog meer stabiliteit in zijn prestaties krijgen, maar het is wel een feit dat Openda jaarlijks progressie boekt. Op de persbabbel sprak hij over een interessant idee: een combinatie Lukaku-Openda. Kan dat werken? Volgens de ex-spits van Club Brugge zeker wel.

“Romelu blijft de nummer één, wat er ook gebeurt bij zijn club. Die hiërarchie moet je respecteren. Ik voel me nog geen tweede spits van de Rode Duivels. Het neemt niet weg dat ik mijn kansen wil grijpen. Mocht ik een basisplek krijgen, dan ben ik klaar. Een duo vormen mét Lukaku? Ik denk wel dat we complementair zijn", liet Openda weten.

LEES OOK: Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Moet Tedesco deze combinatie eens testen?

Meest recent

Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

61
61
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

87
87
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

78
78
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

307
307
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

72
72
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

367
367
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

406
406
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

269
269
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

138
138
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

53
53
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

152
152
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

66
66
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

79
79
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

213
213
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

643
643
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

106
106
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

186
186
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

268
268
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

245
245
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

136
136
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

42
42
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

118
118
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

86
86
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

39
39
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

181
181

Meer sportnieuws