Openda geeft Tedesco tip voor in de aanval: "Dat moet kunnen"

116 stemmen
Openda geeft Tedesco tip voor in de aanval:

België gaat een nieuw tijdperk in en heel wat jongere spelers dromen van speelkansen. Eén van hen is Loïs Openda. De Belgische aanvaller doet het niet onaardig bij RC Lens en Domenico Tedesco verkoos hem boven Michy Batshuayi. Krijgt Openda kansen?


De afgelopen dagen zagen we vreemde berichten verschijnen. Zo werd er geopperd of Openda misschien wel de voorkeur moest krijgen op Lukaku. Dat is uiteraard een bijzonder vreemde hersenkronkel, aangezien Lukaku bij de Rode Duivels altijd top is. België met of zonder Lukaku is een wereld van verschil, dat bleek op het WK ook nog eens. Bovendien is hij de topschutter van deze ploeg én hij komt vaak aan spelen toe bij Inter. 

LUKAKU

Lukaku kent geen geweldig seizoen, maar Openda speelt ook nog wisselvallig. Hij scoorde knap 14 goals, maar 8 goals kwamen in 3 matchen. Hij moet dus nog meer stabiliteit in zijn prestaties krijgen, maar het is wel een feit dat Openda jaarlijks progressie boekt. Op de persbabbel sprak hij over een interessant idee: een combinatie Lukaku-Openda. Kan dat werken? Volgens de ex-spits van Club Brugge zeker wel.

“Romelu blijft de nummer één, wat er ook gebeurt bij zijn club. Die hiërarchie moet je respecteren. Ik voel me nog geen tweede spits van de Rode Duivels. Het neemt niet weg dat ik mijn kansen wil grijpen. Mocht ik een basisplek krijgen, dan ben ik klaar. Een duo vormen mét Lukaku? Ik denk wel dat we complementair zijn", liet Openda weten.

LEES OOK: Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

Moet Tedesco deze combinatie eens testen?

Meest recent

Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

46
46
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

8
8
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

212
212
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

314
314
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

97
97
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

221
221
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

668
668
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

407
407
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

129
129
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

717
717
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

220
220
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

148
148
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

247
247
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

156
156
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

59
59
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

51
51
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

81
81
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

158
158
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

131
131
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

573
573
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

194
194
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

382
382
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

73
73
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1110
1110

Meer sportnieuws