Openda geeft Tedesco tip voor in de aanval: "Dat moet kunnen"

116 stemmen
Openda geeft Tedesco tip voor in de aanval:

België gaat een nieuw tijdperk in en heel wat jongere spelers dromen van speelkansen. Eén van hen is Loïs Openda. De Belgische aanvaller doet het niet onaardig bij RC Lens en Domenico Tedesco verkoos hem boven Michy Batshuayi. Krijgt Openda kansen?


De afgelopen dagen zagen we vreemde berichten verschijnen. Zo werd er geopperd of Openda misschien wel de voorkeur moest krijgen op Lukaku. Dat is uiteraard een bijzonder vreemde hersenkronkel, aangezien Lukaku bij de Rode Duivels altijd top is. België met of zonder Lukaku is een wereld van verschil, dat bleek op het WK ook nog eens. Bovendien is hij de topschutter van deze ploeg én hij komt vaak aan spelen toe bij Inter. 

LUKAKU

Lukaku kent geen geweldig seizoen, maar Openda speelt ook nog wisselvallig. Hij scoorde knap 14 goals, maar 8 goals kwamen in 3 matchen. Hij moet dus nog meer stabiliteit in zijn prestaties krijgen, maar het is wel een feit dat Openda jaarlijks progressie boekt. Op de persbabbel sprak hij over een interessant idee: een combinatie Lukaku-Openda. Kan dat werken? Volgens de ex-spits van Club Brugge zeker wel.

“Romelu blijft de nummer één, wat er ook gebeurt bij zijn club. Die hiërarchie moet je respecteren. Ik voel me nog geen tweede spits van de Rode Duivels. Het neemt niet weg dat ik mijn kansen wil grijpen. Mocht ik een basisplek krijgen, dan ben ik klaar. Een duo vormen mét Lukaku? Ik denk wel dat we complementair zijn", liet Openda weten.

LEES OOK: Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Moet Tedesco deze combinatie eens testen?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

135
135
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

30
30
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

32
32
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

100
100
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

95
95
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

67
67
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

123
123
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

51
51
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

154
154
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

129
129
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

23
23
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

170
170
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

383
383
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

253
253
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

812
812
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

500
500
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

542
542
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

385
385
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

706
706
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

541
541
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2233
2233
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

194
194

Meer sportnieuws