Openda geeft Tedesco tip voor in de aanval: "Dat moet kunnen"

door
Openda geeft Tedesco tip voor in de aanval:

België gaat een nieuw tijdperk in en heel wat jongere spelers dromen van speelkansen. Eén van hen is Loïs Openda. De Belgische aanvaller doet het niet onaardig bij RC Lens en Domenico Tedesco verkoos hem boven Michy Batshuayi. Krijgt Openda kansen?


De afgelopen dagen zagen we vreemde berichten verschijnen. Zo werd er geopperd of Openda misschien wel de voorkeur moest krijgen op Lukaku. Dat is uiteraard een bijzonder vreemde hersenkronkel, aangezien Lukaku bij de Rode Duivels altijd top is. België met of zonder Lukaku is een wereld van verschil, dat bleek op het WK ook nog eens. Bovendien is hij de topschutter van deze ploeg én hij komt vaak aan spelen toe bij Inter. 

LUKAKU

Lukaku kent geen geweldig seizoen, maar Openda speelt ook nog wisselvallig. Hij scoorde knap 14 goals, maar 8 goals kwamen in 3 matchen. Hij moet dus nog meer stabiliteit in zijn prestaties krijgen, maar het is wel een feit dat Openda jaarlijks progressie boekt. Op de persbabbel sprak hij over een interessant idee: een combinatie Lukaku-Openda. Kan dat werken? Volgens de ex-spits van Club Brugge zeker wel.

“Romelu blijft de nummer één, wat er ook gebeurt bij zijn club. Die hiërarchie moet je respecteren. Ik voel me nog geen tweede spits van de Rode Duivels. Het neemt niet weg dat ik mijn kansen wil grijpen. Mocht ik een basisplek krijgen, dan ben ik klaar. Een duo vormen mét Lukaku? Ik denk wel dat we complementair zijn", liet Openda weten.

LEES OOK: Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Moet Tedesco deze combinatie eens testen?

Meest recent

Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

0
0
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

87
87
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

223
223
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

7
7
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

24
24
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

38
38
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

86
86
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

69
69
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

55
55
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

314
314
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

146
146
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

275
275
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

121
121
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

437
437
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

249
249
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

196
196
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

155
155
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

232
232
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

697
697
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

79
79
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

122
122
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

447
447
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

65
65

Meer sportnieuws