Openda geeft Tedesco tip voor in de aanval: "Dat moet kunnen"

116 stemmen
Openda geeft Tedesco tip voor in de aanval:

België gaat een nieuw tijdperk in en heel wat jongere spelers dromen van speelkansen. Eén van hen is Loïs Openda. De Belgische aanvaller doet het niet onaardig bij RC Lens en Domenico Tedesco verkoos hem boven Michy Batshuayi. Krijgt Openda kansen?


De afgelopen dagen zagen we vreemde berichten verschijnen. Zo werd er geopperd of Openda misschien wel de voorkeur moest krijgen op Lukaku. Dat is uiteraard een bijzonder vreemde hersenkronkel, aangezien Lukaku bij de Rode Duivels altijd top is. België met of zonder Lukaku is een wereld van verschil, dat bleek op het WK ook nog eens. Bovendien is hij de topschutter van deze ploeg én hij komt vaak aan spelen toe bij Inter. 

LUKAKU

Lukaku kent geen geweldig seizoen, maar Openda speelt ook nog wisselvallig. Hij scoorde knap 14 goals, maar 8 goals kwamen in 3 matchen. Hij moet dus nog meer stabiliteit in zijn prestaties krijgen, maar het is wel een feit dat Openda jaarlijks progressie boekt. Op de persbabbel sprak hij over een interessant idee: een combinatie Lukaku-Openda. Kan dat werken? Volgens de ex-spits van Club Brugge zeker wel.

“Romelu blijft de nummer één, wat er ook gebeurt bij zijn club. Die hiërarchie moet je respecteren. Ik voel me nog geen tweede spits van de Rode Duivels. Het neemt niet weg dat ik mijn kansen wil grijpen. Mocht ik een basisplek krijgen, dan ben ik klaar. Een duo vormen mét Lukaku? Ik denk wel dat we complementair zijn", liet Openda weten.

LEES OOK: Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Moet Tedesco deze combinatie eens testen?

Meest recent

Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

12
12
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

42
42
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

38
38
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

36
36
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

313
313
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

322
322
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

127
127
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

210
210
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

65
65
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

56
56
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

62
62
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

275
275
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

634
634
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

158
158
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

483
483
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

343
343
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

230
230
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

178
178
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

114
114
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

276
276
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

464
464
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

770
770
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

539
539
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

455
455

Meer sportnieuws