Dreyer ziet groot verschil tussen Belgische en Deense competitie

door
Dreyer ziet groot verschil tussen Belgische en Deense competitie

Anders Dreyer is een van de beste winteraanwinsten in de Jupiler Pro League. De Deen is héél bepalend met assists, goals en flitsen. De linkspoot werd daardoor ook opgeroepen voor Denemarken. Tegenover BT Sports kwam hij terug op zijn eerste succesvolle maanden in het Lotto Park.


"Persoonlijk vind ik de Belgische competitie beter dan de Superliga. Het tempo ligt veel hoger en het spel is niet zo tactisch. In België geeft iedereen gas en wil iedereen scoren, dus het tempo ligt hoger en je hebt minder tijd aan de bal, en die stijl past goed bij mij", liet de linkspoot optekenen. Dreyer was met 4 goals en 3 assists in 14 wedstrijden al zeer bepalend. Paars-Wit kan weer naar boven kijken na zware maanden. "Nu hoop ik dat ik Anderlecht naar de top van de Belgische competitie kan helpen loodsen, en dan zullen we moeten zien wat dat betekent voor mijn plaats in de nationale ploeg."

MEERWAARDE

Het was dankzij Jesper Fredberg dat Dreyer naar Anderlecht kwam. "Ik ben heel snel gesetteld in Anderlecht, waar de club mij enorm goed mee heeft geholpen. Zo vonden ze snel een appartement voor mij. Voorlopig gaat het ook goed op het veld met de nodige assists en goals."

Dreyer is een speler met een zeer goede positionering voor doel. Hij had zelfs nog meer kunnen scoren. Tegen OHL was hij niet echt aanwezig, maar bij de 0-1 was hij ook betrokken doordat er een penaltyfout op hem werd gemaakt. Dreyer is nu al een van de beste aanvallende aanwinsten van de afgelopen jaren.

LEES OOK: 'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

Is Dreyer een toptransfer?

Meest recent

Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

47
47
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

214
214
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

286
286
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

190
190
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

250
250
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

159
159
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

110
110
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

116
116
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

64
64
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

208
208
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

57
57
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

294
294
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

205
205
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

197
197
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

423
423
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

501
501
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

71
71
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

125
125
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

333
333
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

148
148
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

203
203
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

244
244
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

428
428
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

463
463
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

292
292

Meer sportnieuws