Dreyer ziet groot verschil tussen Belgische en Deense competitie

259
Dreyer ziet groot verschil tussen Belgische en Deense competitie

Anders Dreyer is een van de beste winteraanwinsten in de Jupiler Pro League. De Deen is héél bepalend met assists, goals en flitsen. De linkspoot werd daardoor ook opgeroepen voor Denemarken. Tegenover BT Sports kwam hij terug op zijn eerste succesvolle maanden in het Lotto Park.


"Persoonlijk vind ik de Belgische competitie beter dan de Superliga. Het tempo ligt veel hoger en het spel is niet zo tactisch. In België geeft iedereen gas en wil iedereen scoren, dus het tempo ligt hoger en je hebt minder tijd aan de bal, en die stijl past goed bij mij", liet de linkspoot optekenen. Dreyer was met 4 goals en 3 assists in 14 wedstrijden al zeer bepalend. Paars-Wit kan weer naar boven kijken na zware maanden. "Nu hoop ik dat ik Anderlecht naar de top van de Belgische competitie kan helpen loodsen, en dan zullen we moeten zien wat dat betekent voor mijn plaats in de nationale ploeg."

MEERWAARDE

Het was dankzij Jesper Fredberg dat Dreyer naar Anderlecht kwam. "Ik ben heel snel gesetteld in Anderlecht, waar de club mij enorm goed mee heeft geholpen. Zo vonden ze snel een appartement voor mij. Voorlopig gaat het ook goed op het veld met de nodige assists en goals."

Dreyer is een speler met een zeer goede positionering voor doel. Hij had zelfs nog meer kunnen scoren. Tegen OHL was hij niet echt aanwezig, maar bij de 0-1 was hij ook betrokken doordat er een penaltyfout op hem werd gemaakt. Dreyer is nu al een van de beste aanvallende aanwinsten van de afgelopen jaren.

LEES OOK: Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Is Dreyer een toptransfer?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

13
13
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

24
24
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

3
3
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

32
32
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

17
17
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

84
84
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

35
35
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

16
16
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

9
9
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

13
13
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

26
26
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

316
316
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

77
77
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

79
79
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

58
58
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

141
141
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

269
269
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

94
94
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

30
30
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

313
313
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

143
143
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

54
54
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

38
38

Meer sportnieuws