Anderlecht vult interlandbreak met fraaie affiche

door
Anderlecht vult interlandbreak met fraaie affiche

Komend weekend wordt er niet gevoetbald in de Jupiler Pro League, want dan staat er interlandvoetbal op het programma. Voor Anderlecht komt de break toch een beetje ongelegen, want het zit net in een goede periode. Het plaatste zich voor de kwartfinale van de Conference League en wist zich ook eindelijk in de top acht van de competitie te hijsen. Die reeks wordt nu dus onderbroken.


Brian Riemer en zijn troepen willen het ritme echter niet verliezen en dus gaan ze een oefenwedstrijd spelen om het gebrek aan competitievoetbal op te vangen. Daarvoor wisten ze ook een stevige tegenstander te strikken. Eindhovens Dagblad meldt immers dat er deze week een oefenwedstrijd tegen PSV gespeeld zal worden.

De Eindhovense club staat momenteel op de derde plaats in de Eredivisie, op acht punten van leider Feyenoord. Er zijn ook enkele oude bekenden van Paars-Wit actief, met Fabio Silva en oud-jeugdspeler Johan Bakayoko. Zij zullen er echter niet bij zijn in de oefenmatch, want Silva werd opgeroepen voor Jong Portugal en Bakayoko mocht zich na de blessure van Jeremy Doku voor het eerst bij de Rode Duivels melden.

RITME VOOR HAZARD
Wie Anderlecht wel zal tegenkomen, is Thorgan Hazard. De 29-jarige flankaanvaller lag de voorbije weken in de lappenmand en werd dan ook logischerwijze gepasseerd door Domenico Tedesco bij de Rode Duivels. Hij zal in de oefenwedstrijd wedstrijdritme moeten opdoen. Brian Riemer kan de gelegenheid dan weer aangrijpen om oplossingen te zoeken voor het uitvallen van Yari Verschaeren en Islam Slimani.

LEES OOK: Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

Goede tegenstander voor Anderlecht?

Meest recent

Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

4
4
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

24
24
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

14
14
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

87
87
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

96
96
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

171
171
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

44
44
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

296
296
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

321
321
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

73
73
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

58
58
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

103
103
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

63
63
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

173
173
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

487
487
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

119
119
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

222
222
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

679
679
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

76
76
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

322
322
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

228
228
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

1383
1383
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

292
292
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

998
998

Meer sportnieuws