Anderlecht vult interlandbreak met fraaie affiche

door
Anderlecht vult interlandbreak met fraaie affiche

Komend weekend wordt er niet gevoetbald in de Jupiler Pro League, want dan staat er interlandvoetbal op het programma. Voor Anderlecht komt de break toch een beetje ongelegen, want het zit net in een goede periode. Het plaatste zich voor de kwartfinale van de Conference League en wist zich ook eindelijk in de top acht van de competitie te hijsen. Die reeks wordt nu dus onderbroken.


Brian Riemer en zijn troepen willen het ritme echter niet verliezen en dus gaan ze een oefenwedstrijd spelen om het gebrek aan competitievoetbal op te vangen. Daarvoor wisten ze ook een stevige tegenstander te strikken. Eindhovens Dagblad meldt immers dat er deze week een oefenwedstrijd tegen PSV gespeeld zal worden.

De Eindhovense club staat momenteel op de derde plaats in de Eredivisie, op acht punten van leider Feyenoord. Er zijn ook enkele oude bekenden van Paars-Wit actief, met Fabio Silva en oud-jeugdspeler Johan Bakayoko. Zij zullen er echter niet bij zijn in de oefenmatch, want Silva werd opgeroepen voor Jong Portugal en Bakayoko mocht zich na de blessure van Jeremy Doku voor het eerst bij de Rode Duivels melden.

RITME VOOR HAZARD
Wie Anderlecht wel zal tegenkomen, is Thorgan Hazard. De 29-jarige flankaanvaller lag de voorbije weken in de lappenmand en werd dan ook logischerwijze gepasseerd door Domenico Tedesco bij de Rode Duivels. Hij zal in de oefenwedstrijd wedstrijdritme moeten opdoen. Brian Riemer kan de gelegenheid dan weer aangrijpen om oplossingen te zoeken voor het uitvallen van Yari Verschaeren en Islam Slimani.

LEES OOK: Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

Goede tegenstander voor Anderlecht?

Meest recent

Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

9
9
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

27
27
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

65
65
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

343
343
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

158
158
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

354
354
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

456
456
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

322
322
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

334
334
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

330
330
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

108
108
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

111
111
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

67
67
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

364
364
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

206
206
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

476
476
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

41
41
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

523
523
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

224
224
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

392
392
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

135
135
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

256
256
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

147
147
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

192
192

Meer sportnieuws