‘Buchanan verlaat Club voor miljoenenprijs’

2732 stemmen
‘Buchanan verlaat Club voor miljoenenprijs’

Een van de symbolen van de malaise bij Club Brugge is ongetwijfeld Tajon Buchanan. Sinds hij ontsnapte aan een rode kaart tegen AA Gent heeft de 24-jarige Canadees, bezig aan een matige terugronde, het ook bij de eigen fans helemaal verkorven. Toch kan hij naar verluidt op interesse uit de topcompetities rekenen, waarbij Inter het nadrukkelijkst aan de winger zijn mouw trekt.


Italiaanse media voeren Buchanan intussen al wekenlang op als potentiële vervanger voor Denzel Dumfries op de rechterkant van de Milanezen. Ondanks zijn vrij magere statistieken, met slechts twee doelpunten en acht assists in 43 optredens voor Blauw-Zwart, wist hij zich dankzij zijn fysieke kwaliteiten vooral tijdens de groepsfase van de Champions League in de kijker te spelen. Ook op het WK in Qatar maakte de spurtbom recent nog indruk.

In een gesprek met het Canadese medium TSN ging Buchanan iets dieper in op zijn toekomstplannen. "Als kind droomde ik er altijd van om voor een van de beste teams in een topcompetitie te spelen. Hopelijk krijg ik daar de kans toe. Het is leuk om de geruchten te lezen. Iedereen weet dat ik naar België kwam als tussenstap in mijn carrière, dus ik zou graag die volgende stap zetten. Maar nu focus ik mij eerst op het heden", klonk het onder meer.

12 MILJOEN
Met ook nog Andreas Skov Olsen en vooral Noa Lang die azen op een transfer lijkt er komende zomer dus heel wat te bewegen op de flanken in Jan Breydel. De marktwaarde van Buchanan, die vastligt tot medio 2025, wordt momenteel op 12 miljoen geschat. Naar verluidt zou Club ook vrede nemen met een bedrag in die grootorde om afscheid te nemen van de 28-voudig international, voor wie het zelf anderhalf jaar geleden ongeveer de helft op tafel legde.

LEES OOK: Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Hoeveel is Buchanan volgens u waard?

Meest recent

'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

627
627
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

33
33
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

142
142
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

292
292
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

165
165
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolger Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

636
636
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

295
295
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

187
187
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

256
256
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

265
265
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

63
63
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

51
51
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

479
479
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

184
184
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

38
38
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

139
139
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

362
362
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

263
263
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

76
76
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

123
123
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

266
266
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

109
109
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

661
661
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

477
477
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

222
222

Meer sportnieuws