‘Buchanan verlaat Club voor miljoenenprijs’

2732 stemmen
‘Buchanan verlaat Club voor miljoenenprijs’

Een van de symbolen van de malaise bij Club Brugge is ongetwijfeld Tajon Buchanan. Sinds hij ontsnapte aan een rode kaart tegen AA Gent heeft de 24-jarige Canadees, bezig aan een matige terugronde, het ook bij de eigen fans helemaal verkorven. Toch kan hij naar verluidt op interesse uit de topcompetities rekenen, waarbij Inter het nadrukkelijkst aan de winger zijn mouw trekt.


Italiaanse media voeren Buchanan intussen al wekenlang op als potentiële vervanger voor Denzel Dumfries op de rechterkant van de Milanezen. Ondanks zijn vrij magere statistieken, met slechts twee doelpunten en acht assists in 43 optredens voor Blauw-Zwart, wist hij zich dankzij zijn fysieke kwaliteiten vooral tijdens de groepsfase van de Champions League in de kijker te spelen. Ook op het WK in Qatar maakte de spurtbom recent nog indruk.

In een gesprek met het Canadese medium TSN ging Buchanan iets dieper in op zijn toekomstplannen. "Als kind droomde ik er altijd van om voor een van de beste teams in een topcompetitie te spelen. Hopelijk krijg ik daar de kans toe. Het is leuk om de geruchten te lezen. Iedereen weet dat ik naar België kwam als tussenstap in mijn carrière, dus ik zou graag die volgende stap zetten. Maar nu focus ik mij eerst op het heden", klonk het onder meer.

12 MILJOEN
Met ook nog Andreas Skov Olsen en vooral Noa Lang die azen op een transfer lijkt er komende zomer dus heel wat te bewegen op de flanken in Jan Breydel. De marktwaarde van Buchanan, die vastligt tot medio 2025, wordt momenteel op 12 miljoen geschat. Naar verluidt zou Club ook vrede nemen met een bedrag in die grootorde om afscheid te nemen van de 28-voudig international, voor wie het zelf anderhalf jaar geleden ongeveer de helft op tafel legde.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Hoeveel is Buchanan volgens u waard?

Meest recent

'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

0
0
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

39
39
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

29
29
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

215
215
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

458
458
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

178
178
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

233
233
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

70
70
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

709
709
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

419
419
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

126
126
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

396
396
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

466
466
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

68
68
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

95
95
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

174
174
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

51
51
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

452
452
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

447
447
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

241
241
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

154
154
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

69
69
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

582
582
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

130
130

Meer sportnieuws