‘Buchanan verlaat Club voor miljoenenprijs’

2732 stemmen
‘Buchanan verlaat Club voor miljoenenprijs’

Een van de symbolen van de malaise bij Club Brugge is ongetwijfeld Tajon Buchanan. Sinds hij ontsnapte aan een rode kaart tegen AA Gent heeft de 24-jarige Canadees, bezig aan een matige terugronde, het ook bij de eigen fans helemaal verkorven. Toch kan hij naar verluidt op interesse uit de topcompetities rekenen, waarbij Inter het nadrukkelijkst aan de winger zijn mouw trekt.


Italiaanse media voeren Buchanan intussen al wekenlang op als potentiële vervanger voor Denzel Dumfries op de rechterkant van de Milanezen. Ondanks zijn vrij magere statistieken, met slechts twee doelpunten en acht assists in 43 optredens voor Blauw-Zwart, wist hij zich dankzij zijn fysieke kwaliteiten vooral tijdens de groepsfase van de Champions League in de kijker te spelen. Ook op het WK in Qatar maakte de spurtbom recent nog indruk.

In een gesprek met het Canadese medium TSN ging Buchanan iets dieper in op zijn toekomstplannen. "Als kind droomde ik er altijd van om voor een van de beste teams in een topcompetitie te spelen. Hopelijk krijg ik daar de kans toe. Het is leuk om de geruchten te lezen. Iedereen weet dat ik naar België kwam als tussenstap in mijn carrière, dus ik zou graag die volgende stap zetten. Maar nu focus ik mij eerst op het heden", klonk het onder meer.

12 MILJOEN
Met ook nog Andreas Skov Olsen en vooral Noa Lang die azen op een transfer lijkt er komende zomer dus heel wat te bewegen op de flanken in Jan Breydel. De marktwaarde van Buchanan, die vastligt tot medio 2025, wordt momenteel op 12 miljoen geschat. Naar verluidt zou Club ook vrede nemen met een bedrag in die grootorde om afscheid te nemen van de 28-voudig international, voor wie het zelf anderhalf jaar geleden ongeveer de helft op tafel legde.

LEES OOK: Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

Hoeveel is Buchanan volgens u waard?

Meest recent

Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

71
71
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

7
7
Basisploeg Rode Duivels: wisselt Garcia drie keer?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

20
20
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

50
50
Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

40
40
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

97
97
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

163
163
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

31
31
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

45
45
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

58
58
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

106
106
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

86
86
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

34
34
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

179
179
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

212
212
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

469
469
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

222
222
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

341
341
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

34
34
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

47
47
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

191
191
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

222
222
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

29
29
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

520
520
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

191
191

Meer sportnieuws