Anderlecht haalt opgelucht adem na gunstig blessureverdict

1158 stemmen
Anderlecht haalt opgelucht adem na gunstig blessureverdict

Drama zondag aan Den Dreef, waar Yari Verschaeren al na een tiental minuten zijn kruisband scheurde. Ondanks de deugddoende zege een domper op de vreugde dus voor Anderlecht, dat bovendien met nog meer blessureperikelen terugkeerde uit Leuven.


Tenslotte moest ook Islam Slimani de strijd vroegtijdig staken. Een kwartier voor affluiten werd de 34-jarige spits op eigen verzoek naar de kant gehaald, schijnbaar met last aan de hamstrings. Op de bank werd zijn bovenbeen meteen ook ingewikkeld in een stevig pak ijs. "Hopelijk gaat het slechts om een kramp", hoopte coach Brian Riemer achteraf dat de schade zou meevallen.

In tegenstelling tot Verschaeren lijkt het verdict nu ook gunstig. Zo sloot de Algerijns topschutter zopas alvast gewoon aan bij zijn nationale elftal, waar hij de komende dagen wel nog verder geëvalueerd zal worden. Hoewel de medische staf de knoop over zijn inzetbaarheid nog moet doorhakken lijkt er op het eerste gezicht dus niks ernstigs aan de hand met de winteraanwinst.

ONMISBAAR
Een opluchting voor Anderlecht, waar Slimani met zes doelpunten in zeven competitieduels als een speer van start ging. In de Conference League, waar de ervaren rot door de snelle opeenvolging van matchen tegen Villarreal telkens gespaard werd, bleek hij als invaller dan weer een gouden joker. Zonder hem zouden de ambities van Paars-Wit dan ook een flinke knauw krijgen.

LEES OOK: Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Slimani is onmisbaar voor RSCA

Meest recent

Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

11
11
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

16
16
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

25
25
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

95
95
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

118
118
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

94
94
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

50
50
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

493
493
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

389
389
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

176
176
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

254
254
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

74
74
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

63
63
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

65
65
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

310
310
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

707
707
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

165
165
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

505
505
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

357
357
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

244
244
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

191
191
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

118
118
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

284
284
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

483
483

Meer sportnieuws