'Club Brugge krijgt verrassend nieuws uit ziekenboeg'

755 stemmen
'Club Brugge krijgt verrassend nieuws uit ziekenboeg'

Door de nederlaag op bezoek bij KV Kortrijk viel Club Brugge het voorbije weekend uit de top vier. Na de interlandbreak resteren de landskampioen dus nog vier wedstrijden om dringend orde op zaken te stellen. Rik De Mil hoopt dan ook om over al zijn wapens te beschikken. Vooral dan in het offensief compartiment.


Zo moet Andreas Skov Olsen het nijpend gebrek aan scorend vermogen mee helpen oplossen. De linkspoot staat inmiddels reeds geruime tijd aan de kant, maar zou na de interlandbreak stilaan weer klaar moeten zijn voor de strijd. Daarnaast zal De Mil tevens opnieuw een beroep kunnen doen op Antonio Nusa, samen met Kamal Sowah afgelopen zaterdag een opvallende afwezige in de wedstrijdkern.

Opvallend, want een week eerder tegen Standard kreeg het 17-jarig toptalent nog de voorkeur op Roman Yaremchuk om Ferran Jutglà af te lossen. Ook in de wedstrijden voordien kwam Nusa geregeld tussen de lijnen. In tegenstelling tot Sowah, die bewust uit de kern werd gelaten, ging het hier dan ook niet om een sportieve keuze. Nusa kampte volgens Het Nieuwsblad namelijk met last aan de rug.

LICHTE BLESSURE
De lichte blessure, waarover Blauw-Zwart niet officieel communiceerde, valt blijkbaar wel mee. Ondertussen meldde de jonge dribbelkont zich tenslotte alweer voor interlandverplichtingen bij de Noorse U19. Vermoedelijk is hij binnen twee weken tegen KV Mechelen dus gewoon terug van de partij. Achterin moet De Mil dan wel weer op zoek naar een vervanger voor de geschorste Abakar Sylla.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Nusa verdient meer speelkansen

Meest recent

Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

13
13
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

12
12
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

218
218
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

94
94
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

64
64
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

122
122
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

52
52
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

745
745
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

158
158
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

98
98
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

62
62
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

31
31
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

257
257
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

87
87
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

62
62
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

212
212
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

315
315
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

97
97
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

184
184
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

43
43
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

271
271
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

76
76
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

44
44
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

633
633
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

645
645

Meer sportnieuws