'Club Brugge krijgt verrassend nieuws uit ziekenboeg'

door
'Club Brugge krijgt verrassend nieuws uit ziekenboeg'

Door de nederlaag op bezoek bij KV Kortrijk viel Club Brugge het voorbije weekend uit de top vier. Na de interlandbreak resteren de landskampioen dus nog vier wedstrijden om dringend orde op zaken te stellen. Rik De Mil hoopt dan ook om over al zijn wapens te beschikken. Vooral dan in het offensief compartiment.


Zo moet Andreas Skov Olsen het nijpend gebrek aan scorend vermogen mee helpen oplossen. De linkspoot staat inmiddels reeds geruime tijd aan de kant, maar zou na de interlandbreak stilaan weer klaar moeten zijn voor de strijd. Daarnaast zal De Mil tevens opnieuw een beroep kunnen doen op Antonio Nusa, samen met Kamal Sowah afgelopen zaterdag een opvallende afwezige in de wedstrijdkern.

Opvallend, want een week eerder tegen Standard kreeg het 17-jarig toptalent nog de voorkeur op Roman Yaremchuk om Ferran Jutglà af te lossen. Ook in de wedstrijden voordien kwam Nusa geregeld tussen de lijnen. In tegenstelling tot Sowah, die bewust uit de kern werd gelaten, ging het hier dan ook niet om een sportieve keuze. Nusa kampte volgens Het Nieuwsblad namelijk met last aan de rug.

LICHTE BLESSURE
De lichte blessure, waarover Blauw-Zwart niet officieel communiceerde, valt blijkbaar wel mee. Ondertussen meldde de jonge dribbelkont zich tenslotte alweer voor interlandverplichtingen bij de Noorse U19. Vermoedelijk is hij binnen twee weken tegen KV Mechelen dus gewoon terug van de partij. Achterin moet De Mil dan wel weer op zoek naar een vervanger voor de geschorste Abakar Sylla.

LEES OOK: Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Nusa verdient meer speelkansen

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

1
1
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

3
3
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

18
18
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

28
28
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

33
33
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

41
41
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

361
361
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

38
38
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

58
58
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

214
214
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

129
129
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

46
46
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

158
158
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

161
161
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

197
197
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1249
1249
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

86
86
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

270
270
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

327
327
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

228
228
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

361
361
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

82
82
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

200
200
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

107
107

Meer sportnieuws