'Club Brugge krijgt verrassend nieuws uit ziekenboeg'

door
'Club Brugge krijgt verrassend nieuws uit ziekenboeg'

Door de nederlaag op bezoek bij KV Kortrijk viel Club Brugge het voorbije weekend uit de top vier. Na de interlandbreak resteren de landskampioen dus nog vier wedstrijden om dringend orde op zaken te stellen. Rik De Mil hoopt dan ook om over al zijn wapens te beschikken. Vooral dan in het offensief compartiment.


Zo moet Andreas Skov Olsen het nijpend gebrek aan scorend vermogen mee helpen oplossen. De linkspoot staat inmiddels reeds geruime tijd aan de kant, maar zou na de interlandbreak stilaan weer klaar moeten zijn voor de strijd. Daarnaast zal De Mil tevens opnieuw een beroep kunnen doen op Antonio Nusa, samen met Kamal Sowah afgelopen zaterdag een opvallende afwezige in de wedstrijdkern.

Opvallend, want een week eerder tegen Standard kreeg het 17-jarig toptalent nog de voorkeur op Roman Yaremchuk om Ferran Jutglà af te lossen. Ook in de wedstrijden voordien kwam Nusa geregeld tussen de lijnen. In tegenstelling tot Sowah, die bewust uit de kern werd gelaten, ging het hier dan ook niet om een sportieve keuze. Nusa kampte volgens Het Nieuwsblad namelijk met last aan de rug.

LICHTE BLESSURE
De lichte blessure, waarover Blauw-Zwart niet officieel communiceerde, valt blijkbaar wel mee. Ondertussen meldde de jonge dribbelkont zich tenslotte alweer voor interlandverplichtingen bij de Noorse U19. Vermoedelijk is hij binnen twee weken tegen KV Mechelen dus gewoon terug van de partij. Achterin moet De Mil dan wel weer op zoek naar een vervanger voor de geschorste Abakar Sylla.

LEES OOK: Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Nusa verdient meer speelkansen

Meest recent

'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

7
7
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

60
60
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

137
137
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

60
60
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

100
100
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

119
119
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

154
154
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

88
88
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

302
302
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

134
134
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

125
125
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

59
59
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

64
64
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

136
136
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

238
238
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

62
62
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

360
360
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

211
211
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

173
173
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

285
285
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

172
172
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

409
409
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

762
762
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

85
85

Meer sportnieuws