'Club Brugge krijgt verrassend nieuws uit ziekenboeg'

755 stemmen
'Club Brugge krijgt verrassend nieuws uit ziekenboeg'

Door de nederlaag op bezoek bij KV Kortrijk viel Club Brugge het voorbije weekend uit de top vier. Na de interlandbreak resteren de landskampioen dus nog vier wedstrijden om dringend orde op zaken te stellen. Rik De Mil hoopt dan ook om over al zijn wapens te beschikken. Vooral dan in het offensief compartiment.


Zo moet Andreas Skov Olsen het nijpend gebrek aan scorend vermogen mee helpen oplossen. De linkspoot staat inmiddels reeds geruime tijd aan de kant, maar zou na de interlandbreak stilaan weer klaar moeten zijn voor de strijd. Daarnaast zal De Mil tevens opnieuw een beroep kunnen doen op Antonio Nusa, samen met Kamal Sowah afgelopen zaterdag een opvallende afwezige in de wedstrijdkern.

Opvallend, want een week eerder tegen Standard kreeg het 17-jarig toptalent nog de voorkeur op Roman Yaremchuk om Ferran Jutglà af te lossen. Ook in de wedstrijden voordien kwam Nusa geregeld tussen de lijnen. In tegenstelling tot Sowah, die bewust uit de kern werd gelaten, ging het hier dan ook niet om een sportieve keuze. Nusa kampte volgens Het Nieuwsblad namelijk met last aan de rug.

LICHTE BLESSURE
De lichte blessure, waarover Blauw-Zwart niet officieel communiceerde, valt blijkbaar wel mee. Ondertussen meldde de jonge dribbelkont zich tenslotte alweer voor interlandverplichtingen bij de Noorse U19. Vermoedelijk is hij binnen twee weken tegen KV Mechelen dus gewoon terug van de partij. Achterin moet De Mil dan wel weer op zoek naar een vervanger voor de geschorste Abakar Sylla.

LEES OOK: "Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Nusa verdient meer speelkansen

Meest recent

Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

25
25
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

16
16
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

82
82
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

236
236
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

164
164
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

119
119
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

83
83
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

96
96
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

343
343
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

620
620
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

93
93
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

256
256
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

431
431
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

279
279
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

163
163
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

349
349
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

404
404
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

170
170
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

461
461
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

110
110
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

365
365
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

401
401
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

544
544
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

178
178
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

281
281

Meer sportnieuws