'Club Brugge krijgt verrassend nieuws uit ziekenboeg'

door
'Club Brugge krijgt verrassend nieuws uit ziekenboeg'

Door de nederlaag op bezoek bij KV Kortrijk viel Club Brugge het voorbije weekend uit de top vier. Na de interlandbreak resteren de landskampioen dus nog vier wedstrijden om dringend orde op zaken te stellen. Rik De Mil hoopt dan ook om over al zijn wapens te beschikken. Vooral dan in het offensief compartiment.


Zo moet Andreas Skov Olsen het nijpend gebrek aan scorend vermogen mee helpen oplossen. De linkspoot staat inmiddels reeds geruime tijd aan de kant, maar zou na de interlandbreak stilaan weer klaar moeten zijn voor de strijd. Daarnaast zal De Mil tevens opnieuw een beroep kunnen doen op Antonio Nusa, samen met Kamal Sowah afgelopen zaterdag een opvallende afwezige in de wedstrijdkern.

Opvallend, want een week eerder tegen Standard kreeg het 17-jarig toptalent nog de voorkeur op Roman Yaremchuk om Ferran Jutglà af te lossen. Ook in de wedstrijden voordien kwam Nusa geregeld tussen de lijnen. In tegenstelling tot Sowah, die bewust uit de kern werd gelaten, ging het hier dan ook niet om een sportieve keuze. Nusa kampte volgens Het Nieuwsblad namelijk met last aan de rug.

LICHTE BLESSURE
De lichte blessure, waarover Blauw-Zwart niet officieel communiceerde, valt blijkbaar wel mee. Ondertussen meldde de jonge dribbelkont zich tenslotte alweer voor interlandverplichtingen bij de Noorse U19. Vermoedelijk is hij binnen twee weken tegen KV Mechelen dus gewoon terug van de partij. Achterin moet De Mil dan wel weer op zoek naar een vervanger voor de geschorste Abakar Sylla.

LEES OOK: Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Nusa verdient meer speelkansen

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

11
11
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

85
85
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

253
253
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

325
325
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

272
272
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

229
229
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

159
159
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

274
274
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

129
129
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

343
343
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

230
230
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

271
271
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

392
392
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

146
146
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

278
278

Meer sportnieuws