TRANSFERUURTJE: 'Club misloopt miljoenen, Real haalt zwaar uit'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club misloopt miljoenen, Real haalt zwaar uit'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Cyle Larin wordt momenteel door Club Brugge uitgeleend aan Real Valladolid. De Canadees doet het uitstekend in Spanje. El Gol Digital beweert nu dat Valladolid van plan is om de aankoopoptie in de huurovereenkomst te lichten. Dat zou Blauw-Zwart zo'n 2 miljoen euro gaan opleveren. Desondanks zou dat geen al te beste zaak zijn voor de West-Vlamingen, want het genoemde medium beweert immers dat Valladolid de intentie heeft om Larin vervolgens weer met een flinke winst door te verkopen.

Vorige week meldde Het Nieuwsblad dat er vanuit China nadrukkelijk aan de mouw wordt getrokken van Michael Ngadeu (AA Gent). Nu blijkt Beijing Guoan een versnelling hoger te schakelen in de jacht op de 32-jarige Kameroener, wiens contract in de Ghelamco Arena komende zomer afloopt. Recent gaf Ngadeu nog aan dat het financiële plaatje op dit moment in zijn carrière een belangrijke rol speelt, bovendien is het niet zeker of hij straks nog een toekomst heeft in Gent.

Volgens Het Belang van Limburg is de kans zo goed als onbestaande dat STVV Gianni Bruno kan houden. STVV huurt Bruno van AA Gent en dat is een succesverhaal. Toch zal hij niet blijven. De aanvaller strijkt immers een riant loon op bij AA Gent, waar hij geen toekomst meer heeft. Mogelijk staat Bruno ook open voor een nieuw buitenlands avontuur, waar hij op zijn 31ste nog een financiële mogelijk nog een topdeal kan versieren.

BUITENLAND

Kaoru Mitoma (Brighton) is dit seizoen een van de revelaties in de Premier League. De Japanner was in alle competities samen goed voor 9 goals en 6 assists in 27 wedstrijden. De ex-speler van Union SG, die vorig jaar op huurbasis in het Dudenpark actief was, zou ondertussen interesse hebben gelokt van Manchester City en Arsenal. Brighton maakt ondertussen ook werk van een nieuw contract voor de international.

Victor Osimhen is bij Napoli bezig aan een beresterk seizoen. En dat is andere ploegen ook niet ontgaan. Met name in Engeland is de goaltjesdief grof wild. De ex-spits van Sporting Charleroi wordt gelinkt aan onder andere Manchester United, Chelsea en Arsenal. Maar de gegadigden zullen allicht meer dan 100 miljoen euro moeten neertellen. Dat meldt de Turkse transferwatcher Ekrem Konur op Twitter.

Volgens Fichajes moet FC Barcelona niet teveel hopen op een terugkeer van Lionel Messi. Zo zou PSG er in geen geval aan denken om de Argentijn transfervrij te laten vertrekken, en zou de Franse topclub binnenkort met een ‘niet te weigeren’ voorstel op de proppen komen. Met dertien doelpunten en evenveel assists in de Ligue I dit seizoen, heeft Messi immers een onschatbare waarde binnen het team van de Christophe Galtier.

Real Madrid zou er alles aan willen doen om Jude Bellingham tijdens de komende zomer aan te trekken. De Koninklijke wil een directe vervanger voor Luka Modric zoeken, en de Engelsman is volgens het medium de enige reële optie. Naar verluidt zal er tijdens de komende weken al een Spaanse delegatie contact opnemen met de entourage van Bellingham. Liverpool zou volgens The Athletic zijn afgehaakt voor Bellingham vanwege de té hoge transfersom.

LEES OOK: ‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Heeft Club het dossier Larin verkeerd aangepakt?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

38
38
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

20
20
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

22
22
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

29
29
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

59
59
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

155
155
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

191
191
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

352
352
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

213
213
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

104
104
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

134
134
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

408
408
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws