TRANSFERUURTJE: 'Club misloopt miljoenen, Real haalt zwaar uit'

294 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club misloopt miljoenen, Real haalt zwaar uit'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Cyle Larin wordt momenteel door Club Brugge uitgeleend aan Real Valladolid. De Canadees doet het uitstekend in Spanje. El Gol Digital beweert nu dat Valladolid van plan is om de aankoopoptie in de huurovereenkomst te lichten. Dat zou Blauw-Zwart zo'n 2 miljoen euro gaan opleveren. Desondanks zou dat geen al te beste zaak zijn voor de West-Vlamingen, want het genoemde medium beweert immers dat Valladolid de intentie heeft om Larin vervolgens weer met een flinke winst door te verkopen.

Vorige week meldde Het Nieuwsblad dat er vanuit China nadrukkelijk aan de mouw wordt getrokken van Michael Ngadeu (AA Gent). Nu blijkt Beijing Guoan een versnelling hoger te schakelen in de jacht op de 32-jarige Kameroener, wiens contract in de Ghelamco Arena komende zomer afloopt. Recent gaf Ngadeu nog aan dat het financiële plaatje op dit moment in zijn carrière een belangrijke rol speelt, bovendien is het niet zeker of hij straks nog een toekomst heeft in Gent.

Volgens Het Belang van Limburg is de kans zo goed als onbestaande dat STVV Gianni Bruno kan houden. STVV huurt Bruno van AA Gent en dat is een succesverhaal. Toch zal hij niet blijven. De aanvaller strijkt immers een riant loon op bij AA Gent, waar hij geen toekomst meer heeft. Mogelijk staat Bruno ook open voor een nieuw buitenlands avontuur, waar hij op zijn 31ste nog een financiële mogelijk nog een topdeal kan versieren.

BUITENLAND

Kaoru Mitoma (Brighton) is dit seizoen een van de revelaties in de Premier League. De Japanner was in alle competities samen goed voor 9 goals en 6 assists in 27 wedstrijden. De ex-speler van Union SG, die vorig jaar op huurbasis in het Dudenpark actief was, zou ondertussen interesse hebben gelokt van Manchester City en Arsenal. Brighton maakt ondertussen ook werk van een nieuw contract voor de international.

Victor Osimhen is bij Napoli bezig aan een beresterk seizoen. En dat is andere ploegen ook niet ontgaan. Met name in Engeland is de goaltjesdief grof wild. De ex-spits van Sporting Charleroi wordt gelinkt aan onder andere Manchester United, Chelsea en Arsenal. Maar de gegadigden zullen allicht meer dan 100 miljoen euro moeten neertellen. Dat meldt de Turkse transferwatcher Ekrem Konur op Twitter.

Volgens Fichajes moet FC Barcelona niet teveel hopen op een terugkeer van Lionel Messi. Zo zou PSG er in geen geval aan denken om de Argentijn transfervrij te laten vertrekken, en zou de Franse topclub binnenkort met een ‘niet te weigeren’ voorstel op de proppen komen. Met dertien doelpunten en evenveel assists in de Ligue I dit seizoen, heeft Messi immers een onschatbare waarde binnen het team van de Christophe Galtier.

Real Madrid zou er alles aan willen doen om Jude Bellingham tijdens de komende zomer aan te trekken. De Koninklijke wil een directe vervanger voor Luka Modric zoeken, en de Engelsman is volgens het medium de enige reële optie. Naar verluidt zal er tijdens de komende weken al een Spaanse delegatie contact opnemen met de entourage van Bellingham. Liverpool zou volgens The Athletic zijn afgehaakt voor Bellingham vanwege de té hoge transfersom.

LEES OOK: ‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

Heeft Club het dossier Larin verkeerd aangepakt?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

47
47
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

47
47
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

40
40
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

157
157
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

77
77
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

256
256
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

275
275
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

78
78
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

310
310
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

39
39
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

455
455
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

323
323
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

411
411
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

153
153
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

70
70
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

126
126
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

108
108
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

228
228
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

293
293
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

139
139
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

822
822
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

535
535
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

309
309

Meer sportnieuws