TRANSFERUURTJE: 'Club misloopt miljoenen, Real haalt zwaar uit'

stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club misloopt miljoenen, Real haalt zwaar uit'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Cyle Larin wordt momenteel door Club Brugge uitgeleend aan Real Valladolid. De Canadees doet het uitstekend in Spanje. El Gol Digital beweert nu dat Valladolid van plan is om de aankoopoptie in de huurovereenkomst te lichten. Dat zou Blauw-Zwart zo'n 2 miljoen euro gaan opleveren. Desondanks zou dat geen al te beste zaak zijn voor de West-Vlamingen, want het genoemde medium beweert immers dat Valladolid de intentie heeft om Larin vervolgens weer met een flinke winst door te verkopen.

Vorige week meldde Het Nieuwsblad dat er vanuit China nadrukkelijk aan de mouw wordt getrokken van Michael Ngadeu (AA Gent). Nu blijkt Beijing Guoan een versnelling hoger te schakelen in de jacht op de 32-jarige Kameroener, wiens contract in de Ghelamco Arena komende zomer afloopt. Recent gaf Ngadeu nog aan dat het financiële plaatje op dit moment in zijn carrière een belangrijke rol speelt, bovendien is het niet zeker of hij straks nog een toekomst heeft in Gent.

Volgens Het Belang van Limburg is de kans zo goed als onbestaande dat STVV Gianni Bruno kan houden. STVV huurt Bruno van AA Gent en dat is een succesverhaal. Toch zal hij niet blijven. De aanvaller strijkt immers een riant loon op bij AA Gent, waar hij geen toekomst meer heeft. Mogelijk staat Bruno ook open voor een nieuw buitenlands avontuur, waar hij op zijn 31ste nog een financiële mogelijk nog een topdeal kan versieren.

BUITENLAND

Kaoru Mitoma (Brighton) is dit seizoen een van de revelaties in de Premier League. De Japanner was in alle competities samen goed voor 9 goals en 6 assists in 27 wedstrijden. De ex-speler van Union SG, die vorig jaar op huurbasis in het Dudenpark actief was, zou ondertussen interesse hebben gelokt van Manchester City en Arsenal. Brighton maakt ondertussen ook werk van een nieuw contract voor de international.

Victor Osimhen is bij Napoli bezig aan een beresterk seizoen. En dat is andere ploegen ook niet ontgaan. Met name in Engeland is de goaltjesdief grof wild. De ex-spits van Sporting Charleroi wordt gelinkt aan onder andere Manchester United, Chelsea en Arsenal. Maar de gegadigden zullen allicht meer dan 100 miljoen euro moeten neertellen. Dat meldt de Turkse transferwatcher Ekrem Konur op Twitter.

Volgens Fichajes moet FC Barcelona niet teveel hopen op een terugkeer van Lionel Messi. Zo zou PSG er in geen geval aan denken om de Argentijn transfervrij te laten vertrekken, en zou de Franse topclub binnenkort met een ‘niet te weigeren’ voorstel op de proppen komen. Met dertien doelpunten en evenveel assists in de Ligue I dit seizoen, heeft Messi immers een onschatbare waarde binnen het team van de Christophe Galtier.

Real Madrid zou er alles aan willen doen om Jude Bellingham tijdens de komende zomer aan te trekken. De Koninklijke wil een directe vervanger voor Luka Modric zoeken, en de Engelsman is volgens het medium de enige reële optie. Naar verluidt zal er tijdens de komende weken al een Spaanse delegatie contact opnemen met de entourage van Bellingham. Liverpool zou volgens The Athletic zijn afgehaakt voor Bellingham vanwege de té hoge transfersom.

LEES OOK: WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Heeft Club het dossier Larin verkeerd aangepakt?

Meest recent

'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

71
71
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

30
30
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

43
43
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

78
78
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

95
95
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

37
37
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

62
62
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

105
105
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

42
42
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

127
127
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

124
124
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

98
98
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

179
179
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

165
165
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

30
30
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

265
265
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

294
294
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

60
60
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

196
196
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

924
924
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

183
183
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

129
129
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

62
62
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

146
146

Meer sportnieuws