TRANSFERUURTJE: 'Club misloopt miljoenen, Real haalt zwaar uit'

294 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club misloopt miljoenen, Real haalt zwaar uit'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Cyle Larin wordt momenteel door Club Brugge uitgeleend aan Real Valladolid. De Canadees doet het uitstekend in Spanje. El Gol Digital beweert nu dat Valladolid van plan is om de aankoopoptie in de huurovereenkomst te lichten. Dat zou Blauw-Zwart zo'n 2 miljoen euro gaan opleveren. Desondanks zou dat geen al te beste zaak zijn voor de West-Vlamingen, want het genoemde medium beweert immers dat Valladolid de intentie heeft om Larin vervolgens weer met een flinke winst door te verkopen.

Vorige week meldde Het Nieuwsblad dat er vanuit China nadrukkelijk aan de mouw wordt getrokken van Michael Ngadeu (AA Gent). Nu blijkt Beijing Guoan een versnelling hoger te schakelen in de jacht op de 32-jarige Kameroener, wiens contract in de Ghelamco Arena komende zomer afloopt. Recent gaf Ngadeu nog aan dat het financiële plaatje op dit moment in zijn carrière een belangrijke rol speelt, bovendien is het niet zeker of hij straks nog een toekomst heeft in Gent.

Volgens Het Belang van Limburg is de kans zo goed als onbestaande dat STVV Gianni Bruno kan houden. STVV huurt Bruno van AA Gent en dat is een succesverhaal. Toch zal hij niet blijven. De aanvaller strijkt immers een riant loon op bij AA Gent, waar hij geen toekomst meer heeft. Mogelijk staat Bruno ook open voor een nieuw buitenlands avontuur, waar hij op zijn 31ste nog een financiële mogelijk nog een topdeal kan versieren.

BUITENLAND

Kaoru Mitoma (Brighton) is dit seizoen een van de revelaties in de Premier League. De Japanner was in alle competities samen goed voor 9 goals en 6 assists in 27 wedstrijden. De ex-speler van Union SG, die vorig jaar op huurbasis in het Dudenpark actief was, zou ondertussen interesse hebben gelokt van Manchester City en Arsenal. Brighton maakt ondertussen ook werk van een nieuw contract voor de international.

Victor Osimhen is bij Napoli bezig aan een beresterk seizoen. En dat is andere ploegen ook niet ontgaan. Met name in Engeland is de goaltjesdief grof wild. De ex-spits van Sporting Charleroi wordt gelinkt aan onder andere Manchester United, Chelsea en Arsenal. Maar de gegadigden zullen allicht meer dan 100 miljoen euro moeten neertellen. Dat meldt de Turkse transferwatcher Ekrem Konur op Twitter.

Volgens Fichajes moet FC Barcelona niet teveel hopen op een terugkeer van Lionel Messi. Zo zou PSG er in geen geval aan denken om de Argentijn transfervrij te laten vertrekken, en zou de Franse topclub binnenkort met een ‘niet te weigeren’ voorstel op de proppen komen. Met dertien doelpunten en evenveel assists in de Ligue I dit seizoen, heeft Messi immers een onschatbare waarde binnen het team van de Christophe Galtier.

Real Madrid zou er alles aan willen doen om Jude Bellingham tijdens de komende zomer aan te trekken. De Koninklijke wil een directe vervanger voor Luka Modric zoeken, en de Engelsman is volgens het medium de enige reële optie. Naar verluidt zal er tijdens de komende weken al een Spaanse delegatie contact opnemen met de entourage van Bellingham. Liverpool zou volgens The Athletic zijn afgehaakt voor Bellingham vanwege de té hoge transfersom.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

Heeft Club het dossier Larin verkeerd aangepakt?

Meest recent

Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

17
17
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

8
8
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

272
272
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

99
99
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

95
95
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

29
29
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

70
70
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

53
53
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

353
353
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

221
221
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

487
487
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

157
157
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

99
99
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

129
129
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

152
152
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

193
193
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

165
165
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

145
145
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

501
501
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

595
595
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

923
923
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

271
271
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

214
214
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

562
562
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

191
191

Meer sportnieuws