Bornauw ziet Anderlecht stralen: "Hij brengt zo veel bij"

door
Bornauw ziet Anderlecht stralen:

RSC Anderlecht lijkt stilaan uit het dal te klimmen waar het zich enkele weken geleden in bevond. De Brusselaars wonnen hun laatste twee competitiewedstrijden zonder al te veel problemen en plaatsten zich voor de kwartfinales van de Conference League na een mooie uitzege op Villareal. 


Sebastiaan Bornauw, momenteel actief bij het Duitse Wolfsburg, houdt zijn ex-club nog steeds nauwlettend in de gaten. De 23-jarige centrale verdediger werd opnieuw opgenomen bij de Rode Duivels en velde bij Het Nieuwsblad zijn oordeel over de huidige stand van zaken bij Paars-Wit. “Ik ben in elk geval blij dat ze op de juiste weg lijken te zijn, de laatste weken doen ze het goed. Een Europese kwartfinale, dat is prachtig. De mix in het elftal zit goed, er is een evenwicht tussen ervaring en jeugd, wat voordien minder het geval was.”

Bornauw, van wie vader Kenneth werkt bij RSCA als CEO Non-Sports, is ook enorm onder de indruk van de laatste Brusselse transfer. “Neem nu Islam Slimani. Hij is allerminst een typische Anderlecht-speler, maar hij brengt wel veel bij, zo bleek ook tegen Villarreal opnieuw. Ik heb met Anderlecht tegen hem gespeeld in de Europa League – hij zat toen bij Fenerbahçe. Wel, ik kan je zeggen: Slimani is geen cadeau om tegen te verdedigen.”

BUNDESLIGA
Bornauw speelde dit seizoen al in 19 van de 25 competitiewedstrijden van Wolfsburg en staat met zijn ploeg op de zevende plaats in de Duitse hoogste klasse. Op zaterdag 1 april krijgt Wolfsburg bezoek van Augsburg, dat plaats 12 bezet.

LEES OOK: Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Ben jij het eens met Bornauw?

Meest recent

Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

68
68
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

4
4
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

54
54
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

22
22
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

193
193
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

299
299
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

33
33
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

244
244
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

280
280
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

509
509
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

597
597
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

805
805
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

144
144
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

39
39
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1022
1022
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

273
273
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

326
326
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

155
155
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

183
183
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

593
593
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

583
583
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

329
329
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

560
560
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

191
191
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

683
683

Meer sportnieuws