D'Haene prijst ploegmaat de hemel in: "Heel mooie toekomst voor zich"

door
D'Haene prijst ploegmaat de hemel in:

KV Kortrijk kan terugblikken op een geslaagd weekend. De West-Vlamingen slaagden erin om Club Brugge over de knie te leggen, en deden een uitstekende zaak in de degradatiestrijd. Na de interlandbreak volgt alweer een West-Vlaamse derby tegen Cercle Brugge. 


In Extra Time was Karel D'Haene vanavond te gast. Samen met de vrolijke kapitein van KV Kortrijk werd de wedstrijd van tegen Club Brugge uiteraard uitvoerig besproken. Daarbij ging de aandacht vooral naar Abdelkahar Kadri. De 22-jarige Algerijn was tegen de landskampioen de matchwinnaar na het maken van een knappe treffer. Het was meteen ook het vierde competitiedoelpunt voor de aanvallende middenvelder van de Kerels, wat hem tot één van de smaakmakers van het Guldensporenstadion maakt. 

Karel D'Haene was dan ook vol lof over zijn ploegmaat. "Het is mijn chouchou. Ik ben ervan overtuigd dat hij een heel mooie toekomst voor zich heeft. Als hij met beide voetjes op de grond kan blijven, gaat hij het nog ver schoppen. Het is een fantastische speler die ook op training soms ongelooflijke dingen laat zien. Enorme versnelling, goede voeten, hij heeft het allemaal", klonk het bij D'Haene. 

Gescout in Algerije

KV Kortrijk plukte Kadri in de zomer van 2021 weg bij AC Paradou in Algerije. In zijn eerste seizoen bij de Kerels had de Algerijn het aanvankelijk moeilijk om te aarden in West-Vlaanderen, en vorige zomer liep Kadri een zware knieblessure op. Die hield hem uiteindelijk tot januari aan de kant. Sindsdien slaagde Kadri erin om zich te ontpoppen tot één van de smaakmakers bij Kortrijk, en mag hij zelfs hopen op een mooie toekomst bij een grote club. 

LEES OOK: KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Zal Kadri het nog ver schoppen?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

19
19
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

69
69
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

42
42
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

79
79
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

216
216
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

183
183
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

198
198
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

18
18
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

478
478
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

367
367
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

249
249
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

379
379
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

101
101
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

80
80
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

54
54
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

162
162
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

55
55
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

102
102
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

76
76
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

82
82
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

50
50
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

118
118
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

250
250
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

48
48
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

325
325

Meer sportnieuws