D'Haene prijst ploegmaat de hemel in: "Heel mooie toekomst voor zich"

182 stemmen
D'Haene prijst ploegmaat de hemel in:

KV Kortrijk kan terugblikken op een geslaagd weekend. De West-Vlamingen slaagden erin om Club Brugge over de knie te leggen, en deden een uitstekende zaak in de degradatiestrijd. Na de interlandbreak volgt alweer een West-Vlaamse derby tegen Cercle Brugge. 


In Extra Time was Karel D'Haene vanavond te gast. Samen met de vrolijke kapitein van KV Kortrijk werd de wedstrijd van tegen Club Brugge uiteraard uitvoerig besproken. Daarbij ging de aandacht vooral naar Abdelkahar Kadri. De 22-jarige Algerijn was tegen de landskampioen de matchwinnaar na het maken van een knappe treffer. Het was meteen ook het vierde competitiedoelpunt voor de aanvallende middenvelder van de Kerels, wat hem tot één van de smaakmakers van het Guldensporenstadion maakt. 

Karel D'Haene was dan ook vol lof over zijn ploegmaat. "Het is mijn chouchou. Ik ben ervan overtuigd dat hij een heel mooie toekomst voor zich heeft. Als hij met beide voetjes op de grond kan blijven, gaat hij het nog ver schoppen. Het is een fantastische speler die ook op training soms ongelooflijke dingen laat zien. Enorme versnelling, goede voeten, hij heeft het allemaal", klonk het bij D'Haene. 

Gescout in Algerije

KV Kortrijk plukte Kadri in de zomer van 2021 weg bij AC Paradou in Algerije. In zijn eerste seizoen bij de Kerels had de Algerijn het aanvankelijk moeilijk om te aarden in West-Vlaanderen, en vorige zomer liep Kadri een zware knieblessure op. Die hield hem uiteindelijk tot januari aan de kant. Sindsdien slaagde Kadri erin om zich te ontpoppen tot één van de smaakmakers bij Kortrijk, en mag hij zelfs hopen op een mooie toekomst bij een grote club. 

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Zal Kadri het nog ver schoppen?

Meest recent

Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

6
6
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

21
21
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

64
64
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

52
52
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

242
242
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

174
174
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

42
42
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

401
401
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

160
160
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

480
480
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

62
62
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

114
114
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

364
364
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

702
702
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

537
537
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

156
156
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1146
1146
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

81
81
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

677
677
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

260
260
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

529
529
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

260
260
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

281
281

Meer sportnieuws