STVV baalt: Bruno bevestigt vertrek in Extra Time

door
STVV baalt: Bruno bevestigt vertrek in Extra Time

Bij STVV droomt men allicht nog van een absolute stunt én een plaats in de top acht. De Limburgers wonnen tijdens de afgelopen speeldag in eigen huis van Seraing, en staan nog steeds maar drie punten verwijderd van de huidige nummer acht: RSC Anderlecht


Na de zege tegen Seraing diende men bij STVV opnieuw hun absolute sterkhouder te danken. Zo was Gianni Bruno goed voor twee doelpunten, wat zijn totaal in de competitie doet oplopen richting veertien stuks. Ook in de beker trof de 31-jarige aanvaller al twee keer raak, waardoor de Luikenaar misschien wel het beste seizoen in zijn carrière aan het beleven is. 

Gianni Bruno wordt op dit moment gehuurd van KAA Gent, en keert in principe terug naar de Ghelamco Arena op het einde van het seizoen. Toch is het algemeen geweten dat de aanvaller geen toekomst meer heeft in Oost-Vlaanderen. Op een verlengd verblijf in Limburg moet men bij STVV alvast niet hopen. In Extra Time gaf Bruno immers zojuist aan dat hij volgend seizoen al met zekerheid niet bij STVV zal spelen. Wanneer de aanvaller de vraag van Aster Nzeyimana kreeg of hij volgend seizoen nog thuiswedstrijden zal spelen op kunstgras, antwoordde Bruno klaar en duidelijk met 'neen'. 

Domper voor STVV

Het vertrek van Bruno bij STVV is ongetwijfeld een fikse domper voor de Truiense club. Het zal volgend seizoen opnieuw op zoek moeten gaan naar een nieuwe prijsschutter, en kan gezien de huurstatus van Bruno ook geen som recupereren na de sterke prestaties van de aanvaller dit seizoen. 

LEES OOK: Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

Moet Bruno een nieuwe kans krijgen bij KAA Gent?

Meest recent

Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

4
4
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

11
11
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

9
9
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

13
13
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

38
38
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

11
11
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

247
247
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

55
55
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

90
90
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

220
220
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

26
26
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

36
36
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

274
274
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

49
49
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

59
59
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

437
437
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

142
142
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

169
169
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

324
324
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

67
67
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

30
30
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

54
54
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

102
102
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

184
184

Meer sportnieuws