STVV baalt: Bruno bevestigt vertrek in Extra Time

door
STVV baalt: Bruno bevestigt vertrek in Extra Time

Bij STVV droomt men allicht nog van een absolute stunt én een plaats in de top acht. De Limburgers wonnen tijdens de afgelopen speeldag in eigen huis van Seraing, en staan nog steeds maar drie punten verwijderd van de huidige nummer acht: RSC Anderlecht


Na de zege tegen Seraing diende men bij STVV opnieuw hun absolute sterkhouder te danken. Zo was Gianni Bruno goed voor twee doelpunten, wat zijn totaal in de competitie doet oplopen richting veertien stuks. Ook in de beker trof de 31-jarige aanvaller al twee keer raak, waardoor de Luikenaar misschien wel het beste seizoen in zijn carrière aan het beleven is. 

Gianni Bruno wordt op dit moment gehuurd van KAA Gent, en keert in principe terug naar de Ghelamco Arena op het einde van het seizoen. Toch is het algemeen geweten dat de aanvaller geen toekomst meer heeft in Oost-Vlaanderen. Op een verlengd verblijf in Limburg moet men bij STVV alvast niet hopen. In Extra Time gaf Bruno immers zojuist aan dat hij volgend seizoen al met zekerheid niet bij STVV zal spelen. Wanneer de aanvaller de vraag van Aster Nzeyimana kreeg of hij volgend seizoen nog thuiswedstrijden zal spelen op kunstgras, antwoordde Bruno klaar en duidelijk met 'neen'. 

Domper voor STVV

Het vertrek van Bruno bij STVV is ongetwijfeld een fikse domper voor de Truiense club. Het zal volgend seizoen opnieuw op zoek moeten gaan naar een nieuwe prijsschutter, en kan gezien de huurstatus van Bruno ook geen som recupereren na de sterke prestaties van de aanvaller dit seizoen. 

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Moet Bruno een nieuwe kans krijgen bij KAA Gent?

Meest recent

'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

44
44
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

55
55
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

98
98
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie pakt één Bruggeling fors aan

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

163
163
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

41
41
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

153
153
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

41
41
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

261
261
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

247
247
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

150
150
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

30
30
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

345
345
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

245
245
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

155
155
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

154
154
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

27
27
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

287
287
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

49
49
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

71
71
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

87
87
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

157
157
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

299
299
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

548
548
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

266
266
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

458
458

Meer sportnieuws