STVV baalt: Bruno bevestigt vertrek in Extra Time

433 stemmen
STVV baalt: Bruno bevestigt vertrek in Extra Time

Bij STVV droomt men allicht nog van een absolute stunt én een plaats in de top acht. De Limburgers wonnen tijdens de afgelopen speeldag in eigen huis van Seraing, en staan nog steeds maar drie punten verwijderd van de huidige nummer acht: RSC Anderlecht


Na de zege tegen Seraing diende men bij STVV opnieuw hun absolute sterkhouder te danken. Zo was Gianni Bruno goed voor twee doelpunten, wat zijn totaal in de competitie doet oplopen richting veertien stuks. Ook in de beker trof de 31-jarige aanvaller al twee keer raak, waardoor de Luikenaar misschien wel het beste seizoen in zijn carrière aan het beleven is. 

Gianni Bruno wordt op dit moment gehuurd van KAA Gent, en keert in principe terug naar de Ghelamco Arena op het einde van het seizoen. Toch is het algemeen geweten dat de aanvaller geen toekomst meer heeft in Oost-Vlaanderen. Op een verlengd verblijf in Limburg moet men bij STVV alvast niet hopen. In Extra Time gaf Bruno immers zojuist aan dat hij volgend seizoen al met zekerheid niet bij STVV zal spelen. Wanneer de aanvaller de vraag van Aster Nzeyimana kreeg of hij volgend seizoen nog thuiswedstrijden zal spelen op kunstgras, antwoordde Bruno klaar en duidelijk met 'neen'. 

Domper voor STVV

Het vertrek van Bruno bij STVV is ongetwijfeld een fikse domper voor de Truiense club. Het zal volgend seizoen opnieuw op zoek moeten gaan naar een nieuwe prijsschutter, en kan gezien de huurstatus van Bruno ook geen som recupereren na de sterke prestaties van de aanvaller dit seizoen. 

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

🚀

Moet Bruno een nieuwe kans krijgen bij KAA Gent?

Meest recent

Henry zet Ronaldo na WK-opener op zijn plaats

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

5
5
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

21
21
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

564
564
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

36
36
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

101
101
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

191
191
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

17
17
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

38
38
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

237
237
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

126
126
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

313
313
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

238
238
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

412
412
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

417
417
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

244
244
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

74
74
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

103
103
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

182
182
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

62
62
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

67
67
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

529
529
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

185
185
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

190
190
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

960
960

Meer sportnieuws