STVV baalt: Bruno bevestigt vertrek in Extra Time

door
STVV baalt: Bruno bevestigt vertrek in Extra Time

Bij STVV droomt men allicht nog van een absolute stunt én een plaats in de top acht. De Limburgers wonnen tijdens de afgelopen speeldag in eigen huis van Seraing, en staan nog steeds maar drie punten verwijderd van de huidige nummer acht: RSC Anderlecht


Na de zege tegen Seraing diende men bij STVV opnieuw hun absolute sterkhouder te danken. Zo was Gianni Bruno goed voor twee doelpunten, wat zijn totaal in de competitie doet oplopen richting veertien stuks. Ook in de beker trof de 31-jarige aanvaller al twee keer raak, waardoor de Luikenaar misschien wel het beste seizoen in zijn carrière aan het beleven is. 

Gianni Bruno wordt op dit moment gehuurd van KAA Gent, en keert in principe terug naar de Ghelamco Arena op het einde van het seizoen. Toch is het algemeen geweten dat de aanvaller geen toekomst meer heeft in Oost-Vlaanderen. Op een verlengd verblijf in Limburg moet men bij STVV alvast niet hopen. In Extra Time gaf Bruno immers zojuist aan dat hij volgend seizoen al met zekerheid niet bij STVV zal spelen. Wanneer de aanvaller de vraag van Aster Nzeyimana kreeg of hij volgend seizoen nog thuiswedstrijden zal spelen op kunstgras, antwoordde Bruno klaar en duidelijk met 'neen'. 

Domper voor STVV

Het vertrek van Bruno bij STVV is ongetwijfeld een fikse domper voor de Truiense club. Het zal volgend seizoen opnieuw op zoek moeten gaan naar een nieuwe prijsschutter, en kan gezien de huurstatus van Bruno ook geen som recupereren na de sterke prestaties van de aanvaller dit seizoen. 

LEES OOK: KAA Gent slaat grote slag: 'Leidersfiguur blijft Buffalo!'

Moet Bruno een nieuwe kans krijgen bij KAA Gent?

Meest recent

'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

1
1
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

42
42
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

24
24
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

88
88
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

51
51
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

114
114
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

228
228
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

73
73
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

135
135
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

352
352
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

128
128
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

554
554
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

263
263
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

77
77
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

254
254
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

208
208
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

283
283
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

186
186
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

464
464
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

432
432
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

260
260
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

64
64
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

133
133
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

182
182
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

81
81

Meer sportnieuws