Jonge Duivels zien sterkhouder afhaken

door
Jonge Duivels zien sterkhouder afhaken

De Rode Duivels nemen het aanstaande vrijdag op tegen Zweden in hun eerste kwalificatieduel voor Euro 2024. Volgende week dinsdag volgt dan weer een vriendschappelijke partij tegen Duitsland. Ook de Jonge Duivels staan voor enkele interessante partijen. Zo werkt Jacky Mathijssen met de U21 een stage af in Spanje, waar het twee oefenwedstrijden zal spelen. 


Aanstaande vrijdag neemt Jacky Mathijssen het met de Jonge Duivels op tegen Tsjechië. Aanstaande maandag volgt dan weer een oefenpartij tegen Japan. Tijdens de stage in Spanje wil de coach van de U21 zijn team zo goed mogelijk voorbereiden op het aankomende EK voor de U21 in Roemenië en Georgië. De Duivels werden daarin ondergebracht in Poule A. Samen met gastland Georgië, Nederland en Portugal zullen ze strijden om een plaats in de kwartfinale van het tornooi. 

Met Yari Verschaeren zag Jacky Mathijssen vandaag een eerste sleutelspeler afhaken. Daarbij is het echter niet gebleven. Zo maakte ook Nicolas Raskin bekend dat hij niet zal afreizen naar Spanje. De middenvelder van de Glasgow Rangers sukkelt met een blessure, en kiest er voor om zijn revalidatie voort te zetten in Schotland. Vorig weekend diende hij ook al verstek te moeten geven voor de partij tegen Motherwell. 

Genoeg vervangers in selectie

Jacky Mathijssen beschikt echter wel over een overvloed aan vervangers voor Nicolas Raskin. Zo maken toptalenten als Eliot Matazo, Arne Engels, Arne Vranckx en Mandela Keita ook deel uit van de ruime kern van de Jonge Duivels. 

LEES OOK: Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Zal Raskin het nog tot Rode Duivel schoppen?

Meest recent

Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

34
34
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

58
58
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

144
144
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

101
101
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

286
286
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

98
98
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

84
84
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

103
103
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

242
242
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

398
398
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

461
461
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

45
45
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

248
248
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

245
245
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

65
65
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

172
172
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

514
514
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

211
211
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

137
137
Transferbom in NL: Denis Odoi duikt op bij nieuwe club

Bijzonder verrassend nieuws vanuit Nederland. Daar heeft Carl Hoefkens immers Denis Odoi naar NAC ...

206
206
Eindelijk Vanaken: "Hopelijk ben ik nu weer vertrokken"

Bij Club Brugge was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen Sporting Charleroi. Het werd 1-0 ...

121
121
'Club Brugge vreest éxodus: nieuwe strijd barst los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

245
245
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

157
157
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

61
61
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

119
119

Meer sportnieuws