'Tottenham handelt snel na tirade van Conte'

200 stemmen
'Tottenham handelt snel na tirade van Conte'

Het zijn op dit moment allerminst rustige dagen bij Tottenham Hotspur. De Engelse topclub werd twee weken geleden nog uitgeschakeld door AC Milan in de Champions League, en slaagde er tijdens de afgelopen speeldag niet in om te winnen van rode lantaarn Southampton. Antonio Conte verloor dan ook zijn geduld bij de Spurs. 


Tijdens de persconferentie na het gelijkspel tegen Southampton gingen alle remmen los bij Antonio Conte. De Italiaan stak het niet onder stoelen of banken dat hij misnoegd was door de mentaliteit bij de spelersgroep, en gaf ook het Tottenham-bestuur een veeg uit de pan. Gewaagde uitspraken die ondertussen ook al voor heel wat geruchten zorgden in de Engelse media. 

Zo werd er al gespeculeerd dat Antonio Conte deze week nog zou vertrekken bij Tottenham. De woorden richting het bestuur zouden zijn positie binnen de club onhoudbaar hebben gemaakt, klinkt het over het kanaal. Ondertussen bracht ook Fabrizio Romano een update rond de Italiaan. "Het Tottenham-bestuur bespreekt de situatie van Conte op dit moment. Eigenaar Daniel Levy heeft de beslissende stem. Het was overigens ook het plan van Conte om de club te verlaten na de CL-uitschakeling twee weken geleden", aldus Romano. 

Wie volgt hem op? 

De geruchten rond een vroegtijdig vertrek van Antonio Conte zouden dus wel eens kunnen kloppen. Indien de Italiaan vertrekt bij de Spurs, zal er ongetwijfeld al snel werk worden gemaakt van een opvolger. De voorbije dagen werd zelfs Vincent Kompany in verband gebracht met de Spurs, al is die kans in de realiteit een stuk kleiner. 

LEES OOK: Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Zal Conte ontslagen worden?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
KRC Genk legt lat hoog met Courtois: de rest is gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

11
11
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

41
41
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

19
19
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

190
190
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

86
86
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

111
111
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

229
229
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

91
91
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

204
204
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

548
548
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

120
120
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

595
595
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

311
311
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

668
668
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

181
181
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

430
430
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

194
194
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

80
80
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

127
127
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

124
124
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

312
312
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

324
324
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

465
465
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

506
506
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

535
535

Meer sportnieuws