Vercauteren geeft doel van Rode Duivels aan

192 stemmen
Vercauteren geeft doel van Rode Duivels aan

Het clubvoetbal moet opnieuw even plaats ruimen voor interlandvoetbal. Voor onze Rode Duivels is de interlandbreak dan ook extra interessant. Zo staat Domenico Tedesco voor zijn vuurdoop als kersvers bondscoach, en staan er met Zweden en Duitsland ook twee bijzonder interessante tegenstanders op het programma.


Aanstaande vrijdag start de kwalificatiecampagne voor Euro 2024 voor de Rode Duivels. Tedesco neemt het dan op tegen Zweden. De Scandinaviërs zijn samen met onze Rode Duivels en Oostenrijk de grote favoriet in Groep F. In Stockholm zal er ongetwijfeld met argusogen gekeken worden naar de eerste partij van Tedesco als Belgisch bondscoach. De duidelijke verjongingskuur in de kern doet veel supporters dan ook hopen op het beste. 

Naast Tedesco staat ook Frank Vercauteren voor een belangrijke partij. De nieuwe Technisch Directeur van de Rode Duivels gaf in een persmoment alvast aan wat het grote doel van de Rode Duivels is. "We willen ons allereerst kwalificeren voor Euro 2024. Daarna kan er over meer gesproken worden", klonk het bij de ervaren Vercauteren. 

Duitsland als tweede test? 

Lang zullen de Rode Duivels alvast niet kunnen recupereren van de aanstaande partij tegen Zweden. Dinsdag volgt alweer een oefenwedstrijd tegen Duitsland. Met Jamal Musiala moet Die Mannschaft weliswaar al een absolute sterkhouder missen. Toch staat het vast dat de partij tegen ons buurland meteen een tweede test zal vormen voor Tedesco. Gezien Duitsland - net als onze Rode Duivels - vroegtijdig werd uitgeschakeld op het WK in Qatar, heeft de partij ook daar veel belang.  

LEES OOK: Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Wie wint de partij in Zweden?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

19
19
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

58
58
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

355
355
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

31
31
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

42
42
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

288
288
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

403
403
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

488
488
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

810
810
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

107
107
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

519
519
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

52
52
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

137
137
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

94
94
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

146
146
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

393
393
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

711
711
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

299
299
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

500
500
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

406
406
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

229
229
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

103
103
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws