'Real Madrid wil verloren Clasico doorspoelen met wereldtransfer'

door
'Real Madrid wil verloren Clasico doorspoelen met wereldtransfer'

Bij Real Madrid likt men nog steeds zijn wonden na de verloren Clasico tegen FC Barcelona. De Koninklijke ging met 2-1 onderuit tegen de Blaugrana, en telt inmiddels al twaalf punten minder dan de grote concurrent uit Catalonië. De titel lijkt dus ver weg voor Ancelotti en co, en dat kan meteen voor een grote verandering zorgen tijdens de komende zomermercato.


Volgens Fichajes deed men het bij Real Madrid voorlopig nog rustig aan rond de interesse in Jude Bellingham. De prestaties van de Engelsman werden op een bepaalde afstand gevolgd, met het oog om de middenvelder binnen een niet zo dringende termijn aan te proberen trekken. Ondertussen is dat veranderd, weet het Spaanse medium.

Zo zou Real Madrid er inmiddels alles aan willen doen om Bellingham tijdens de komende zomer aan te trekken. De Koninklijke wil een directe vervanger voor Luka Modric zoeken, en de Engelsman is volgens het medium de enige reële optie. Naar verluidt zal er tijdens de komende weken al een Spaanse delegatie contact opnemen met de entourage van Bellingham.

Liverpool haakt af

De voorbije maanden werd Jude Bellingham al meermaals gelinkt aan Real Madrid én Liverpool. Volgens The Athletic zou de Engelse topclub inmiddels zijn afgehaakt voor Bellingham. Dortmund zou een té grote som eisen, en Liverpool zou eerder op zoek gaan naar ‘goedkopere’ opties voor het middenveld. Momenteel lijkt de weg dus open te liggen voor een aankomende wereldtransfer tijdens de komende zomermercato. Bellingham richting Real Madrid zou het wereldvoetbal immers op zijn grondvesten doen daveren.

LEES OOK: Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Waar speelt Bellingham volgend seizoen?

Meest recent

Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

34
34
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

26
26
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

127
127
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

57
57
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

112
112
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

101
101
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

200
200
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

446
446
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

96
96
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

200
200
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

52
52
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

171
171
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

84
84
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

139
139
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

292
292
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

269
269
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

138
138
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

306
306
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

226
226
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

245
245
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

847
847
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

264
264
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

687
687
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

138
138
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

89
89

Meer sportnieuws