'Real Madrid wil verloren Clasico doorspoelen met wereldtransfer'

door
'Real Madrid wil verloren Clasico doorspoelen met wereldtransfer'

Bij Real Madrid likt men nog steeds zijn wonden na de verloren Clasico tegen FC Barcelona. De Koninklijke ging met 2-1 onderuit tegen de Blaugrana, en telt inmiddels al twaalf punten minder dan de grote concurrent uit Catalonië. De titel lijkt dus ver weg voor Ancelotti en co, en dat kan meteen voor een grote verandering zorgen tijdens de komende zomermercato.


Volgens Fichajes deed men het bij Real Madrid voorlopig nog rustig aan rond de interesse in Jude Bellingham. De prestaties van de Engelsman werden op een bepaalde afstand gevolgd, met het oog om de middenvelder binnen een niet zo dringende termijn aan te proberen trekken. Ondertussen is dat veranderd, weet het Spaanse medium.

Zo zou Real Madrid er inmiddels alles aan willen doen om Bellingham tijdens de komende zomer aan te trekken. De Koninklijke wil een directe vervanger voor Luka Modric zoeken, en de Engelsman is volgens het medium de enige reële optie. Naar verluidt zal er tijdens de komende weken al een Spaanse delegatie contact opnemen met de entourage van Bellingham.

Liverpool haakt af

De voorbije maanden werd Jude Bellingham al meermaals gelinkt aan Real Madrid én Liverpool. Volgens The Athletic zou de Engelse topclub inmiddels zijn afgehaakt voor Bellingham. Dortmund zou een té grote som eisen, en Liverpool zou eerder op zoek gaan naar ‘goedkopere’ opties voor het middenveld. Momenteel lijkt de weg dus open te liggen voor een aankomende wereldtransfer tijdens de komende zomermercato. Bellingham richting Real Madrid zou het wereldvoetbal immers op zijn grondvesten doen daveren.

LEES OOK: 'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Waar speelt Bellingham volgend seizoen?

Meest recent

Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

53
53
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

170
170
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

46
46
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

78
78
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

66
66
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

74
74
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

251
251
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

111
111
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

95
95
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

67
67
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

447
447
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

222
222
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

25
25
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

575
575
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

362
362
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

383
383
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

87
87
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

327
327
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

434
434
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

108
108
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

263
263
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

103
103
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

479
479
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

73
73
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

580
580

Meer sportnieuws