'Real Madrid wil verloren Clasico doorspoelen met wereldtransfer'

door
'Real Madrid wil verloren Clasico doorspoelen met wereldtransfer'

Bij Real Madrid likt men nog steeds zijn wonden na de verloren Clasico tegen FC Barcelona. De Koninklijke ging met 2-1 onderuit tegen de Blaugrana, en telt inmiddels al twaalf punten minder dan de grote concurrent uit Catalonië. De titel lijkt dus ver weg voor Ancelotti en co, en dat kan meteen voor een grote verandering zorgen tijdens de komende zomermercato.


Volgens Fichajes deed men het bij Real Madrid voorlopig nog rustig aan rond de interesse in Jude Bellingham. De prestaties van de Engelsman werden op een bepaalde afstand gevolgd, met het oog om de middenvelder binnen een niet zo dringende termijn aan te proberen trekken. Ondertussen is dat veranderd, weet het Spaanse medium.

Zo zou Real Madrid er inmiddels alles aan willen doen om Bellingham tijdens de komende zomer aan te trekken. De Koninklijke wil een directe vervanger voor Luka Modric zoeken, en de Engelsman is volgens het medium de enige reële optie. Naar verluidt zal er tijdens de komende weken al een Spaanse delegatie contact opnemen met de entourage van Bellingham.

Liverpool haakt af

De voorbije maanden werd Jude Bellingham al meermaals gelinkt aan Real Madrid én Liverpool. Volgens The Athletic zou de Engelse topclub inmiddels zijn afgehaakt voor Bellingham. Dortmund zou een té grote som eisen, en Liverpool zou eerder op zoek gaan naar ‘goedkopere’ opties voor het middenveld. Momenteel lijkt de weg dus open te liggen voor een aankomende wereldtransfer tijdens de komende zomermercato. Bellingham richting Real Madrid zou het wereldvoetbal immers op zijn grondvesten doen daveren.

LEES OOK: 'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Waar speelt Bellingham volgend seizoen?

Meest recent

TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

53
53
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

25
25
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

26
26
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

30
30
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

97
97
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

157
157
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

88
88
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

250
250
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

379
379
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

62
62
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

240
240
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

92
92
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

95
95
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1131
1131
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

349
349
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

348
348
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

155
155
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

119
119
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

533
533
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

163
163
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

205
205
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

579
579
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

66
66
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

266
266

Meer sportnieuws