'Anderlecht neemt beslissing over toekomst Slimani'

door
'Anderlecht neemt beslissing over toekomst Slimani'

Toen Anderlecht in het absolute slot van de wintermercato de komst van Islam Slimani aankondigde, werden er vele wenkbrauwen gefronst. Heel januari had Paars-Wit vruchteloos naar een spits gezocht en op Deadline Day greep het ook nog naast Tolu Arokodare en daardoor werd Slimani alom als een paniekaankoop gezien, zeker omdat de al 34-jarige Algerijn voor Nieuwjaar weinig potten gebroken had.


In de eerste helft van het seizoen was hij in de Ligue 1 bij Stade Brest amper één keer tot scoren gekomen en dus werd de transfer met de nodige scepsis onthaald. Maar al snel bleek het aantrekken van de ervaren targetspits een gouden zet van CEO Sports Jesper Fredberg. Slimani scoorde in de Jupiler Pro League al zes keer in zeven matchen en trapte Anderlecht op Villarreal ook naar de kwartfinale van de Conference League.

Het hoeft dan ook geen betoog dat ze in het Lotto Park opgetogen zijn met de inbreng van de spits, die zijn ervaring ook ten dienste stelt van de jongeren en zich tot een leidersfiguur ontpopte. Hij kreeg een contract tot het einde van het seizoen, maar volgens Ekrem Konur zijn ze bij Anderlecht nu al van plan om dat open te breken. Het is dus de bedoeling dat Slimani ook volgend seizoen zal blijven.

ANDER PROFIEL
Met zijn fysieke kracht bracht Slimani immers kwaliteiten die Anderlecht voor Nieuwjaar niet in zijn voorhoede had. Hij biedt Brian Riemer op die manier extra mogelijkheden die Anderlecht met enkel Benito Raman, Mario Stroeykens en Lucas Stassin niet zou hebben.


LEES OOK: 'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

Moet Anderlecht zijn contract verlengen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

80
80
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

55
55
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

30
30
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

134
134
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

133
133
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

224
224
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

292
292
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

303
303
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

168
168
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

390
390
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

871
871
'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

97
97
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

793
793
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

203
203
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

543
543
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

664
664
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

78
78
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

177
177
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

174
174
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

63
63
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

160
160
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

91
91
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

184
184
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

81
81
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

155
155

Meer sportnieuws