'Anderlecht neemt beslissing over toekomst Slimani'

door
'Anderlecht neemt beslissing over toekomst Slimani'

Toen Anderlecht in het absolute slot van de wintermercato de komst van Islam Slimani aankondigde, werden er vele wenkbrauwen gefronst. Heel januari had Paars-Wit vruchteloos naar een spits gezocht en op Deadline Day greep het ook nog naast Tolu Arokodare en daardoor werd Slimani alom als een paniekaankoop gezien, zeker omdat de al 34-jarige Algerijn voor Nieuwjaar weinig potten gebroken had.


In de eerste helft van het seizoen was hij in de Ligue 1 bij Stade Brest amper één keer tot scoren gekomen en dus werd de transfer met de nodige scepsis onthaald. Maar al snel bleek het aantrekken van de ervaren targetspits een gouden zet van CEO Sports Jesper Fredberg. Slimani scoorde in de Jupiler Pro League al zes keer in zeven matchen en trapte Anderlecht op Villarreal ook naar de kwartfinale van de Conference League.

Het hoeft dan ook geen betoog dat ze in het Lotto Park opgetogen zijn met de inbreng van de spits, die zijn ervaring ook ten dienste stelt van de jongeren en zich tot een leidersfiguur ontpopte. Hij kreeg een contract tot het einde van het seizoen, maar volgens Ekrem Konur zijn ze bij Anderlecht nu al van plan om dat open te breken. Het is dus de bedoeling dat Slimani ook volgend seizoen zal blijven.

ANDER PROFIEL
Met zijn fysieke kracht bracht Slimani immers kwaliteiten die Anderlecht voor Nieuwjaar niet in zijn voorhoede had. Hij biedt Brian Riemer op die manier extra mogelijkheden die Anderlecht met enkel Benito Raman, Mario Stroeykens en Lucas Stassin niet zou hebben.


LEES OOK: ‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Moet Anderlecht zijn contract verlengen?

Meest recent

Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

14
14
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

59
59
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

57
57
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

52
52
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

39
39
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

43
43
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

193
193
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

107
107
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

94
94
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

32
32
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

263
263
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

44
44
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

98
98
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

43
43
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

77
77
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

390
390
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

550
550
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

369
369
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

467
467
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

174
174
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

270
270
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

189
189
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

195
195
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

155
155
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

387
387

Meer sportnieuws