Defour streng voor KVM: "Dit was onnodig"

door
Defour streng voor KVM:

KV Mechelen heeft zondag niet voor een stunt kunnen zorgen op het veld van Union. Het kwam in het Dudenpark wel nog zeer vroeg op voorsprong via Ngoy, maar kon die bonus niet vasthouden. Het slikte al heel snel de gelijkmaker en vroeg in de tweede helft kon Union met een strafschop van Teuma de zege over de streep trekken. Daardoor blijft Malinwa kleurloos in de rechterkolom hangen.


Steven Defour zag dat zijn ploeg bepaalde zaken wel goed deed, maar kon desondanks niet tevreden zijn. "We wisten dat Union moeilijkheden heeft als zij het spel moeten maken. Zij zijn heel goed in de reactie. Wij stonden goed, zeker in de eerste helft", legde hij uit aan Sporza. "In de tweede helft hadden we vijf moeilijke minuten, daar waren we niet scherp genoeg. We gaven een domme penalty weg, daar gingen twee à drie momenten aan vooraf waar we slimmer moesten verdedigen."

Het puntenverlies was voor hem dan ook vermijdbaar. "Dit was onnodig. Op zich was het een vrij goede wedstrijd, we moeten alleen gewoon leren verdedigen. Union is een sterke ploeg en dan kan elk detail beslissend zijn. Dat is vandaag ook gebleken", was de harde conclusie van Defour. Volgende week wacht Malinwa alweer een lastige opdracht, want dan komt Club Brugge op bezoek.

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

Heeft KV Mechelen zelf de punten weggegeven?

Meest recent

Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

93
93
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

68
68
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

83
83
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

79
79
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

82
82
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

67
67
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

304
304
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

69
69
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

285
285
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

107
107
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

676
676
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

411
411
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

108
108
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

511
511
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

612
612
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

932
932
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

160
160
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

116
116
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

140
140
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

173
173
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

79
79
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

260
260
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

92
92

Meer sportnieuws