AC Milan beleeft ondanks record Zlatan alweer pijnlijke avond

door
AC Milan beleeft ondanks record Zlatan alweer pijnlijke avond

Na een opleving lijkt de mot er weer in te zitten bij AC Milan. De Rossoneri blijven achter met een schamele één op negen in de Serie A, want na een nederlaag op Fiorentina en een gelijkspel tegen Salernitana gingen ze zaterdagavond nu ook de boot in bij Udinese. Zlatan Ibrahimovic knalde zichzelf wel in de recordboeken, maar dat mocht niet baten.


De Zweedse vedette stond voor de eerste keer in veertien maanden nog eens aan de aftrap, nadat hij op 23 januari 2022 al vroeg met een blessure gewisseld moest worden tegen Juventus. Hij kreeg steun van onder meer Alexis Saelemaekers, die als enige Belg aan de aftrap kwam. Zij zagen Milan al na negen minuten een doelpunt van Pereyra slikken.

In blessuretijd van de eerste helft kreeg Milan echter een strafschop, nadat de VAR handspel van Bijol gezien had. Zlatan zette zich achter de bal en bracht zijn ploeg langszij. Hij kroonde zich daarmee tot oudste doelpuntenmaker ooit in de Serie A. Met zijn 41 jaar en 166 dagen stootte hij Alessandro Costacurta van de troon. Die was in 2007 41 jaar en 25 dagen toen hij namens Milan nog scoorde.

KOPJE ONDER
Maar desondanks ging Milan nog met een achterstand de rust in, want in de zesde minuut van de blessuretijd bracht Beto de thuisploeg toch weer op voorsprong. Daar kon Milan na rust niets meer aan veranderen en het slikte zelfs nog een derde goal via Ezihibue. In het slotkwartier werden De Ketelaere en Origi nog in de strijd gegooid, maar ook zij konden een nieuwe nederlaag niet meer afwenden.

LEES OOK: 'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Moet AC Milan nog voor een plaats in de top vier vrezen?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

33
33
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

6
6
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

27
27
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

43
43
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

320
320
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

274
274
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

247
247
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

71
71
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

569
569
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

557
557
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

296
296
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

102
102
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

149
149
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

50
50
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

417
417
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

55
55
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

57
57
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

145
145
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

139
139
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

198
198
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

174
174
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

374
374
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws