AC Milan beleeft ondanks record Zlatan alweer pijnlijke avond

door
AC Milan beleeft ondanks record Zlatan alweer pijnlijke avond

Na een opleving lijkt de mot er weer in te zitten bij AC Milan. De Rossoneri blijven achter met een schamele één op negen in de Serie A, want na een nederlaag op Fiorentina en een gelijkspel tegen Salernitana gingen ze zaterdagavond nu ook de boot in bij Udinese. Zlatan Ibrahimovic knalde zichzelf wel in de recordboeken, maar dat mocht niet baten.


De Zweedse vedette stond voor de eerste keer in veertien maanden nog eens aan de aftrap, nadat hij op 23 januari 2022 al vroeg met een blessure gewisseld moest worden tegen Juventus. Hij kreeg steun van onder meer Alexis Saelemaekers, die als enige Belg aan de aftrap kwam. Zij zagen Milan al na negen minuten een doelpunt van Pereyra slikken.

In blessuretijd van de eerste helft kreeg Milan echter een strafschop, nadat de VAR handspel van Bijol gezien had. Zlatan zette zich achter de bal en bracht zijn ploeg langszij. Hij kroonde zich daarmee tot oudste doelpuntenmaker ooit in de Serie A. Met zijn 41 jaar en 166 dagen stootte hij Alessandro Costacurta van de troon. Die was in 2007 41 jaar en 25 dagen toen hij namens Milan nog scoorde.

KOPJE ONDER
Maar desondanks ging Milan nog met een achterstand de rust in, want in de zesde minuut van de blessuretijd bracht Beto de thuisploeg toch weer op voorsprong. Daar kon Milan na rust niets meer aan veranderen en het slikte zelfs nog een derde goal via Ezihibue. In het slotkwartier werden De Ketelaere en Origi nog in de strijd gegooid, maar ook zij konden een nieuwe nederlaag niet meer afwenden.

LEES OOK: ‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

Moet AC Milan nog voor een plaats in de top vier vrezen?

Meest recent

Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

70
70
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

11
11
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

99
99
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

87
87
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

144
144
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

85
85
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

196
196
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

350
350
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

114
114
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

65
65
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

46
46
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

55
55
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

202
202
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1204
1204
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

256
256
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

130
130
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

140
140
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

43
43
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

233
233
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

125
125
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

360
360
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

255
255
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

430
430
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

259
259
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

422
422

Meer sportnieuws