AC Milan beleeft ondanks record Zlatan alweer pijnlijke avond

112 stemmen
AC Milan beleeft ondanks record Zlatan alweer pijnlijke avond

Na een opleving lijkt de mot er weer in te zitten bij AC Milan. De Rossoneri blijven achter met een schamele één op negen in de Serie A, want na een nederlaag op Fiorentina en een gelijkspel tegen Salernitana gingen ze zaterdagavond nu ook de boot in bij Udinese. Zlatan Ibrahimovic knalde zichzelf wel in de recordboeken, maar dat mocht niet baten.


De Zweedse vedette stond voor de eerste keer in veertien maanden nog eens aan de aftrap, nadat hij op 23 januari 2022 al vroeg met een blessure gewisseld moest worden tegen Juventus. Hij kreeg steun van onder meer Alexis Saelemaekers, die als enige Belg aan de aftrap kwam. Zij zagen Milan al na negen minuten een doelpunt van Pereyra slikken.

In blessuretijd van de eerste helft kreeg Milan echter een strafschop, nadat de VAR handspel van Bijol gezien had. Zlatan zette zich achter de bal en bracht zijn ploeg langszij. Hij kroonde zich daarmee tot oudste doelpuntenmaker ooit in de Serie A. Met zijn 41 jaar en 166 dagen stootte hij Alessandro Costacurta van de troon. Die was in 2007 41 jaar en 25 dagen toen hij namens Milan nog scoorde.

KOPJE ONDER
Maar desondanks ging Milan nog met een achterstand de rust in, want in de zesde minuut van de blessuretijd bracht Beto de thuisploeg toch weer op voorsprong. Daar kon Milan na rust niets meer aan veranderen en het slikte zelfs nog een derde goal via Ezihibue. In het slotkwartier werden De Ketelaere en Origi nog in de strijd gegooid, maar ook zij konden een nieuwe nederlaag niet meer afwenden.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Moet AC Milan nog voor een plaats in de top vier vrezen?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

21
21
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

190
190
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

76
76
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

107
107
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

156
156
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

90
90
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

143
143
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

49
49
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

309
309
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

109
109
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

658
658
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

269
269
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

289
289
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

578
578
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

475
475
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

778
778
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

118
118
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

190
190
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

245
245
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

168
168

Meer sportnieuws