RWDM houdt 'walk in the park' tegen machteloze Futures

140
RWDM houdt 'walk in the park' tegen machteloze Futures

RWDM heeft de Brusselse derby tegen de RSCA Futures met sprekend gemak naar zijn hand gezet. De Molenbeekse club was vanavond oppermachtig in het Lotto Park en zorgt weer voor een kloof met eerste achtervolger SK Beveren.


We waren stilaan op weg naar een zinderende ontknoping in de Challenger Pro League. SK Beveren kwam gisteren weer op gelijke hoogte van RWDM, dat vandaag de kloof met de concurrent weer tot op drie eenheden wou brengen. Daarvoor moest het team van Euvrard wel gaan winnen in het Lotto Park, de jonge Paars-Witte talenten stonden voorlopig laatste in de Promotie Play-Offs.

Kanonstart RWDM bijna uitgevlakt na pegel van Camara

De bezoekers kenden een droomstart in het Lotto Park, na amper vijf minuten spelen bracht De Sart prima voor tot bij Biron en in twee tijden werkte hij de bal voorbij doelman Vercauteren: 0-1. De Molenbeekse club bleef ook nadien de betere ploeg en een paar minuten later knalde Heris nipt over. De Futures kwamen voorlopig totaal niet in hun spel en op het halfuur was er een sterke Vercauteren nodig om Hazard van een treffer te houden. In het slotkwartier kwam de thuisploeg nog heel dicht bij de gelijkmaker, vanop vrije trap krulde Camara geweldig maar zijn uithaal spatte uiteen tegen de onderkant van de lat. Halfweg had RWDM een krappe voorsprong te pakken.

Euvrard en RWDM mikken voluit op de titel, halfweg pakt het de leiding in het Lotto Park.

Matuur RWDM doet snel boeken toe

De start van de tweede helft was aanvankelijk Paars-Wit gekleurd maar bij de eerste tegenaanval zette Hazard zijn team helemaal op rozen, de ex-speler van onder meer Cercle Brugge knalde na een lange run de 0-2 voorbij Vercauteren. De jonge Paars-Witte talenten bleken vandaag meer dan een maat te klein voor een heel volwassen voetballend RWDM, op het uur raakte Challouk de bal centraal niet helemaal goed maar de 0-3 vloog wel voorbij een grabbelende thuisdoelman. De jonge doelman van Paars-Wit gaf ook geen te beste indruk bij de 0-4 van Heris, deze keer sneed Hazard prima aan maar Vercauteren ging volledig naast de bal en zo profiteerde de bezoekende verdediger. Uiteindelijk won de Molenbeekse club zo eenvoudig van de buren en het staat weer een stap dichter bij promotie richting de Jupiler Pro League.

Scoreverloop:

0-1 (6') Biron, 0-2 (48') Hazard, 0-3 (58') Challouk, 0-4 (67') Heris

Play-Downs:

Deinze-Lommel: 1-1 (1-0 Staelens, 1-1 Neven)

Wie wordt er kampioen in de CPL?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

0
0
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

6
6
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

15
15
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

34
34
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

148
148
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

47
47
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

48
48
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

115
115
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

31
31
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

132
132
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

679
679
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

47
47
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

62
62
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

63
63
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

333
333
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

148
148
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

92
92
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

179
179
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

227
227
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

113
113
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

224
224
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

132
132

Meer sportnieuws