Onana pakt gouden punt op Chelsea, Dortmund haalt uit

door
Onana pakt gouden punt op Chelsea, Dortmund haalt uit

Everton heeft zaterdagavond een knap en mogelijk belangrijk punt weten te pakken op Stamford Bridge. Amadou Onana en zijn maats maakten een einde aan een reeks van drie opeenvolgende zeges van Chelsea met dank aan een late gelijkmaker. In de Bundesliga haalde Borussia Dortmund de voorhamer boven tegen FC Köln.


De laatste weken ging het weer wat beter bij Chelsea, maar tegen Everton struikelden de Blues opnieuw. De bezoekers trokken op Stamford Bridge een dubbele muur op, maar na zeven minuten in de tweede helft vond João Felix toch een gaatje. Meteen daarna leek Pulisic de match te beslissen, maar de VAR keurde zijn treffer nog af. Even later was het aan de overkant wel raak. Met een kopbal op een hoekschop bracht Doucouré Everton weer langszij.

Een kwartier voor tijd leek Chelsea de drie punten toch thuis te houden. James ging makkelijk neer in de zestien en Havertz zette de resulterende penalty netjes om. Maar het was Everton dat het laatst lachte. Invaller Simms ging op wandel en bezorgde de bezoekers in de voorlaatste minuut een belangrijk punt. Everton heeft nu twee punten voorsprong op de gevarenzone.

DORTMUND MAAKT ER ZES
Dortmund heeft in de Bundesliga dan weer brandhout gemaakt van FC Köln, dat maar liefst zes goals om de oren kreeg. Haller en Reus scoorden elk twee keer, tussendoor namen ook Guerreiro en Malen nog een doelpunt voor hun rekening. Aan de overkant kon Selke enkel de eer een beetje redden. Thomas Meunier mocht bij Dortmund nog eens invallen en speelde twaalf minuten mee.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

Zal Everton zich redden in de Premier League?

Meest recent

'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

10
10
Leko zaait mist over Tzolis en keeperskwestie Club Brugge

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

56
56
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

228
228
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

99
99
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

106
106
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

173
173
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

177
177
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

360
360
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

150
150
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

129
129
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

502
502
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

170
170
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

122
122
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

633
633
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

188
188
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

425
425
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

353
353
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

257
257
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

247
247
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

580
580
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

314
314
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

151
151
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

91
91
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

196
196
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

652
652

Meer sportnieuws